18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
~Velture 2023-10-06, 10:31 23
Typowe zachowanie końcówki łańcucha pokarmowego która musi poczuć się lepiej znęcając się nad kimś.
Tak jak prześladowcy w szkołach co zwykle pochodzili z najbiedniejszych patologicznych rodzin w których alkohol i przemoc były na porządku dziennym i musiał się na kimś słabszym wyładować aby nie czuć się jak jebane gówno którym zawsze był i pozostanie do końca życia.
Zgłoś
Avatar
Cosmo85 2023-10-06, 10:51 4
Akurat jeden i drugi to scierwo. Jak można sie upodlić do tego stanu żeby smierdzieć, szczać pod siebie i mieszkać na przystanku. Nie szkoda mi bezdomnych ani trochę. Jebac homo sovieticusów.
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2023-10-06, 10:56 32
Cosmo85 napisał/a:

Akurat jeden i drugi to scierwo. Jak można sie upodlić do tego stanu żeby smierdzieć, szczać pod siebie i mieszkać na przystanku. Nie szkoda mi bezdomnych ani trochę. Jebac homo sovieticusów.


Trochę pokory kierowniku, nigdy nie wiesz jak się twoje życie potoczy i czy sam nie będziesz mieszkał na ulicy i robił pod siebie.
Zgłoś
Avatar
darnext123 2023-10-06, 11:54 2
Szczerze gdyby nie istniał wymiar sprawiedliwości oraz policja których bardzo szanuję za służbę (chociaż są wyjątki) jakbym zobaczył że ktoś się na ulicy znęca np tak jak na tym filmików to nie miał bym żadnych za hamowań by przebić im aortę szyjną, byłby nawet ciekawszy i bardziej satysfakcjonujący filmik na sadisticka.
Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2023-10-06, 12:05 21
Każdy może być bezdomny i nie powinno znęcać się na takimi ludźmi. Życie to kurwa i nie znasz dnia i godziny kiedy wylądujesz na ulicy.
Raz jak byłem w warszafce czekając na pociąg na centralnym to widziałem jak gówniarze napierdalali bezdomnego. No i musiałem zareagować. Wyjąłem pałkę teleskopową ,,batona" i zrobiłem porządek z gnojami. No trudno, że zostałem zatrzymany na 24h, ale kurwa warto było.
Zgłoś
Avatar
SantaMaria 2023-10-06, 14:15 1
~VeIture napisał/a:

Typowe zachowanie końcówki łańcucha pokarmowego która musi poczuć się lepiej znęcając się nad kimś.
Tak jak prześladowcy w szkołach co zwykle pochodzili z najbiedniejszych patologicznych rodzin w których alkohol i przemoc były na porządku dziennym i musiał się na kimś słabszym wyładować aby nie czuć się jak jebane gówno którym zawsze był i pozostanie do końca życia.



w 100 proc punkt... nauczeni tylko smrodu i nienawiści...
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2023-10-06, 20:51 11
Jesse.Pinkman napisał/a:

Trochę pokory kierowniku, nigdy nie wiesz jak się twoje życie potoczy i czy sam nie będziesz mieszkał na ulicy i robił pod siebie.



Dokładnie. Znam takich, co mieli wszystko, a skończyli na sadolu.

Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-10-06, 21:11 2
A tam, pierdolicie, sadolowe zjeby. Niby kacapy takie zryte, a wy lepsi, tak tak... A co piszecie pod filmikami z czarnuchami? Co drugi z was by do nich strzelał, palił i napierdalał tylko dlatego, że są czarni. Tak jak ci ruscy tego bezdomnego, za to że jest bezdomny. Niczym się od nich nie różnicie.
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2023-10-06, 22:07 1
0dbytBiskupa napisał/a:

A tam, pierdolicie, sadolowe zjeby. Niby kacapy takie zryte, a wy lepsi, tak tak... A co piszecie pod filmikami z czarnuchami? Co drugi z was by do nich strzelał, palił i napierdalał tylko dlatego, że są czarni. Tak jak ci ruscy tego bezdomnego, za to że jest bezdomny. Niczym się od nich nie różnicie.



Co ty kurwa na znaki nie patrzysz ?

Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-10-06, 22:48 1
Budrys2000 napisał/a:

Dokładnie. Znam takich, co mieli wszystko, a skończyli na sadolu.



Szpiegujesz mnie?

Jesse.Pinkman napisał/a:

Mam nadzieję, że Adolf Putler wyśle to bydło na pierwszą linię frontu.



Takich starych żuli chyba nie biorą.

0dbytBiskupa napisał/a:

A tam, pierdolicie, sadolowe zjeby. Niby kacapy takie zryte, a wy lepsi, tak tak... A co piszecie pod filmikami z czarnuchami? Co drugi z was by do nich strzelał, palił i napierdalał tylko dlatego, że są czarni. Tak jak ci ruscy tego bezdomnego, za to że jest bezdomny. Niczym się od nich nie różnicie.



Jakby siedzieli na sawannie (tam gdzie ich Pan Bóg zainstalował), to nikt by wcale nie chciał do nich strzelać. No, wyjątek może na Safari.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2023-10-06, 23:18 4
Murzyni są w porządku, tylko BLMów nienawidzę. Podobnie z Prawdziwymi Polakami. W prawie każdym kraju są ludzie porządni i jest bydło.

W prawie każdym. Wyjątkiem jest właśnie Kacapstan skąd porządni ludzie już wszyscy wyjechali, zostawiając samą swołocz.
Zgłoś
Avatar
PutinToSmiec 2023-10-06, 23:33
Ale po chuj komu potrzebny bezdomny na froncie ?
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-10-06, 23:33 3
majeńka napisał/a:

Murzyni są w porządku, tylko BLMów nienawidzę. Podobnie z Prawdziwymi Polakami. W każdym kraju są ludzie porządni i jest bydło.
W każdym. Wyjątkiem jest właśnie Kacapstan skąd porządni ludzie już wszyscy wyjechali, zostawiając samą swołocz.


Racja, "różne są odcienie szarości, od czerni do białości" jak śpiewał nam klasyk. Ale na taką refleksję nie stać większości użytkowników tego portalu. Dla nich świat jest prosty, czarno-biały (nomen omen!) Tu obowiązuje wykładnia, że nie ma porządnego czarnego. Kto się z tym nie zgadza jest z automatu lewakiem, a ten co się zgadza, wielkim polskim patriotą. Nie ma nic pomiędzy. Sadistic to świat ludzi z gwoździem w mózgu i kołkiem w dupie.

Aha, byłbym zapomniał: I oczywiście, według tych tuzów intelektu wszystkiemu winni są Żydzi, dzięki którym ich pojebane poglądy układają się w spójną całość bo nie trzeba dociekać, co, dlaczego i skąd. Wyjaśnienie wszystkich bolączek życiowych jest jedno: żydowski spisek!
Zgłoś
Avatar
zipi 2023-10-07, 0:28 2
0dbytBiskupa napisał/a:

A tam, pierdolicie, sadolowe zjeby. Niby kacapy takie zryte, a wy lepsi, tak tak... A co piszecie pod filmikami z czarnuchami? Co drugi z was by do nich strzelał, palił i napierdalał tylko dlatego, że są czarni. Tak jak ci ruscy tego bezdomnego, za to że jest bezdomny. Niczym się od nich nie różnicie.



jak tak nienawidzsz tych strasznych Polaków co tak nie lubią murzynów to co ty jeszcze robisz w Polsce, szczerze nie rozumiem lewactwa, jest was z 5% moze mniej wyjedźcie prosze, zróbcie przysługę dla kraju, przecież według was jak wygra prawica to ten kraj spłonie, to chyba win win dla was? jedź do Anglii do swoich czarnuchów całować ich w dupe.
Zgłoś