18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Rzeźnia
G................l • 2012-06-25, 22:47
Rzeźnia dosłownie, jak i w znaczeniu potocznym. Czyż człowiek nie jest największym skurwysynem we wszechświecie?

Zgłoś
Avatar
cesiek 2012-06-26, 10:38 3
jaka kurwa rzeźnia?? To nie jest rzeźna tylko chlewnia!! Widać, że większość przedmówców w blokach mieszka i nie mieli nigdy kontaktu ze zwierzakami w chowie wielkostadnym. Wcale się nie dziwie obsłudze bo prawda jest taka, że jak nie przypierdolisz to nie pójdzie (nie mówię tu o bezmyślnym katowaniu). A co do traktowania prosiaków, to jak masz ich przegonić 1000 dziennie do innych kojców i co 10 ci spierdala i nie chce iść to każdemu nerwy puszczą. A wy se możecie siedzieć w bloku przy tv wpierdalać schabowego i hejtować jak te "skurwysyny" biedne świnki traktują. Spróbujcie sami pracy w chlewni, powodzenia!!
Zgłoś
Avatar
Nakarz 2012-06-26, 11:00
Jasne kurwa, drzecie japę, że skurwysyny zabijają niewinne świnie, a potem nad morzem z uśmiechem na gębie do turka mówicie:
-raz kebab proszę.

Hipokryzja.
Zgłoś
Avatar
defcon1 2012-06-26, 11:01 5
Wciąż niezmiennie wzrusza mnie taki widok i nie uznaję tego za dobre. Zastanawia mnie inna rzecz. Czemu wśród szeregów internautów, zdjęcia czy filmy poruszające tematykę znęcania się nad zwierzętami wywołują tak kurewsko wielkie oburzenie i nagle wyłaniają spośród nas miliony obrońców "braci mniejszych"?

Dlaczego świat milczy, a internet nie jest oburzony znęcaniem się nad ludźmi? Ludobójstwem, molestowaniem dzieci, masowymi gwałtami na kobietach. To internautów zdaje się chuj obchodzić i wcale nie ruszać. Ale ktoś uderza i znęca się nad świnią???!!! Toż to kurwa niedopuszczalne, szynka niby na śniadanie smakuje, ale jak oni tak mogą... rozumiem, jakby to był człowiek, ale świnię?...

Kurwa, tak samo przeznaczanie wielkich sum na schroniska i chuje muje, kiedy choć jedno dziecko w Polsce głoduje. To też jest problem, rozumiem, ale kurwa, są pewne priorytety. Wykarmimy ludzi, zajmiemy się psami i kotami (podobnie jak budowanie świątyń bożego miłosierdzia czy innego świętego czegoś za miliony złotych, wciąż wiedząc, że jest odsetek dzieci kładących się spać z pustym brzuchem).

Także obejrzawszy ten filmik muszę powiedzieć: nie powinno być tak jak jest, ludzie ci powinni zostać ukarani, ale jeśli się tak nie stanie, trudno. Bardziej przejmuje mnie los ludzki, niż zwierzęcy, a wielu z was zdaje się myśleć z goła odmiennie.
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2012-06-26, 11:20
Przecież widać, że humanitarnie zabite bolcem w końcówce filmu. Tak samo u nas zabijają takim niby pistoletem z którego wysuwa się bolec. Jedyne co nie pasuje to te prosiaki martwe po drodze, powinni wpierdol od farmera dostać, że mu zysk zmniejszają, wiem, że i tak trafia do parówek, albo jako karma dla świń, ale gdyby urosły byłoby więcej parówek.
Zgłoś
Avatar
eteryk 2012-06-26, 11:23 6
DR_DRE napisał/a:

Błagam ludzie (zwrot do wszystkich wyżej) nie ma to jak personifikować świnie, to zwierze a ludzie zawsze zabijali zwierzęta, w dzisiejszych czasach emopedałow i wszechobecnej automatyzacji wyszło to z mody ponieważ mała garstka ludzi się tym zajmuje, ale było jest i będzie tak samo, a skoro tak Wam szkoda świń to kupcie sobie żywa i hodujcie, to zwierze hodowlane żyje po to żeby jakaś Waszym zdaniem "skurwysyńska kurwa" zeżarła ją później. Pierdolenie, może są to pojeby bo się odstresowują na zwierzętach ale to zwierzęta równie dobrze możesz się nad dżdżownicą poznęcać i być takim samym skurwysynem. Śmiać mi się chcę jak widzę posty "Skurwysyństwo..." itp dobrze kurwa przynajmniej dbają żeby Ci jebany turas miał co do kebaba włożyć. I jeszcze ta miara "skurwysyństwa" im większe i bardziej sfitaśne kurwa zwierzątko tym większym skurwielem jesteś, dobrze kurwa dodajcie mnie do listy, ja przynajmniej przetrwam.
Pozdrawiam.



co do twojej wypowiedzi, to szkoda mi czasu, żeby te wymiociny analizować i doszukiwać się w nich wątpliwego sensu. Tak ogólnie: widzę, że nie zrozumiałeś intencji wcześniejszych wypowiedzi. Chodzi o sposób w jaki traktuje się zwierzęta i je niehumanitarnie zabija. Większość z nas godzi się na to jedząc mięso na co dzień, racja. Pierdolenie, że zwierzęta nie czują i pisanie, że świnia może równie dobrze poznęcać się nad dżdżownicą... to już mowa katola z ciemnogrodu. Jak dla ciebie uderzanie, znęcanie się nad żywą istotą jest takie naturalne, to współczuję dzieciństwa tobie oraz twoim dzieciom.
Zgłoś
Avatar
Wdr 2012-06-26, 11:25 3
jak czytam niektóre posty to normalnie myślę czy niektórzy ludzie nie pochodzą kurwa od ślimaka z racji tępego myslenia:D spoko świnie się hoduje na szamanie ale czy trzeba je bić torturować z powodu że jest się zjebem? no kurwa raczej nie! świnia pies kot jeden chuj wszystko przecież czuje ból itp więc pierdolenie połowy debili z tego tematu ze i tak są na zabicie jest tak zajebiście płytkie i trywialne że aż pasuje do Polskiego przykładu katolickiego przyjeba jakich w tym kraju jest wiele...a teraz skoro takie kozaki jesteście i sadyści to proszę sobie wyobrazić że to świnie hodują was i jakaś świnia kopie waszą starą lub starego i co fajnie nie:)? zwierzęta mają uczucia chuj w to czy ma być za chwile kiełbasą czy kebabem jako stworzenie żywe należy jej się szacunek też za to że oddaje swoje życie aby takie zjeby jak wy mogły żreć więc chuj mnie obchodzi wasze zdanie ale szacunek się należy...
Zgłoś
Avatar
Heretyk 2012-06-26, 11:31 1
Ja pierdole to jest sadistic a nie green peace...nie płaczcie tu nad losem świni..którą i tak zeżrecie....macie z tym problem wpierdalajcie kamienie sałata też ma uczucia...
Zgłoś
Avatar
tochu 2012-06-26, 11:43
DR_DRE napisał/a:

Pierdolenie, może są to pojeby bo się odstresowują na zwierzętach ale to zwierzęta równie dobrze możesz się nad dżdżownicą poznęcać i być takim samym skurwysynem.



poznęcam się nad tobą skurwielu, zobaczymy czy wtedy będziesz miał tak wyjebane, cokolwiek by ci w kościele nie wmawiali jesteś takim samym zwierzęciem jak ta świnia i mam nadzieje, że niedługo ktoś postanowi się na tobie odstresować.

co do reszty, która nie jest w stanie zrozumieć, że nie chodzi o zabijanie tylko o sposób w jaki się to robi- brak słów
Zgłoś
Avatar
elferus 2012-06-26, 11:44
Moim zdaniem to skur... na maksa. Wiadomo żremy mięso ze świń też ale w żaden sposób nie usprawiesliwia to takiego zachowania. Pomyślcie sobie jakbyście się czuli bedac takim zwierzakiem i znajac tylko bol w swoim i tak juz straconym zyciu. Takie potwory powinno sie linczowac dla przykładu wówczas poznaliby bol jaki sami zadaja bogu ducha winnemu zwierzakowi, który jest bezbronny wobec człowieka.
Zgłoś
Avatar
siova 2012-06-26, 11:56 2
Możliwe że będe nazwana "wielką obrańczynią zwierząt" ale wkurwia mnie to całe spinanie sie sadoli na portalu. Ja rozumiem że zabijanie zwierząt jest naturalne itp. ale nie w tak okrutny sposób.. Trudno sobie wyobrazić co takie zwierze musi czuć i jak bardzo jest spanikowane. Powinno być sanitarnie a nie w taki sposób. Najgorsze jest to że takich filmów jest coraz więcej i nie tylko z udziałem koni czy świń i właściwie mało można zrobić. I generalnie pozdrawiam wszystkich 'super sadystów' jesteście chujowi.
Zgłoś
Avatar
kicaj2d4b 2012-06-26, 12:22 2
Tak było zawsze prawo jungli : silniejszy przetrwa a jak chcecie to szamajcie na sniadanie, obiad, kolacje kore z drzew ale stop wy zabijacie drzewa nawet jebana sałatę którą jecie. Najlepiej jak tak bronicie świnek to borńcie wszystkiego i pijcie wode ale też nie bo pijąc wode zabieracie matce ziemi i jej dzieciom cenny skladnik odżywczy dzięki któremu wszystko żyje. Wiec proponuje wam od dzis emo... mega dietę nie żryjcie nic.
Zgłoś
Avatar
t................a 2012-06-26, 12:34 2
Zgłoś
Avatar
Janusz~ 2012-06-26, 12:49
co was tak pojebało nagle z tymi filmikami? Przed chwilą ktoś wstawił podobny na harda, a już dawno było

sadistic.pl/zanim-trafi-na-stol-vt95004.htm?highlight=farma

wiem, że może nie to samo, ale na ten sam temat i niemal identyczne materiały
Zgłoś
Avatar
coppi 2012-06-26, 12:53 2
DR_DRE napisał/a:

Błagam ludzie (zwrot do wszystkich wyżej) nie ma to jak personifikować świnie, to zwierze a ludzie zawsze zabijali zwierzęta, w dzisiejszych czasach emopedałow i wszechobecnej automatyzacji wyszło to z mody ponieważ mała garstka ludzi się tym zajmuje, ale było jest i będzie tak samo, a skoro tak Wam szkoda świń to kupcie sobie żywa i hodujcie, to zwierze hodowlane żyje po to żeby jakaś Waszym zdaniem "skurwysyńska kurwa" zeżarła ją później. Pierdolenie, może są to pojeby bo się odstresowują na zwierzętach ale to zwierzęta równie dobrze możesz się nad dżdżownicą poznęcać i być takim samym skurwysynem. Śmiać mi się chcę jak widzę posty "Skurwysyństwo..." itp dobrze kurwa przynajmniej dbają żeby Ci jebany turas miał co do kebaba włożyć. I jeszcze ta miara "skurwysyństwa" im większe i bardziej sfitaśne kurwa zwierzątko tym większym skurwielem jesteś, dobrze kurwa dodajcie mnie do listy, ja przynajmniej przetrwam.
Pozdrawiam.



Dawno nie czytalem tak pojebanego komentarza. Nawet jeśli świnia czy jakiekolwiek inne zwierzę ma posłużyć jako pokarm dla ludzi nie oznacza to, że w czasie swojego życia ma cierpieć katusze. Jako "istota inteligentna" (podobno, choć wątpię...) powinieneś wiedzieć że każde zwierzę odczuwa ból. Jakoś kurwa nie kojarzę żeby do skutecznej hodowli i zwiększenia wydajności produkcji potrzebne było znęcanie się nad zwierzęciem. Więc stul ten swój gimbusi dziób i zastanów się co pierdolisz. Ci, którzy dali Ci piwo tak samo.
Zgłoś
Avatar
Jatyon 2012-06-26, 13:00 1
Nie stać mnie na szynkę z umytej, zdrowej i szczęśliwej świnki.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie