18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:03
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
🔥 Lochy na zjeżdżalni - popularne w ostatnich 24h
Avatar
dżonyłojlker 2024-01-27, 12:22 21
Nie prędkość, tylko wystrzał opony.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-01-27, 12:28 4
Halman, na tej drodze i tak byś daleko rowerkiem nie pojechał
Zgłoś
Avatar
Halman 2024-01-27, 12:29 5
Siriuz napisał/a:

Halman, na tej drodze i tak byś daleko rowerkiem nie pojechał



dla ciebie to pan Halman putinowska tubo
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-01-27, 12:39 2
Halman napisał/a:

dla ciebie to pan Halman putinowska tubo



A myślałem, że do burżujskich posiadaczy samochodów mówicie per Panie kierowniku
Zgłoś
Avatar
Somberoajaj 2024-01-27, 12:55 2
motylekwbrzuchu napisał/a:

Nie prędkość, tylko wystrzał opony.



pewnie miała napis ``za rodinu``
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2024-01-27, 13:32
No bomba jak huj
Zgłoś
Avatar
DupaJasiu123 2024-01-27, 15:50 2
Po chuj wrzucacie takie suchary?? To się na YT albo na pudelka nadaje, gdyby jeszcze oględziny zwłok były to rozumiem.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-01-27, 16:18 3
Jest roSSja, są naczelni obrońcy tego gównokraju czyli Siriuz i motylek w dupie...
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-01-27, 16:45 3
darek1234 napisał/a:

Jest roSSja, są naczelni obrońcy tego gównokraju czyli Siriuz i motylek w dupie...



Gdzie ja mózgu bronię jakiegoś gównokraju? Napisałem, że przyczyną nie była nadmierna prędkość, tylko eksplozja opony w ciężarówce.
Za pisanie takich gówien, to nie zapłacą ci dzisiaj złamanego szekla.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-01-27, 17:39
motylekwbrzuchu napisał/a:

Gdzie ja mózgu bronię jakiegoś gównokraju? Napisałem, że przyczyną nie była nadmierna prędkość, tylko eksplozja opony w ciężarówce.
Za pisanie takich gówien, to nie zapłacą ci dzisiaj złamanego szekla.



Zmiana narracji, to dobrze. Kiedyś pisałem, że jesteś inteligentny w przeciwieństwie do Siriuza. Niech tak zostanie
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-01-27, 18:55 1
motylekwbrzuchu napisał/a:

Gdzie ja mózgu bronię jakiegoś gównokraju? Napisałem, że przyczyną nie była nadmierna prędkość, tylko eksplozja opony w ciężarówce.
Za pisanie takich gówien, to nie zapłacą ci dzisiaj złamanego szekla.



Ja nie wiem czym Ty się przejmujesz. Dareczek nie potrafi słowa wysrać jeśli nie ma okazji, żeby pojechać po Ruskich. To jest taki mały skurwiel, którego całe życie kręci się wokół nienawiści do Ruskich
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-01-27, 19:59 2
Siriuz napisał/a:

...To jest taki mały sk***iel, którego całe życie kręci się wokół nienawiści do Ruskich



To jest też cecha ogromnej części polskojęzychnych trepów liżących jajca banderowcom, jak choćby pewien "antysystemowy" porucznik z YT.

Jak sobie przypomnę lata 90-te...
Tuszyn i Rzgów pod Łodzią..
Setki autobusów jeszcze chyba z ZSRR a potem z Rosji i tysiące Rosjan kupujący wszystko: koszulki, skarpetki majtki itd. itd.
Dziesiątki tysięcy Polaków dorobiło się pokaźnych majątków dzięki Rosjanom.
Prawie jak Wokulski w "Lalce" Prusa.
Ale po co mamy z nimi handlować jak mogą robić to inni i bogacić się, a my mamy ich nienawidzić.

Głupi ci Polacy, bardzo głupi.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-01-27, 20:07 1
darek1234 napisał/a:

Zmiana narracji, to dobrze. Kiedyś pisałem, że jesteś inteligentny w przeciwieństwie do Siriuza. Niech tak zostanie



Ja tobie też już wiele razy pisałem, że akurat ty nie jesteś w stanie stwierdzić kto jest inteligentny, a kto nie.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-01-27, 20:53
JanzDukli napisał/a:

To jest też cecha ogromnej części polskojęzychnych trepów liżących jajca banderowcom, jak choćby pewien "antysystemowy" porucznik z YT.
Jak sobie przypomnę lata 90-te...
Tuszyn i Rzgów pod Łodzią..
Setki autobusów jeszcze chyba z ZSRR a potem z Rosji i tysiące Rosjan kupujący wszystko: koszulki, skarpetki majtki itd. itd.
Dziesiątki tysięcy Polaków dorobiło się pokaźnych majątków dzięki Rosjanom.
Prawie jak Wokulski w "Lalce" Prusa.
Ale po co mamy z nimi handlować jak mogą robić to inni i bogacić się, a my mamy ich nienawidzić.
Głupi ci Polacy, bardzo głupi.



Nie tylko Polacy jak się okazuje. Amerykanie wkręcą NATO w wojnę z Ruskimi, ale tuż przed jej wybuchem opuszczą pakt i chuuuj będzie się działo.... no kurwa debile, no ale co poradzić jak każdy chce być fajny i amerykański.
Zgłoś