18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
F................m 2013-04-24, 23:36
Ale gada gupoty. A póniej dzieci sobie wstrzykują ta marihuane i narkomania w polsce..
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2013-04-25, 10:27
No ale zaraz, kogo dupa boli, że narkotyki mogłoby być zalegalizowane? Wszystko jest dla ludzi, ludzi wyedukować i niech robią co chcą-to jest wolność. Dorosłe życie to sztuka wyboru, kto chce ćpać niech sobie ćpa, a niech się nawet zaćpa na śmierć-jego życie/jego sprawa. Papierosy uzależniają i niszczą zdrowie, ale kogo to obchodzi? handel chorobą i śmiercią kwitnie, onkologia ma co robić itd. i wszystko gra . Narkotyki typu nikotyna czy alkohol nie wykańczają tak szybko i przez to jest lepszym interesem, bo lepiej jest zbierać zyski przez 40-50 lat systematycznie niż przez 10-20 , ekonomia . Alkohol, mega biznes, patologia widoczna na każdym kroku, ale to jest przecież spoko i fajne . Używki i narkotyki większość z nas przyjmowała jak nie papierosy czy alkohol to kawa, herbata czy różne narkotyki będące w lekach. To, że nie są zalegalizowane narkotyki to nie troszczenie się o dobro dla ludzi, tylko o interes, ktoś ma zysk z tego, że nie są legalne po prostu. Zakazując narkotyków po prostu uważa się, że ludzie to banda debili co w zasadzie jest prawdą... bo co się jeden debil z drugim oburza co do legalizacji, boi się tego, że samego go wciągnie bo jest takim debilem, że na własne życzenie się uśmierci lub zniszczy zdrowie? Ja się nie obawiam legalizacji i jestem za, ot taka naturalna selekcja, ten kto się zaćpa niech się zaćpa w chuj-debili będzie mniej w krótrszym czasie .

To tak działa jak z dzisiejszymi lekami na przeziębienia. Często szybciej wyleczymy się naturalnymi metodami niż wieloma "lekami", bo szereg leków albo szkodzi na inne organy itd. lub nie działa w ogóle , ewentualnie w małym stopniu po to by brać leków więcej. Wszystko jest obliczone, a ludzi uważa się za baranów po prostu, którymi w dużej mierze jednak są.

Oburzenie wielkie na marihuanę, a kurwa chemii w żarciu wpiiizdu, mamy z tego masę chorób, wszystko rakotwórcze i co? Dzisiaj nawet jedzenie nas wykańcza, służba zdrowia i koncerny farmaceutyczne mają potem co robić naszym kosztem, narkotyki to najmniej ważny temat jeśli chodzi o dekstrukcję naszego zdrowia, bo zakładając, że są ludzi inteligentni tutaj to nie mają się czego obawiać więc zainteresujcie się co wpierdalacie na co dzień...

Reasumując narkotyki są największym zagrożeniem dla ludzi tępych, ludzi z "genem autodestrukcji", mających problemy finansowe i wszelakie emocjonalne związane ze stresem itp. itd. ogólnie rzecz biorąc zagrożeniem są dla ludzi słabych, ludzi myślących irracjonalnie z różnych powodów czyli lekko 50% społeczeństwa jest podatnych. Strach nami rządzi, a w zasadzie ludzie, którzy go powodują. Niestety dramatem naszych czasów jest to, że głupota zabrała się do myślenia i trzeba to bydło jednak jakoś ogarnąć więc reasumując to w tym kraju to złem jest też alkohol co nie podlega dyskusji, a efekty nadużywania widzimy codziennie na ulicach, może nawet w domach u siebie.
Zgłoś
Avatar
Zwiastun 2013-04-25, 11:56
Przypomniała mi się historia, którą mi Jezus opowiedział (no kurwa tak go zwą i tak w sumie wygląda). Koleś najarał się marihuaniny i przerażony swoim stanem zadzwonił po karetkę, a że był pojebany, to karetka przyjechała razem z policją, stwierdziła że panikuje i nic mu nie jest, a policja założyła sprawę bo tego co miał ze sobą nie wyrzucił .
Zgłoś
Avatar
Krak 2013-04-25, 14:21
A kim jest ten szczur?
Niech se pali w domu, niestety dla innych szczurów jest jakimś tam autorytetem i to jest chyba najgorsze. Zresztą jacy "aktorzy" taka publiczność...
Zgłoś