18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
ktd 2013-07-19, 0:35 1
Stwórzmy coś nowego, jak dawny Sadol tylko z serwerem w Kambodży, albo jakimś innym dziwnym miejscu, żeby nie dało się przyczepić.
Zgłoś
Avatar
pluto_cmg 2013-07-19, 0:49
bo moderator to moderator.. on może pierdolić głupoty.
Zgłoś
Avatar
J................� 2013-07-19, 2:58 1
mr_9mm

Masz kolego sporo racji. Kiedyś wchodziłem na ten portal niemal codziennie, spędzając na nim długi czas, olewając klientów i zlecenia i dbając o rozwój jego treści. Wrzucałem tematy, ale cóż, moderatorzy lepiej wiedzieli, co się ludziom podoba i często wrzucali do sucharów. Za którymś razem nie wytrzymałem i napisałem o inteligencji osób, które decydują o kształcie portalu to, co po prostu sobą prezentują, bo pewnie sami nie wiedzieli, jak śmiesznie to wygląda. Dostałem zakaz pisania, potem po kłótni z Angelem, dostałem bana. Chuj z tym. Po odblokowaniu znowu popisałem, sytuacja się powtórzyła, poszedł ban permanentny. Założyłem inne konto i już się prawie nie udzielam. Jestem na tym portalu bardzo rzadko, nie wrzucam nic nowego, słowem, sram na to. Mam w dupie to, czy zablokują mi to konto, czy nie, w sumie nie będzie to wielka strata.

Oczywiście Angela nie przekonywały argumenty, że to niby użytkownicy decydują o tym, co będzie lądować na głównej, bo moderator też musi mieć co robić, nawet, jeśli znajduje sobie robotę głupiego. Nie przekonywało go, że w regulaminie nie ma słowa o tym, by wyrzucać polityczne tematy do sucharów. Nie interesowała go niekonsekwencja, że jeden filmik danego typu ląduje na głównej, a inny jest w sucharach po paru minutach. Jeszcze się obrażał.
Może jestem w mniejszości. Może ten portal przyciąga wielu ludzi, pomimo zmian na gorsze, jakie zaobserwowałem. Zwisa mi to, nie mój cyrk, nie moje małpy.

Tak rzadko bywałem, że nawet nie wiedziałem o tym, że okar19 odpierdolił taki numer. Ale to nic. Moderatorzy, zamiast po prostu wlepić bana, pokasować konta i zerwać z niecnym procederem, co zrobili? Pochwalili się swoją nieudolnością. Zamiast załatwić sprawę po cichu, przyznali się do kompletnego blamażu, całkowitej kompromitacji i karygodnej nieskuteczności. A ja, za nazywanie rzeczy po imieniu (jak nazwać takich ludzi - czekam na propozycje) dostałem permanentnego bana. Oto sprawiedliwość.
Zgłoś
Avatar
Zyragon 2013-07-19, 4:02
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
M................e 2013-07-19, 10:32
Mam konto tutaj na sadolu ok 2,5 roku i mogę stwierdzić , że ten portal zszedł na psy od czasu gdy pojawili sie ci cali hipsterzy a ludzie poznali dubstep. Po prostu moderatorami stali się pryszczaci hipsterzy przesiadujący na kwejku.
Zgłoś
Avatar
Robajson 2013-07-19, 16:20
Gówno wiecie a wypowiadacie się najchętniej i jesteście przy tym ekspertami

Co do okara to sprawa była bardziej skomplikowana i nie muszę tego wyjaśniać.

Mam parę chujowych tematów ale wrzuciłem je zanim zostałem moderatorem i bez przeszkód trafiły na główną.
Temat z Benedyktem poleciał do Sucharów ale z tamtąd wyszedł, bo to też przecież jest poczekalnia.

Apropo krytyki Moderatorów nic nie m w regulaminie ale nie mylcie tego z obrażaniem.Często po dłuższej wymianie zdań już jest to drugie.

Jeżeli coś leci do sucharów a wy znowu przez pół dnia napierdalacie tym samym tematem w poczekalni to nie ma się dziwić, że zostają usuwane albo przenoszone do Byłowni

Dexter_Morgan napisał/a:

Mam konto tutaj na sadolu ok 2,5 roku i mogę stwierdzić , że ten portal zszedł na psy od czasu gdy pojawili sie ci cali hipsterzy a ludzie poznali dubstep. Po prostu moderatorami stali się pryszczaci hipsterzy przesiadujący na kwejku.



Sam żeś hipster, cygan i złodziej
Zgłoś
Avatar
banshee 2013-07-19, 16:33 1
Sprawa wyjaśniona w pierwszym komentarzu, nie wiem po co ta dyskusja...

Zgłoś
Avatar
E................2 2013-07-19, 22:22 1
Hehehe, duzo racji, taka "marna" doszła i dostałem warna za "hahaha allah akbar" o.O Mam tu konto od ponad roku i wchodze tylko jak mi sie nudzi. Potem ktoregos tam dnia wlasnie marna wręczyła mi warna za to "allah akbar" i tam dodałem, ze niemoge z tych ciapatych debili ;p tooo "rasizm".. Potem 2x gdzies cos napisalem w kontekscie rasistowskim(w stosunku do ciapatych) i dodałem, ze za swój pogląd "zaraz pewnie dostane warna", to dostałem "warna" za Capslocka, a tematyka była w 90% taka sama jak za pierwszym warnem Wszystko schodzi na psy, cały świat sie pogrąża we własnym gównie, UFO ocal tę ziemie i zniszcz nas ;D
Zgłoś
Avatar
kkubam 2013-07-23, 15:40
Dołączę się do dyskusji: admini dają dupska równo i napierdalają warny, nie patrząc na fakty i przewiny.

Oto przykład (mój):

- 09-04-2013 otrzymałem warna od niejakiego (niejakiej?) ~Angel za komentarz: "Nie, nie lepszy.

Wypierdalaj..."

Upłynęło trochę wody w kiblu...

- 22-06-2013 otrzymałem warna od niejakiego (niejakiej?) ~marna za komentarz (no, zgadnijcie, jaki...?): "Nie, nie lepszy. Wypierdalaj...". Żeby było ciekawiej - a tego samego postu...

Mail do niejakiego (niejakiej?) ~marna chuj co dał i przez miesiąc byłem zablokowany.

Tak admini czy tam modowie mają w dupie użytkowników i ich racje...

Nie pozdrawiam i wiecie, czego życzę (co w co...)
Zgłoś
Avatar
R................Q 2013-07-23, 15:51
kkubam napisał/a:

Dołączę się do dyskusji: admini dają dupska równo i napierdalają warny, nie patrząc na fakty i przewiny.

Oto przykład (mój):

- 09-04-2013 otrzymałem warna od niejakiego (niejakiej?) ~Angel za komentarz: "Nie, nie lepszy.

Wypierdalaj..."

Upłynęło trochę wody w kiblu...

- 22-06-2013 otrzymałem warna od niejakiego (niejakiej?) ~marna za komentarz (no, zgadnijcie, jaki...?): "Nie, nie lepszy. Wypierdalaj...". Żeby było ciekawiej - a tego samego postu...

Mail do niejakiego (niejakiej?) ~marna chuj co dał i przez miesiąc byłem zablokowany.

Tak admini czy tam modowie mają w dupie użytkowników i ich racje...

Nie pozdrawiam i wiecie, czego życzę (co w co...)



Regulamin jest od tego by go przestrzegać, nagminne jego łamanie będzie skutkowało blokadą na 30 dni lub całkowitą.
Zgłoś
Avatar
Robajson 2013-07-23, 15:51
kkubam napisał/a:

Dołączę się do dyskusji: admini dają dupska równo i napierdalają warny, nie patrząc na fakty i przewiny.

Oto przykład (mój):

- 09-04-2013 otrzymałem warna od niejakiego (niejakiej?) ~Angel za komentarz: "Nie, nie lepszy.

Wypierdalaj..."

Upłynęło trochę wody w kiblu...

- 22-06-2013 otrzymałem warna od niejakiego (niejakiej?) ~marna za komentarz (no, zgadnijcie, jaki...?): "Nie, nie lepszy. Wypierdalaj...". Żeby było ciekawiej - a tego samego postu...

Mail do niejakiego (niejakiej?) ~marna chuj co dał i przez miesiąc byłem zablokowany.

Tak admini czy tam modowie mają w dupie użytkowników i ich racje...

Nie pozdrawiam i wiecie, czego życzę (co w co...)



Przez te bany, przegapiłeś fakt zaostrzenia regulaminu.Dlatego dostałeś różne wartości warnów
Zgłoś
Avatar
kkubam 2013-07-23, 15:56
@up & @up

To nawet pojebane polskie prawo i pojebane polskie sądy nie przewidują powtórnej kary za jedno przestępstwo czy wykroczenie...
Zgłoś
Avatar
R................Q 2013-07-23, 16:56
kkubam napisał/a:

@up & @up

To nawet pojebane polskie prawo i pojebane polskie sądy nie przewidują powtórnej kary za jedno przestępstwo czy wykroczenie...



Zabił, poszedł siedzieć na 15lat i wyszedł.
Zabił znów i zostanie na wolności?

mistrzu logiki.
Zgłoś
Avatar
kkubam 2013-07-23, 18:15
@up

Twoja inteligencja poraża, powinieneś ponownie przejść ścieżkę edukacji od zerówki: przecież napisałemi, że zostałem zbanowany za TEN SAM WPIS: sadistic.pl/post/2016624.htm2016624

Poniał, miszczu...?!
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2013-07-23, 22:10
kkubam, miszczu, ton Twych wypowiedzi sugeruje jednoznacznie że miesięczne wakacje od Sadola Ci się podobały i o niczym bardziej nie marzysz jak o ich powtórce.

Mając W5 nadal moszna pisać prywatne wiadomości, również moderatorom. Choć Regulamin nie określa jednoznacznie drogi odwoławczej, praktyka wygląda następująco:
1) Piszesz PW do osoby, która Ci warna wystawiła z uprzejmym wyjaśnieniem dlaczego uważasz się za pokrzywdzonego, bądź z zapytaniem o powód, jeśli nie został wystarczająco jasno podany w treści ostrzeżenia. Ewentualnie z uprzejmą prośbą o złagodzenie kary.
2) W razie braku odpowiedzi przez dłuższy czas (moderator też człowiek, może mu coś wypadło) piszesz do innego moderatora z uprzejmą prośbą o wyjaśnienie sprawy
3) Jeśli pomimo wypełnienia powyższych zaleceń nadal się nie zgadzasz z "wyrokiem", możesz napisać do Administratora (który najczęściej utrzymuje wymiar kary bądź go podwyższa)

ZANIM zaczniesz jednak komponować soczyste PW do władzy, zapoznaj się z poniższymi linkkami:
Regulamin
Netykieta Sadistica
Taryfikator ostrzeżeń
Instrukcja pisania tematów
Instrukcja tagowania

Dziękuję, dobranoc
Zgłoś