18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Pees4 2022-01-10, 15:09 9
Raczej sam wyskoczył, chujowy fejk.
Zgłoś
Avatar
garota 2022-01-10, 15:34 16
Chujowy? Wyobraź sobie że masz pojebaną pannę na którą nic nie działa. Ustaw kamerę gdzie trzeba, wyjeb się na ryj i powiedz że na nagraniu widać jak pod wpływem niesamowitej kurwicy macicy dziewczyna wyjebała cię na ryj. Dla sądu podstawa by wydać ograniczenie zbliżania lub inne papierki. Gość rozegrał to całkiem nieźle jak na pizdę.

Osobiście nie jestem za biciem kobiet ale raz moja własna panna zaczęła mnie szarpać w trakcie w sumie jedynej poważnej kłótni jaką mieliśmy. A ja jestem dość silnym gościem i ona dobrze o tym wiedziała. Ja nią szarpnąłem ze dwa razy tak że ta od razu się skuliła i zaczęła robić z siebie ofiarę. Panny są pojebane, trzeba mieć na nie nagrania żeby później nie robiła z siebie ofiary przed sądem. A później zrobiła mi laskę.
Zgłoś
Avatar
Pees4 2022-01-10, 16:11 1
Up
Urzekła mnie Twoja historia
Rudzielec jest slabym aktorem i tyle, pewnie chwycil się poręczy, obrócił rękę jak trzeba, kazdy ruch pod kontrolą, ale jarajcie się dalej takimi gównami, nikt nie broni.
Zgłoś
Avatar
dadar123 2022-01-10, 17:25
Oni się kłócą, pewnie są parą... Gdybym kłócił się ze swoją żoną to pewnie nie było rozwodu. Z obecną też się nie kłócę, rozwód to tylko kwestia czasu
Zgłoś
Avatar
Tobiahus96 2022-01-10, 18:02 2

garota napisał/a:

Ja nią szarpnąłem ze dwa razy tak że ta od razu się skuliła i zaczęła robić z siebie ofiarę. Panny są pojebane, trzeba mieć na nie nagrania żeby później nie robiła z siebie ofiary przed sądem. A później zrobiła mi laskę.



Zgłoś
Avatar
ritu4l 2022-01-10, 19:58
garota napisał/a:

Chujowy? Wyobraź sobie że masz pojebaną pannę na którą nic nie działa. Ustaw kamerę gdzie trzeba, wyjeb się na ryj i powiedz że na nagraniu widać jak pod wpływem niesamowitej kurwicy macicy dziewczyna wyjebała cię na ryj. Dla sądu podstawa by wydać ograniczenie zbliżania lub inne papierki. Gość rozegrał to całkiem nieźle jak na pizdę.
Osobiście nie jestem za biciem kobiet ale raz moja własna panna zaczęła mnie szarpać w trakcie w sumie jedynej poważnej kłótni jaką mieliśmy. A ja jestem dość silnym gościem i ona dobrze o tym wiedziała. Ja nią szarpnąłem ze dwa razy tak że ta od razu się skuliła i zaczęła robić z siebie ofiarę. Panny są pojebane, trzeba mieć na nie nagrania żeby później nie robiła z siebie ofiary przed sądem. A później zrobiła mi laskę.



Gdybym był stuleją z prawniczym wąsem napisałbym "a kierowca wstał i bił brawo". Ale z autopsji wiem, że baby po prostu rzeczywiście takie są.
Zgłoś
Avatar
~_Yarko_ 2022-01-10, 20:12 1
Pees4 napisał/a:

Rudzielec jest slabym aktorem i tyle ...



Zgłoś
Avatar
Gamonn1 2022-01-14, 18:20
Kurwa wy macie fejki
To zwyczajni White Trash mieszkający w Trailer Park, czyli taka hamburgerowa patologia. Tam nie takie imby odchodzą. Po pannie widać, że zgrabne dupsko ale pojebana po calości.
Zgłoś