18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
nowynick 2017-03-14, 12:41 4
Nawet najbardziej popierdoleni podludzie w historii - naziści, kiedy już zaczęli przegrywać wojnę to zaczynali się domagać od przełożonych tego typu rozkazów na piśmie...
Zgłoś
Avatar
k................s 2017-03-14, 12:44 11
Czyli uważasz, że normalny kraj to taki, w którym nie ma żołnierzy? Ciekawa teoria. Może miałaby jakiś sens, gdyby żaden kraj ich nie miał
Zgłoś
Avatar
C.Z.E.S.I.E.K 2017-03-14, 12:49 22
nowynick napisał/a:

Nawet najbardziej popierdoleni podludzie w historii - naziści (...)


Nad tym polemizowałbym... bo czerwonoarmiści, czerwoni khmerzy, czy żołnierze cesarskiej armii japonii nie odstawali od nich.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-03-14, 12:49 9
krzyks napisał/a:

Czyli uważasz, że normalny kraj to taki, w którym nie ma żołnierzy? Ciekawa teoria. Może miałaby jakiś sens, gdyby żaden kraj ich nie miał



niby tak tylko, że to spełnienie marzeń Johna Lennona w praktyce wygląda tak, że jak nie ma armii lub jest bardzo słaba to nisze wypełniają szybko lokalne kacyki i ich brygady, które sieją terror w okolicy, patrz -> Afryka, południowa Ameryka
Zgłoś
Avatar
k................s 2017-03-14, 12:55 10
nowynick napisał/a:



niby tak tylko, że to spełnienie marzeń Johna Lennona w praktyce wygląda tak, że jak nie ma armii lub jest bardzo słaba to nisze wypełniają szybko lokalne kacyki i ich brygady, które sieją terror w okolicy, patrz -> Afryka, południowa Ameryka



Dlatego uważam teorię autora, że normalni to są ci, co za broń nie chwycą... za wyssaną z dupy. Jednocześnie z tej teorii wynika, że żołnierze są nienormalni. nienormalny jest ten, kto tak myśli, bo społeczeństwo pacyfistyczne szybko podlega procesom o jakich pisałeś, albo zostaje spacyfikowane przez obce wojska.
Zgłoś
Avatar
petru23 2017-03-14, 12:59 43
inaczej powinien wyglądać tekst

odpowiednio:

- zapierdalać pod krzyż i na miesięcznicę
- dlaczego?
- nie interesuj się
- nie (człowiek moralny) / tak Paanie (PiS i jego wyznawcy)

Niestety do poprzedniej władzy nie mam się jak odnieść, bo mimo wszystki takich skurwysyństw nie robili
Zgłoś
Avatar
miskolabor 2017-03-14, 13:52 2
@krz2
Zadam to pytanie tylko raz autorze.
Czy wiesz do czego jest żołnierz?
Zgłoś
Avatar
janlew 2017-03-14, 13:53 114
petru23 napisał/a:

inaczej powinien wyglądać tekst
odpowiednio:
- zapierdalać pod krzyż i na miesięcznicę
- dlaczego?
- nie interesuj się
- nie (człowiek moralny) / tak Paanie (PiS i jego wyznawcy)
Niestety do poprzedniej władzy nie mam się jak odnieść, bo mimo wszystki takich skurwysyństw nie robili



A może jeszcze inaczej.
- zapierdalać na marsz KODu:
- dlaczego?
- nie interesuj się
- nie (człowiek moralny) / tak (judbolszewiki, folksdojcze, SBki i inne czerwone mendy, razem ze swoim miotem.)
Zgłoś
Avatar
b0r000 2017-03-14, 14:01 5
krzyks napisał/a:

Dlatego uważam teorię autora, że normalni to są ci, co za broń nie chwycą... za wyssaną z dupy. Jednocześnie z tej teorii wynika, że żołnierze są nienormalni. nienormalny jest ten, kto tak myśli, bo społeczeństwo pacyfistyczne szybko podlega procesom o jakich pisałeś, albo zostaje spacyfikowane przez obce wojska.



Wydaje mi się, że obydwoje interpretujecie to nazbyt skrajnie.
Ja to widzę w ten sposób, że chwycić za broń owszem ale też myśleć samemu co się robi a nie ślepo wykonywać rozkazy. Ktoś ci powie skacz w ogień to też będzie "Sir! Yes Sir!"? Nie.
Żołnierze przede wszystkim powinni pamiętać, ze walczą za naród, a nie za polityków. Jak w końcu dojdzie do ostrej rozróby bo naród będzie miał dość pierdolenia polityków to żołnierz rozumny powinien chwile się zastanowić. "Przecież ja też jestem takim samym obywatelem. Mnie też ruchają na każdym kroku. Czemu mam bronić ludzi którzy mnie i innych mnie podobnych okradają?"
Inny przykład Afganistan (pomijam fakt że niektórzy pojechali tam bo chcieli dorobić). Po chuj mam tam jechać i zabijać kogoś skoro to nie moja walka, nie mój naród to zapoczątkował.

I to jest różnica miedzy typowym żołnierzem a człowiekiem rozumnym w mojej interpretacji.
Jak nie mam dobrego powodu żeby kogoś zabić to po co mam pociągać za spust?
Zgłoś
Avatar
M................6 2017-03-14, 14:08 10
I znowu kurwa wpychają politykę na sadola

@janlew i @petru23 nie macie lepszych rzeczy do komentowania?

Zgłoś
Avatar
ePeeL 2017-03-14, 14:51 12
janlew napisał/a:



A może jeszcze inaczej.
- zapierdalać na marsz KODu:
- dlaczego?
- nie interesuj się
- nie (człowiek moralny) / tak (judbolszewiki, folksdojcze, SBki i inne czerwone mendy, razem ze swoim miotem.)



Ale jesteś kurwa idiotą
Zgłoś
Avatar
Noside 2017-03-14, 15:06 32
Od tego jest żołnierz, żeby strzelać, a nie zadawać pytania.
Zgłoś
Avatar
lulok07 2017-03-14, 15:54 10
@b0r000 serio myślisz że każdy żołnierz powinien mieć swoje zdanie i sam zdecydować czy rozkaz wykonać czy nie? Podoba mi się twoje rozumowanie . Nie obraź się ale bez doktryny wojskowej i ostrej dyscypliny (w twojej ocenie ślepe wykonywanie rozkazów) żołnierz na polu walki albo ucieknie albo polegnie a dodatkowo zaszkodzi kompanom. Wybacz ale chyba za dużo filmów się naoglądałeś
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-03-14, 16:09 17
Żołnierz to nie jest normalny człowiek. Wszystko się zgadza. Nie wiem o co ból dupy.

Nie znaczy to że żołnierz nie jest potrzebny.

janlew napisał/a:


A może jeszcze inaczej.
- zapierdalać na marsz KODu:
- dlaczego?
- nie interesuj się
- nie (człowiek moralny) / tak (judbolszewiki, folksdojcze, SBki i inne czerwone mendy, razem ze swoim miotem.)



Fanatycy obu obozów różnią się tylko wodzem - a mentalność psia taka sama
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie