18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
cenius 2013-08-05, 18:17
Jak można kurwa pracować w mak sronaldzie do chuja.

Zawsze mam beke z tych ludzi,
tak jak szanuje w miare większość zajęć to pracy w takich fast fóódach nie rozumiem.
Trzeba być jakimś umysłowym zjebem albo musi panować totalne bezrobocie żeby męczyć się z ludzmi, czesto najebanymi za jakies 8 zika.
Zgłoś
Avatar
wdiko 2013-08-05, 18:23
MoneyCash napisał/a:

@wdiko - ty typowy prostaku. Skoro za cos place to chce miec tak jak to mi sie podoba, chuj mnie obchodzi ze ktos zapieprza za marny grosz, to nie moja wina ani sprawa. Raz sie o cos takiego klocilem, a raczej poprowadzilem monolog ale mam nadzieje ze przy nastepnej wpadce "bedziesz chcial sie skonfrontowac". Dla mnie sromotne - wypierdalaj



nie zrozum mnie zle mozna sie klocic o cos o swoja racje ze zaplaciles itp... ale bez buractwa typu ze zaraz zaczynasz na pol sali wrzaski wyzywanie i grozenie bo bylo za malo ogorka itp.
sam wczoraj kupilem sobie ciastko francuskie w almie okazalo sie ze gdy zaczlem je jesc to w srodku bylo surowe ciastko po skonczonej pracy podszedlem do biura obslugi powiedzialem ze trafilo mi sie takie i takie ciacho i chcialem je do kosza wyrzucic dziewczyna niepotrzebnie dzwonila do kierownika i za chwile mi zwrocila kase a nawet nie prosilem. Pamietam tylko ze rozmawiajac ze swojim kierownikiem powiedziala takie slowa.
-...no pan przyszedł (tu opis sprawy)... bardzo mily nie konfliktowy.... ok... to zrobimy mu zwrot... dowidzenia.

a MC przyjedzie jakis szczur osiedlowy (sory chlopaki ale napisze to) w swojej beemce kupi 2 cheesburgery i frytki dostanie do nich ketchup i prosi o kolejny a jak wiadomo kolejny platny. to on zaraz wola menagera bo od niego nie chca kasy przyjac a to dlaczego bo np taki debil w 5 gr daje kasjerce

przyklad nr.2
kupilem sobie kawe dostalem ja po 3 minutach biore lyka oparzylem sie taka goraca
babka za mna dostaje jeszcze szybciej kawe wypije polowe i wola menagera bo dostala za zimna

przykladow jest w chuj duzo do MC przylazi jebany plebs i mysli ze jak kupi za 5 zl cos to jest kurwa krolem

(slowo plebs mialo na celu urazenie nieogarnietych osiedlowych przyglupow ze zjaranym czerepem do normalnych ludzi nic nie mam)
Zgłoś
Avatar
m................e 2013-08-05, 18:23 1
Ten ziomek co pisal, jak to jego dziewczyna w srakdonaldzie pracuje, jest smieszny. Zebys wstal i opierdolil klienta, raz ze wpierdol bys dostal a dwa smerfy w niebieskich mundurkach zajeli by sie toba raz dwa.
Tak ze chlopcze piszacy "swierze" ogarnij dupe i idz pokopac pilke bo sadistic ci ryje leb.

Dziekuje pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
wdiko 2013-08-05, 18:38
zarobek w mc:

przyjmoja cie na pol etatu robisz caly etat i ci godziny przenosza nanext miesiac ze niby odpracowales

ale co do umowy
w mc dostajesz Umowe O prace ta daaaam a nie smieciowke

tylko ze na umowie masz jakies 9-10 zl brutto ale skladki u tego prywaciarza o ktorym pisalem wczesniej sa tak duze ze pracownik dostaje jakies 7 zl ale jak mowielem tez wczesniej
dziewczyna dostala aneks do umowy ze wiecej jej beda placic bo srednia krajowa w gore poszla o 100 zl
no ok juz sie cieszy dziewcze idzie do pracy a tu slyszy ze dodatek za pranie im zabrali dla przykladu 5 lat w stecz ten dodatek wynosil jakies 2,5 za iles tam godzin czy jakos tak
na dzien dzisiejszy to jest 50 gr no prosze tu niby daja a tu ci odejmuja

AHA kochany zadna praca nie hanbi (tylko nie ktore)

djp napisał/a:


mięso smażone na oleju ? nie widzę w tym nic złego, sam jak smażę kotlety to robię to na oleju bo na tym to właśnie polega - ewentualnie na smalcu.
Olej wymieniany raz na dwa tygodnie - który olej, ten na którym smaży się mięso ? to jest na tyle mała ilość, że większość wsiąka w kotlety więc olej jest stale dolewany bo go ubywa, jeśli miałeś na myśli frytki to już zupełnie inna sprawa bo frytki w macu są smażone na fryturze.
Co do narzekania na swoją pracę, no cóż - skoro jest tak źle to kto każe Twojej dziewczynie tam pracować? z drugiej strony ja bym nie zatrudnił pracownika, który w ten sposób komentuje swoją pracę bo uważam to za brak lojalności.



hmm.. przyklad burger king wsadzaja mieso do grilla automatycznego mieso przez 3i pol minuty jedzie przez zar 330-350 stopni celcjusza w polowie plonie od spodu co spowodowane jest samozaplonem tluszczu ktory z niego wyciekal bo calej operacji masz o polowe mniej tlustego kotleta a zarazem bardziej soczystego

porownaj sobie kotleta z MC po 2 godzinach i tego z burger kinaga

Kfc wymienia oleje co kilka dni

Lojalny pracownik to taki, ktorego szef nie robi w chuja i tyle w temacie

ktos tam jeszcze pytal o moja pisownie juz odpisuje moj ALT sie katapultowal wczoraj z klawiatury laptopa i nie mam jak robic szubko polskich znakow..
Zgłoś
Avatar
cenius 2013-08-05, 18:41 1
Pewnie że nie hańbi
ale jak jest możliwośc innej pracy to w nigdy w życiu.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2013-08-05, 18:41 1
ja w maku wpierdalałem, wpierdalam i wpierdalać będę.
Zgłoś
Avatar
wdiko 2013-08-05, 18:51
tataPszemka napisał/a:



Pierdolnij się w pałę, wszędzie jest taki sam syf, na wszystkim oszczędzają. Jeśli wierzysz, że w kfc z bk jest lepiej to źle myślisz.



w porownaniu fast foodow mc najgorsze gowno i nie powiedzialem ze masz isc i zrec tam i tam tylko powiedzialem ze zdrowsze zarcie tam serwuja ALE Z FAST FOODA najzdrowszy kebab

a zebys sie nie czepial to moge ci powiedziec ze zbilansowana domowa uczta jest najzdrowsza i sam jestem zwolennikiem zarcia domowych obiadkow i tez sam gotuje

korinogaro napisał/a:

@wdiko, ale wiesz, że gdyby pracownicy napisali do McDonalda w tej sprawie to za łamanie zasad franczyzy dojebali by tego właściciela tak że by więcej nie wpadł na pomysł z cięciem premii? McDonald ma bardzo wysokie standardy jeśli chodzi o jedzenie tzn. czasy trzymania w zamrażarce, skład napojów (ilość koncentratu do wody), co ile trzeba wymieniać tłuszcz itd. Franczyzobiorca deklaruje, że będzie spełniał te wszystkie standardy i McDonald dostaje strasznej kurwicy jak ktoś się z tego nie wywiązuje. Kary za nieprzestrzeganie tego są kosmiczne, a warunki płacowe, przerwy, formy umowy o świadczeniu pracy, rozkład obowiązków itd. też wchodzi w skład regulacji objętych umową franczyzy.



kolego wiem ale wiesz w czym problem?

to ze ludzie tam pracuja i sie boja ze ich wywali wszystkich

tam pracuje kilka kobitek co juz pare lat im do emerytury zostalo
troche studentow co musza uzbierac na studia
para ktora razem pracuje. pracuja na dom i utrzymanie dziecka
wiec nie jest tak latwo

powiem ci jedno ze ten prywaciarz odwinal kilka numerow np. kto wezmie w ten i w ten dzien l4 zostanie zwolniony. Na sylwestra nie wazne kto gdzie jechal czy mial jak przyjechac do pracy czy po pracy masz byc i tyle... a ja pocichu zbieram materialy typu fotki kartek z jego podpisem sytuacje jakie sie zdazaly fiszki z wyplat grafiki itp chce goscia upierdolic za to co odpierdala bo widze ze u niego ludzie zapiepszaja a gnoi ich za nic

gdy przyjdzie czas to mu korporacja to przejmie a on nic nie bedzie mial

pare miesiecy temu bylo tak ze wywalili goscia ktory tam 6 lat pracowal a tylko dlatego ze:

ktoregos dnia zepsula sie frytkownica i nie bylo frytek a pryszedl gosc i mowi ze chce frytki rzucal do pracownika kurwami zeby mu je dal i jego to nie obchodzi ze nie ma.... pracownik nie wytrzymal i mu powiedzial ze frytek nie ma i chuj jak nic innego nie zamawia to niech spierdala a gos na niego skarge zlozyl a sam debil muli jakies pol godziny o frytki
Zgłoś
Avatar
fryc88 2013-08-05, 18:52
Jak by było tak jak powyżej w komentarzu napisano, to sanepid już dawno by ich pozamykał wpizdu.
Zgłoś
Avatar
Rolijng 2013-08-05, 18:56
@wdiko naucz się chuju używać przecinka, bo jak się to czyta to się w głowie jebie i nie wiesz co jest co!
Zgłoś
Avatar
Wykidajlo 2013-08-05, 18:57
Pracuję obecnie na kuchni w KFC w Anglii i muszę przyznać, że warunki są średnie. Olej jest zmieniany raz w tygodniu i jego konsystencja jest wtedy raczej bardziej zbliżona do smoły. Jak coś upadnie na podłogę to nikt tego do kosza nie wyrzuca, tylko idzie na sprzedaż. Z higieną też jest średnio, jak jest zapierdol to nie ma czasu dokładnie umyć rąk, więc w jednej chwili szorujesz, a za chwilę panierujesz kurczaka. Ogólnie z kanapek polecam BBQ Rancher (nie wiem jak to się u nas nazywa), pierś robiona na grilu, bardzo smaczne.
Zgłoś
Avatar
cenius 2013-08-05, 19:02 1
Cytat:

powiem ci jedno ze ten prywaciarz odwinal kilka numerow np. kto wezmie w ten i w ten dzien l4 zostanie zwolniony. Na sylwestra nie wazne kto gdzie jechal czy mial jak przyjechac do pracy czy po pracy masz byc i tyle... a ja pocichu zbieram materialy typu fotki kartek z jego podpisem sytuacje jakie sie zdazaly fiszki z wyplat grafiki itp chce goscia upie**olic za to co odpie**ala bo widze ze u niego ludzie zapiepszaja a gnoi ich za nic



jak ludzie dają się dymac w pupe to murzyński fjut im w odbytnice.

Takie pjerdolenie że studenciak musi na studia zarobić są smieszne.
PRacy jest w chuj, szczególnie w wakacje i w 3 miesiace moze zarobić na pół roku jak się chce.
A jak chce się być scierwem jakiegoś buraka za 7-8 zł to tylko pogratulować.
Zgłoś
Avatar
wdiko 2013-08-05, 19:12 1
Sory za interpunkcje ale robie na dosc ruchliwym stoisku i musze szybko pisac.
Aha ktos tam pisal o sanepidzie... mianowicie gosc ma znajoma z sanepidu i mu tylko wlepia 300 zl na kontroli ze przy zmywaku nie ma recznikow do wycierania rak.
2 tygodnie temu ktorys z pracownkow napisal list do korporacji oczywiscie przyjechala swita ale na 3 dni przed przyjazdem gosciu obstawil nocki z podwojna iloscia ludzi i kazal im pucowac.

cenius

a bierzesz pod uwage ze niektorzy nie moga znalezc pracy dzieki, ktorej by mogli miec czas na szkole czy nie moga sobie pozwolic na wyjazd ?

Zgadzam sie z toba ze pracy jest w chuj, ale niektore sa takie ze dzis ja masz jutro nie masz, lub dlugo nie znajdziesz.

Dobra a teraz z innej beczki dla tych co to przeczytali. Napewno nie w jednej pracy ktos zostal wydymany. Nasze prawo na to pozwala poprzez smieciowki... egipt ruszyl na ulice i inne kraje tez a my co spinamy sie w necie i dajemy sie pykac w dupe prywaciaza?

Moje pytanie jest takie czy my kurwa w koncu ruszymy dupe i wyjdziemy na ulice ??? Ja jestem w kazdej chwili gotow wsiasc do auta i pruc do warszawy obaliz rzad, lub walczyc o prawa do bycia polakiem a nie bycia europejskim popychadlem....
Zgłoś
Avatar
Proximate 2013-08-05, 19:14 1
@wdiko

Jak czytam to co piszesz, to się dochodzę do wniosku, że w niektórych wypadkach aborcja jest wskazana.
Jak już ktoś napisał wcześniej, chuj mnie jebie, że Twoja dupencja zapierdala za 5zł na godzinę, jak zamawiam hambka, ma być hambek, a nie coś innego, sama sobie taką robotę wybrała. A skoro taki z Ciebie fighter, że z klientami się bijesz, to gdybym ja był managerem to i bym tą Twoją sunię wypierdolił z roboty, co by mi problemów taki dekiel jak Ty nie narobił cebulaczku.

Do tego ta Twoja polszczyzna, noż kurwa..

Kolejna sprawa. Wiadomym jest, że w fast foodach jest niezdrowo, a żarcie jest przetrzymywane itp.
Już widzę jak w KFC i Burger Kingu, które mają mniej klientów jest inaczej...

Co do grubasów, heh dojebałeś. Czasem w macu sobie coś wpierdolę, bo mi smakuje po prostu, a gruby nie jestem.
Ale w sumie nie będę się już rozpisywał, bo jeszcze przyjedziesz do mnie tą swoją dres-betą i mi wpierdolisz, a ja jestem chudy i słaby, potwierdziłem mnie w przekonaniu, że od rocznika 93 zaczęły rodzić się zjeby :*
Zgłoś
Avatar
kitowiec112 2013-08-05, 19:17
Z ff to już wole maca, widać całą kuchnię, co chwile ktoś na szmacie jedzie po sali, żarcie nie leży w podgrzewaczu godzinami.
Akcje które wdiko opisuje wszedzie się zdarzają(ostatnia sprawa z kolesiem który wsadzał chuja do kanapek w subway).
Jeśli mam gdzies zjeść na szybko to juz chyba wybiore MC
Zgłoś
Avatar
d................t 2013-08-05, 19:19 3
@wdiko - ogólnie przesłanie Twojego posta - ok, tu popieram, ale...

wdiko napisał/a:


Pozatym czesto ja odbieram z pracy i wkurwiam sie gdy widze ludzi ktorzy marudza a czemu to a czemu tak malo a ja chcialem to i tamto i prosza menagera



Bo mają prawo marudzić i prosić o kierownika, jeśli za swoje ciężko zarobione pieniądze dostają chujnię. To ich święte prawo.

wdiko napisał/a:

Za kazdym razem wstaje do takiego goscia i mowie:
-Sluchaj gościu wez sie odpierdol i daj im spokoj bo dziewczyny (lub chlopaki) zapiepszaja tu za marny grosz i musza obslugiwac takich zjebow jak ty.


Mam nadzieję, że następnym razem trafisz na takiego, który nie da sobie mówić takich rzeczy. Uwierz mi, że jest wielu gości w PL, którzy za taki słowa, dają mocno w ryj.

wdiko napisał/a:

4 razy doszlo juz do bojki


Pewnie wszystkie wygrałeś, bohaterze. Emeryci narzekali?

wdiko napisał/a:

a reszta ludzi spuszcza z tonu i przeprasza)


Przeprasza za to, że mówisz do nich "weź się odpierdol (...) muszą obsługiwać takich zjebów, jak ty" ?

A jak jesteś taki kurwa hardy i odważny, to powiedz to szefowi twojej laski i jemu wpierdol, nie klientom !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie