18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:33
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
Avatar
Tf4rdy 2012-05-05, 14:38 23
Powinno być pozwolenie na strzelanie do tych kurew na ulicy.
Zgłoś
Avatar
los gienadijos 2012-05-05, 15:09 17
Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że jedne kurwy dziennikarskie, liżące dupę Kaczyńskiemu i działające ochronnie dla środowisk około pisowskich. Zarzucają innym kurwom, pro platformowym i sldowskim, stronniczość i działania ochronne, kiedy obie strony stosują dokładnie takie same zagrywki.
No po prostu beczka śmiechu.
Z jednej strony tuszowanie przekrętów podczas prywatyzacji z drugiej afery FOZZ. Ciągła walka o koryto.
Oni wszyscy są siebie warci. A takie filmiki powodują we mnie odruch wymiotny bo to nic innego jak połajanki skłóconych kurew o to, kto się więcej nachapał i kto komu coś sprzątnął sprzed nosa.
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2012-05-05, 15:15 14
Jedna i druga strona to skrzydła tego samego ptaka.
Zgłoś
Avatar
martinkane 2012-05-05, 15:37 6
Ryży jest takim samym bandytą jak Jarosław Zawsze Dziewica
Zgłoś
Avatar
cracker10 2012-05-05, 16:16 9
A mnie najbardziej zabolała wypowiedź Tomasza Lisa, z góry twierdzi a w zasadzie zakłada , iż jestem debilem i tępakiem, bo jak będą prowadzić poważne rozmowy t ich nie zrozumiem albo się obrażę bo włączam wiadomości tylko po to aby dobrze się pośmiać jak PiS walczy z PO?. Nie czuję się gorszy od Lisa pod względem inteligencji, może mnie przewyższyć jedynie wiedzą publicystyczną/polityczną. Jedyne w czym jestem gorszy od niego i innych tych "wyższych sfer" to to że nie mam znajomości, układów i nie jestem żydem.
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2012-05-05, 17:18
co to za nuta ?
Zgłoś
Avatar
Masiw 2012-05-05, 17:29 1
Żołądkowa, Emace - Chwyć za broń. Dobry warszawski, podziemny raper.
Zgłoś
Avatar
Coliber 2012-05-05, 17:53 1
Media kłamią? Niemożliwe...
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-05-05, 18:01 14
los gienadijos napisał/a:

Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że jedne kurwy dziennikarskie, liżące dupę Kaczyńskiemu i działające ochronnie dla środowisk około pisowskich. Zarzucają innym kurwom, pro platformowym i sldowskim, stronniczość i działania ochronne, kiedy obie strony stosują dokładnie takie same zagrywki.
No po prostu beczka śmiechu.



Czy ty jesteś chłopie niedorozwinięty? Nie widzisz różnicy między PiSem który chce lustrować komuchów i rozliczyć polityczną bandytkę, a PO w szeregach których są praktycznie sami krętacze, byli komuniści, generalnie rączka rączke myje. Pomyśl tłuku kogo chornią media pro POwskie a kogo pro PiSowkie...
Zgłoś
Avatar
think666 2012-05-05, 18:11 1
@up
Już raz PiS był u władzy i ja im już podziękuję na wieki wieków. Do dzisiaj pamiętam konferencję (zdaje się podpisanie paktu stabilizacyjnego w 2006 r.) otwartą tylko i wyłącznie dla TV Trwam czyli jedyne słuszne media tych pokurwieńców. Jak oni dojdą do władzy to Teleexpress będzie prowadziła pizda w koloratce, a w każdej klasie będą wisiały po lewej godło, po prawej krzyż, a na środku wielki portret wodza.
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-05-05, 18:18 2
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Czy ty jesteś chłopie niedorozwinięty? Nie widzisz różnicy między PiSem który chce lustrować komuchów i rozliczyć polityczną bandytkę, a PO w szeregach których są praktycznie sami krętacze, byli komuniści, generalnie rączka rączke myje. Pomyśl tłuku kogo chornią media pro POwskie a kogo pro PiSowkie...



Ja nie widzę między nimi żadnej różnicy, oba ugrupowania to pasożyty, które żerują na polskim narodzie.
Zgłoś
Avatar
Doktór 2012-05-05, 18:23
Niestety PiS już miał swoje 5 minut, a raczej 4 lata i wiele się nie zmieniło. Bo zmiana jednego partyjnego prezesa TVP na drugiego to żadna zmiana. Podobnie było z lustracją. Generalnie partie które są w sejmie potrafią jedynie szkodzić.

Lustracja powinna wyglądać bardzo obrazowo- szereg szubienic. Skąd we mnie taka retoryka? Poczytajcie chociażby o braciszku Adama Michnika- wikipedia: Stefan Michnik. A teraz pomyślcie, że to dopiero wierzchołek góry lodowej.

Z nimi naprawdę nie ma co dyskutować.
Zgłoś
Avatar
se7en 2012-05-05, 18:24 2
tak mi się skojarzyło..
Zgłoś
Avatar
los gienadijos 2012-05-05, 18:34 3
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Czy ty jesteś chłopie niedorozwinięty? Nie widzisz różnicy między PiSem który chce lustrować komuchów i rozliczyć polityczną bandytkę, a PO w szeregach których są praktycznie sami krętacze, byli komuniści, generalnie rączka rączke myje. Pomyśl tłuku kogo chornią media pro POwskie a kogo pro PiSowkie...


I co już?
Tylko tyle jadu?

Nie wiem kto jest tłukiem, może ja skoro nie poddaję się doktrynie paranoicznych środowisk prawicowych, które poziom absurdu przekroczyły już wielokrotnie. Czy może ty, skoro nie widzisz jak jesteś sterowany poprzez swoich politycznych idoli niczym klasyczna szara masa.
Powielasz oklepane slogany nie widząc, że cała ta banda od lewej do prawej strony sceny politycznej, zna się doskonale, razem piją wódkę a przed takimi ludźmi jak ty odgrywają teatrzyk jak to się nienawidzą. Potem śmieją się, że tępy tłum wszystko kupi i kręcą lody dalej.
Obudź się człowieku.
Zgłoś