18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
wydrunio 2014-01-09, 21:44 188
Ciśniesz bekę z Kaczyńskiego, a prawda jest taka że jesteś kolejnym z lemingów, który nie wie co się dzieje na świecie. Polacy odpierdalali i odpierdalają nadal z uśmiechem na ustach większość czarnych robót, do których nawet anglik by nie wstał, nie mówiąc o imigrantach z bliskiego wschodu - socjalmanów. I tak nam Cameron podziękował, nam jako narodowi za całą pracę na wyspach. I pięknie widać jak jesteśmy postrzegani za granicą, gorzej niż zwierzęta, za nic nas mają. Na muslimów nic nie mówi, nic im nie zabiera, chociaż w biały dzień zabijają ich wojaków. Ale nasza polityka zagraniczna jest taka a nie inna, lepiej wchodzić w dupę za wszelką cenę, niż się postawić, no bo przecież trzeba być proeuropejską kurwą.
Zgłoś
Avatar
sard 2014-01-09, 21:50 28
@wydrunio - że nie lubi kaczora to od razu leming? Bicz pliz...

A to co robią to jest jedyne wyjście by pogonić ciapaków i żeby nie zrobili im jazdy z bombowymi zamachami - bo jakby tylko szmatogłowe dziadostwo pogonili to by mieli niezły sajgon, a tak gonią wszystkich więc szmatogłowa dzicz będzie bardziej na luzie Jakoś trzeba próbować pogonić ich "pokojowo", sprytnie. Więc przestać pierdolić...

A nas gonią, bo jak Polska Polską była to zawsze angol francuz i amerykaniec nas wydyma. Zawsze im w dupska właziliśmy i chuja dojrzeliśmy. Jesteśmy narodem, który jest tak kurewsko krótkowzroczny, że gdybyśmy mieszkali na planecie z węgla to od razu by ją spalili, bo teraz ma być ciepło i chuj... a potem nie ma planety bo wsio spalili...

Biały murzyn (Polak) zrobił swoje (podbudował ich pkb itd. dał kopa w dupę opierdalaczom rodzimym) to teraz może odejść.
Zgłoś
Avatar
piotruniusz 2014-01-09, 21:59 32
Zgłoś
Avatar
Madroxx 2014-01-09, 22:15 21
Kaczka to taki sam złodziej jak Donald.

@wydrunio
Przestań chodzić do kościoła bo Ci kler z mózgu wodę robi.
Zgłoś
Avatar
toka 2014-01-09, 22:20 11
@sard
Zdecydowanie leming. Nie jestem elektoratem PiS-u, ale widzę, że chociaż próbuje coś zrobić(pewnie pod publikę). A nasz rząd z panem Sikorskim pewnie jeszcze przeprosi za imigrantów z Polski.
Taki mamy kurwa kraj, a właściwie władzę.
Zgłoś
Avatar
mika006 2014-01-09, 22:21 2
w polsce wszyscy politycy to scierwo i trzeba z nich beke cisnac
Zgłoś
Avatar
hgh 2014-01-09, 22:50 2
Śmiej się z Jarka, śmiej. I tak PeŁo wtopi.
Zgłoś
Avatar
Thevenin 2014-01-09, 23:41 18
Do niedawna uważałem Kaczora jako takiego samego złodzieja jak jest jego konkurencja. Ale jak widzę nagonkę na niego w mediach to zaczynam uważać inaczej. Jednak był to koleś który chyba na prawdę chciał wybić establishmenty postkomunistyczny przesiadujący między innymi w tych mediach które go krytykują. Podsumowując, na Kaczora i tak nie zagłosuje bo ostatnia jego wygrana tylko pokazała ze nie ma on szans z tym establishmentem, po prostu jest za głupi. Za to Korwin ze swoja inteligencja ma szanse jakoś ukrócić tą samowolkę komuchów, nawet jak dostanie się niewielka jego grupa do sejmu.
Przypomnijmy sobie jego wystąpienie w sejmie
Takimi wystąpieniem zjednoczy sobie większą rzesze ludzi i może w następnych wyborach osiągnie sukces.
Zgłoś
Avatar
cys23 2014-01-10, 0:30 1
Ostatnio się śmiałem z ojca, że jest za PiS'em itp. Zgasił mnie krótko pytaniem: co oni zrobili źle, jak byli przy władzy?
Zgłoś
Avatar
derley1 2014-01-10, 1:09 1
śmierdzi mi tu lewactwem
Zgłoś
Avatar
s................9 2014-01-10, 1:25
Prawdopodobnie znowu szanse na zwycięstwo będzie miało tylko PiS i PO. Z dwojga złego, z pełną świadomością i ręką na sercu zagłosuje na PiS. Choć wolałbym Kurwina Pipke, jedyny, który jest zdrowy na umyśle i nie widać po nim chęci dopchania się do koryta. A kto zagłosuje na PO jest pierdolonym kretynem, baranem, bezmózgiem
Zgłoś
Avatar
M................s 2014-01-10, 1:27 2
cys23 napisał/a:

Ostatnio się śmiałem z ojca, że jest za PiS'em itp. Zgasił mnie krótko pytaniem: co oni zrobili źle, jak byli przy władzy?



polej sta.... tacie kiedyś ci oddam ...
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-01-10, 1:28 48
Jeśli ktoś uważa, że pis to prawica, to niech się najpierw zapozna z ich programem i obietnicami, a potem mi powie skąd jaro weźmie pieniądze na 3 miliony mieszkań, ale oczywiście jako , że nikt nie przeczyta, to mam tu małą ściągę

Zgłoś
Avatar
przemal_1989 2014-01-10, 1:47 1
@Madrox pewnie takiemu księdzu na kolanach siadał a ksiądz w zamian łaskotał go chu*** po mózgu dlattego o tej wodzie pierdoli.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie