18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:19
🔥 Zacinająca się gnieciarka - teraz popularne
Avatar
PanFajek 2024-08-11, 18:12 4
Oryginalna torebka.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-08-11, 18:30 50
Urwałbym szmacie łeb i nasikał w szyję.

w dupie mam kota, po prostu nienawidzę ruskich xd
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-08-11, 18:34 7
Chuj w dupę kotu nienawidzę tych jebanych siersciuchów.....
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-08-11, 18:37 16
silwerbalk napisał/a:

Chuj w dupę kotu (...)



Jestem tolerancyjny na zboczenia, ale są pewne granice, to chyba nielegalne?
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-08-11, 18:45 9
Geraldinio napisał/a:

Jestem tolerancyjny na zboczenia, ale są pewne granice, to chyba nielegalne?



A bo mnie sąsiadki i sama sąsiadka wkurwiła ostatnio. Ma trzy takie kurwy szatańskie co mi rybki z stawku wyciągają (nawet ogrodziłem to te kurwy i tak wyławiają ) no i jeden dostał z piłki ode mnie na to ta stara kurwa zaczęła na mnie wrzeszczeć ze zwierząt tak się nie traktuje. I zaczęła cos tam się pultać to kazałem jej wypierdalać do siebie i te kurwiszony nakarmić bo następnym razem to je złapie i Spale. Jebać kociary i ich rodziców
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-08-11, 18:57 15
silwerbalk napisał/a:

A bo mnie sąsiadki i sama sąsiadka wkurwiła ostatnio. Ma trzy takie kurwy szatańskie co mi rybki z stawku wyciągają (nawet ogrodziłem to te kurwy i tak wyławiają ) no i jeden dostał z piłki ode mnie na to ta stara kurwa zaczęła na mnie wrzeszczeć ze zwierząt tak się nie traktuje. I zaczęła cos tam się pultać to kazałem jej wypierdalać do siebie i te kurwiszony nakarmić bo następnym razem to je złapie i Spale. Jebać kociary i ich rodziców



Ja mam podobnie z Ukraincami. Dzień w dzień mi kradną powietrze z prawej tylnej opony. Rano wstaje, patrzę kapeć. Jadę na Orlena napompowac i do pracy. Wracam z pracy i specjalnie sprawdzam i zawsze w tej oponie jest powietrze. Rano przychodzę i znowu nie ma. A oni ukraińscy "chłopcy wieczorami wychodzą na ulicę
szukają czegoś, co wypełni im czas
Rzucają kamieniami w koła samochodów" i kradną mi wtedy kurwa to powietrze !

Nie wiem gdzie to mogę zgłosić. Ale coś z tym trzeba zrobić.
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-08-11, 19:10 12
silwerbalk napisał/a:

Chuj w dupę kotu nienawidzę tych jebanych siersciuchów.....



A ja nienawidzę takich internetowych śmieci jak ty. Bohater kurwa się znalazł. Samiec alfa pierdolony.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-08-11, 19:38 8
Geraldinio napisał/a:

Urwałbym szmacie łeb i nasikał w szyję.
w dupie mam kota, po prostu nienawidzę ruskich xd





Chuja byś zrobił lewaczku
Zgłoś
Avatar
ByGryzzli 2024-08-11, 19:40 5
Koty to szkodniki
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-08-11, 19:45 1
Driver19cm napisał/a:

Ja mam podobnie z Ukraincami. Dzień w dzień mi kradną powietrze z prawej tylnej opony. Rano wstaje, patrzę kapeć. Jadę na Orlena napompowac i do pracy. Wracam z pracy i specjalnie sprawdzam i zawsze w tej oponie jest powietrze. Rano przychodzę i znowu nie ma. A oni ukraińscy "chłopcy wieczorami wychodzą na ulicę
szukają czegoś, co wypełni im czas
Rzucają kamieniami w koła samochodów" i kradną mi wtedy kurwa to powietrze !

Nie wiem gdzie to mogę zgłosić. Ale coś z tym trzeba zrobić.



Znów ukrowi fajke obciągnołeś jak zwykle ?

Gdzie czopku w temacie gdzie oni nie występują, musiałeś swoich chłoptasi kochanków umieścić?

Naprawdę nie potrafisz się opanować z tymi swoimi ukrami ?

Myśle że wiekszoiść sadoli w dupie ma bandrowskich i ruskich cweli .

To jest temat o tępej piżdzie i kotu. A po szczekach to może być kimkolwiek ze wschodu.
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-08-11, 20:02
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Znów ukrowi fajke obciągnołeś jak zwykle ?
Gdzie czopku w temacie gdzie oni nie występują, musiałeś swoich chłoptasi kochanków umieścić?
Naprawdę nie potrafisz się opanować z tymi swoimi ukrami ?
Myśle że wiekszoiść sadoli w dupie ma bandrowskich i ruskich cweli .
To jest temat o tępej piżdzie i kotu. A po szczekach to może być kimkolwiek ze wschodu.



Kogut pisze o kocie. Sadistic zszedł na psy.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-08-11, 20:17 8
Driver19cm napisał/a:

Ja mam podobnie z Ukraincami. Dzień w dzień mi kradną powietrze z prawej tylnej opony. Rano wstaje, patrzę kapeć. Jadę na Orlena napompowac i do pracy. Wracam z pracy i specjalnie sprawdzam i zawsze w tej oponie jest powietrze. Rano przychodzę i znowu nie ma. A oni ukraińscy "chłopcy wieczorami wychodzą na ulicę
szukają czegoś, co wypełni im czas
Rzucają kamieniami w koła samochodów" i kradną mi wtedy kurwa to powietrze !
Nie wiem gdzie to mogę zgłosić. Ale coś z tym trzeba zrobić.



Ci Ukraińcy to jest poważna sprawa, normalnie, coraz gorzej. W Żabce jedna Ukrainka sprzedała mi małpkę, a 20 minut później miałem złamaną nogę!
Co prawda, nie miała z tym nic wspólnego, bo się wyjebałem, ale niesmak pozostał.
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2024-08-11, 20:25 3
Źle się zabrała za tego sierściucha. Jedną ręką trzyma się kota za kark, a druga energicznie ciągnie za ogon. To aktywuje autodestrukcję sierściucha.
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-08-11, 20:32 5
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Znów ukrowi fajke obciągnołeś jak zwykle ?
Gdzie czopku w temacie gdzie oni nie występują, musiałeś swoich chłoptasi kochanków umieścić?
Naprawdę nie potrafisz się opanować z tymi swoimi ukrami ?
Myśle że wiekszoiść sadoli w dupie ma bandrowskich i ruskich cweli .
To jest temat o tępej piżdzie i kotu. A po szczekach to może być kimkolwiek ze wschodu.



Ooooo. Nowy, świeży, ruski trollik się aktywował. Jak grzyby po deszczu wyrastacie na tym sadolu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie