18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Rzetelność mediów w Polsce.
w................4 • 2012-09-07, 22:38
Słowem wstępu chciałbym powiedzieć, że wiem iż ten temat trafi do teorii spiskowych (bo o rzeczach w tych filmikach nie mówi się w mediach, więc automatycznie musi być to brednia), mimo że to nie żadna teoria a filmy pokazują autentyczne wycinki z programów telewizyjnych.
Nie zależy mi żeby kogoś namówić na głosowanie na tą czy inną partię. Chcę tylko żeby ludzie wiedzieli i przekazywali dalej prawdę.
Polecam też wygooglować sobie jak powstał TVN. I kto pompował pieniądze w tą TV.

Czy w Polsce mamy rzeczywiście niezależne media? Czym jest ITI i jak powstała?

Kolejny filmik ma niewielką wartość merytoryczną, ale pojawia się tam wiele historycznych ujęć, co mi się bardzo podoba.

Daję jeszcze ranking reporterów bez granic o wolności mediów na świecie. Polska w 2010 zajęła dopiero 32 miejsce. Jestem ciekaw, które zajęłaby w 2012.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Reporterzy_bez_Granic
Reszta w komentarzach.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-09-07, 22:40
Jak musisz to dawaj
Zgłoś
Avatar
w................4 2012-09-07, 23:15 4
Kto i dlaczego boi się JKM?


Tu jeszcze jedna powtórka gdyby ktoś miał wątpliwość.

I ostatni filmik ciekawie zatytułowany Asy rzetelnego dziennikarstwa - rok 2000 i rok 2011


Nie wiem co jeszcze modzi uznają za teorię spiskową, skoro wszystko jest na filmie. Są tu autentyczne wycinki z TV nie wiem gdzie tu mod widział teorie spiskową. Chyba tylko w swoim tępym, komunistycznym mózgu. I zamiast moderować proponuję zasiąść do TVN24, bo zaraz zaczyna się szalenie rzetelny program publicystyczny "Szkło kontaktowe"

Taaa... Po 1 to wiele takich tematów przechodzi na główną, więc nie potrafię jeszcze sobie wytłumaczyć, czy to zależy od ilości piw dodającego, czy też od stosunku modów. Wydaje mi się, że jednak to 2 więc moim zdaniem modzi mają sympatię do czerwonego systemu, bądź po prostu nie widzą jak są indoktrynowani.
Po 2 "nie mów do mnie synku.. Nie jesteś moim ojcem"
Aha no i po 3. Ładny autoportret w avatarze

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2012-09-07, 23:31 ]
Forum jest antypolityczne i nikt z modów nigdy nie wypowiadał się na temat swoich poglądów czy przekonań politycznych. Na główną dostają się tematy polityczne z humorem. Nikt nie twierdzi, że nie warto i nie powinno się na takie tematy dyskutować ale to nie jest na to miejsce. Tematy polityczne, spiskowe,religijne itp. nie były, nie są i nie będą wizytówką tego portalu.
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-09-08, 8:44 2
kolejny klik w ignoruj
Zgłoś
Avatar
Skądinąd 2012-09-09, 21:24
Jest jakaś możliwość ignorowania postów danego użytkownika?

Kto się boi JKM? Ja się boję - zawsze, kiedy gdzieś mi mignie w mediach. W związku z jego ostatnim wpisem na blogu, podpisuję się pod czyimś pytaniem: Czemu JKM pokazuje się w mediach, skoro powinno się w nich prezentować tylko mądrych, zdrowych i pięknych?

Spisek!
Zgłoś
Avatar
w................4 2012-11-10, 22:44 1
Skądinąd napisał/a:

Jest jakaś możliwość ignorowania postów danego użytkownika?


Ja ciebie ignoruję bez żadnego klikania i blokowania postów
Zgłoś