18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
🔥 Lochy na zjeżdżalni - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Voltas 2014-03-24, 23:00
Jebał bym jak Pudzian Najmana
Zgłoś
Avatar
rey11 2014-03-24, 23:03 4
Jak by ktoś pytał, muzyka to "THE UNGUIDED - Phoenix Down (Zardonic Remix)"
Zgłoś
Avatar
Pfciuki 2014-03-24, 23:11 32
rey11 napisał/a:

Jak by ktoś pytał, muzyka to "THE UNGUIDED - Phoenix Down (Zardonic Remix)"


Teraz takie rzeczy nazywane są muzyką. Dziwny jest ten świat. Chociaż i tak lepsze od tego "Łupłubdupłubłubstep'u"
Każdy lubi co innego i czasy się zmieniają. Kiedyś laski pokazywały cycki na koncertach, a teraz nastolatki pokazują swoje telefonu i aparaty. Trzymając w górze, chwalą się swoim najlepszym "sprzętem".

...a tak w ogóle, to nieźle się suki leją, bez zasad, nawet leżącego. Niektóre mocniejsze, od naszych rurkowatych, internetowych fajterów. Chociaż pewnie w spodniach co nieco poukrywały... nigdy nic nie wiadomo.
Zgłoś
Avatar
raf-ret 2014-03-24, 23:12 15
muzyka tylko po to aby nie było pisków, krzyków i płaczu
Zgłoś
Avatar
m................z 2014-03-24, 23:23 4
W końcu można porządnie zwalić
Zgłoś
Avatar
rey11 2014-03-24, 23:49 3
Pfciuki napisał/a:


Teraz takie rzeczy nazywane są muzyką. Dziwny jest ten świat. Chociaż i tak lepsze od tego "Łupłubdupłubłubstep'u"
Każdy lubi co innego i czasy się zmieniają. Kiedyś laski pokazywały cycki na koncertach, a teraz nastolatki pokazują swoje telefonu i aparaty. Trzymając w górze, chwalą się swoim najlepszym "sprzętem".

...a tak w ogóle, to nieźle się suki leją, bez zasad, nawet leżącego. Niektóre mocniejsze, od naszych rurkowatych, internetowych fajterów. Chociaż pewnie w spodniach co nieco poukrywały... nigdy nic nie wiadomo.



Wiesz na koncerty też lubię chodzić, ale nie jestem fanatycznym ograniczonym brudasem. Postaraj się kiedyś zrobić serie na siłowni słuchając solówki na elektrycznej gitarze.
Zgłoś
Avatar
Pfciuki 2014-03-24, 23:59 10
rey11 napisał/a:



Wiesz na koncerty też lubię chodzić, ale nie jestem fanatycznym ograniczonym brudasem. Postaraj się kiedyś zrobić serie na siłowni słuchając solówki na elektrycznej gitarze.



Słucham wielu gatunków muzyki, nie ograniczam się do pierdów, ryków czy też rapsów. Jedni mnie tutaj atakowali od łysego słuchającego hardcorowego rapu i jp na 100%, Ty od brudasów.
Jak już napisałem, każdy słucha co innego, każdy lubi co innego. Pewnie przykładasz rękę do monitora i już wiesz kto co wysrał z rana.

Jak już zaczęliśmy wzajemne "wrzuty" to:
Postaraj się dotrzeć na siłownie, albo chociaż zrobić jedną serie. Jeżeli potrzebujesz do tego sraczki w tle to życzę Ci powodzenia.
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-03-25, 0:07 2
Kutacha im brakuje
Zgłoś
Avatar
ozarimielin 2014-03-25, 0:27 2
do kuchni kotlety rozbijać !!
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2014-03-25, 1:29 9
Pfciuki napisał/a:


Teraz takie rzeczy nazywane są muzyką. Dziwny jest ten świat. Chociaż i tak lepsze od tego "Łupłubdupłubłubstep'u"
Każdy lubi co innego i czasy się zmieniają. Kiedyś laski pokazywały cycki na koncertach, a teraz nastolatki pokazują swoje telefonu i aparaty. Trzymając w górze, chwalą się swoim najlepszym "sprzętem".

...a tak w ogóle, to nieźle się suki leją, bez zasad, nawet leżącego. Niektóre mocniejsze, od naszych rurkowatych, internetowych fajterów. Chociaż pewnie w spodniach co nieco poukrywały... nigdy nic nie wiadomo.



Nie wiem o chuj Ci chodzi z muzą (już została dodana na gym listę do mojej kolekcji), a tekst "teraz takie rzeczy nazywane są muzyką" z naciskiem na "teraz" mając 19 wiosen raptem... Wyjebało mnie w inny wymiar. Amen
Zgłoś
Avatar
DerFels 2014-03-25, 1:48 3
Ale pocieszne Niektóre naprawdę chyba zdały sobie sprawę, że są tu po to, żeby obić sobie mordę, gdy dostały wpierdol. A kilka z nich akurat wiedziały, że potrafią dać w pizdę (dosłownie). Ale umysły (nie wiem czy dotyczy to ich) już przeżarte i spróchniałe, a szkoda...
Zgłoś
Avatar
Roq 2014-03-25, 2:35
Powinne bez koszulek sie napierdzielać, albo chociaz jedene...
Zgłoś
Avatar
gin 2014-03-25, 9:14
I powiedz potem takiej, że zupa była zasłona...
Zgłoś
Avatar
Murekkk 2014-03-25, 9:49 2
To wygląda jak ustawka gimnazjalistów.
Zgłoś