18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Rozpierducha stolycy
pik • 2018-02-17, 10:33
Przed II wojną światową Warszawa nazywana była "Paryżem Północy". Dziś to często socrealistyczny koszmarek, który nijak przypomina miasto sprzed apokalipsy.
Zapraszam na podróż po miejscach stolicy, gdzie Hitler i Stalin zrobili co swoje.



Mój faworyt to nadwiślański bulwar z 2:30, a cz. II filmu jak i obraz gruzowisk znaleźć można na YT.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-02-17, 10:54 1
Cytat:

nijak przypomina miasto sprzed apokalipsy


No jak nam niemce na spółkę z ruskimi rozjebali cały kraj do ostatniej cegły to ciężko aby przypominało coś.
Zgłoś
Avatar
rolerek 2018-02-17, 22:31
Angeli to wslijcie
Zgłoś
Avatar
voyagerkg1 2018-02-17, 22:45 1
I rozjebią kolejny raz ,mamy pecha w chuj iż jesteśmy w środku eurokołchozu ..albo nas wynarodowią co czynią za pomocą emigracji zarobkowej ...lub pomocą dla biednych Afrykańczyków..co ja pisze dal muzułmanów ,którzy nas zastąpią, jesteśmy jak pierdolony wrzód na dupie europy ..słabi i skłóceni co Niemcom i Rosji na ręke a tym bardziej zjednoczonej komunie socjalistycznych stanów ,która już wtyka swój zachłanny ryj w Azje tam to będzie rozpiżdziaj nie długo ,jedynie mam nadzieje ,że zabraknie im po prostu poparcia ludzi myślących ..ale patrząc co się odpierdala w Ameryce południowej..Brazylia ...Argentyna masakra ludzkie życie nie jest warte funta gówna...po prostu mamy przejebane..a nasze dzieci..kurwa wole nie myśleć
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2018-02-18, 14:23
do tego jeszcze łapy państwa położonego w Palestynie..
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-02-18, 15:24 3
voyagerkg1 napisał/a:

I rozjebią kolejny raz ,mamy pecha w chuj iż jesteśmy w środku eurokołchozu ..albo nas wynarodowią co czynią za pomocą emigracji zarobkowej ...lub pomocą dla biednych Afrykańczyków..co ja pisze dal muzułmanów ,którzy nas zastąpią, jesteśmy jak pierdolony wrzód na dupie europy ..słabi i skłóceni co Niemcom i Rosji na ręke a tym bardziej zjednoczonej komunie socjalistycznych stanów ,która już wtyka swój zachłanny ryj w Azje tam to będzie rozpiżdziaj nie długo ,jedynie mam nadzieje ,że zabraknie im po prostu poparcia ludzi myślących ..ale patrząc co się odpierdala w Ameryce południowej..Brazylia ...Argentyna masakra ludzkie życie nie jest warte funta gówna...po prostu mamy przejebane..a nasze dzieci..kurwa wole nie myśleć


Martiwicie się murzynami i arabami a w Polsce jest już 1,7 mln Ukraińców. Ciekawe, że nikt tego nie zauważył...
Powstają już szkoły dla Ukraińców a w niektórych sklepach nie ma juz w ogóle Polaków...
Zgłoś
Avatar
voyagerkg1 2018-02-18, 16:20
Huj z Ukraincami oni jako tako skleją dwa zdania po polsku i najważniejsze PRACUJĄ i integrują się z lokalną społecznością ,nie ma osobnych kurwa gett muzumałńskich ja np. w emiratach Angielskich czy Francuskich
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-02-20, 8:53 3
Przez zalew tańszej siły roboczej ze wschodu pensje Polaków stoją w miejscu. Zdajesz sobie z tego sprawę?
Oni tu przyjeżdżają w celach zarobkowych. Oznacza to, że zarobionych pieniędzy nie wydają tutaj tylko wywożą zagranicę co również jest kiepskie dla gospodarki.
Zgłoś
Avatar
dominik_nufc 2018-02-25, 21:52
Warszawa była Paryżem wschodu, nie północy...
Zgłoś