18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:55
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Samobój w kuchni.
maćkojg • 2014-03-04, 19:38
Wczoraj do mojego domu niezapowiedzianie przyjechał stary znajomy rodziców,parę razy bywał u nas w odwiedziny gdyż lubi góry.Od pewnego czasu trochę nie za dobrze u niego z głowa,miał kiedyś wypadek samochodowy i trochę mu się tam poprzestawiało.Mimo wszystko udało mu się założyć rodzinę, ma syna itd.Z zewnątrz wygląda fajnie,niby miły koleś,a znęcał się nad nimi psychicznie. Żona wyrzuciła go w końcu z domu,więc ten nie widząc problemu wsiadł w pociąg i z nad morza przyjechał sobie w góry.Moja mama otwierając drzwi nie wiedziała nawet co powiedzieć i bez słowa wpuściła go do domu.Gdy kilka razy prosiła go żeby wyszedł bo nie można spadać komuś na głowę i mówić"musicie się mną zaopiekować bo nie mam domu" wstał poszedł do kuchni i postanowił podciąć sobie żyły.Ja w tym czasie wyszedłem z pod prysznica i zaciekawiony hałasem zszedłem na dół do kuchni.Moja mama spanikowała i nie wiedziała co zrobić,kazałem jej zadzwonić na pogotowie i policje a sam złapałem pierwsze co miałem pod ręką(smycz mojego psa)i zacisnąłem mu ja na nadgarstku jednocześnie unosząc ja do góry.Koleś przeżył.Przyjechało pogotowie,panowie naprawdę nie spiesząc się(chyba nie mają za dużo szacunku do samobójców,co mnie nie dziwi)opatrzyli mu ranę,a ciachnął naprawdę zdrowo,widziałem ścięgna na wierzchu.
Najbardziej jednak zdziwiło mnie moje podejście.To wszystko nie wywarło na mnie za dużego wrażenie,wręcz zaskoczony jestem swoja znieczulica.Nie wiem czy spowodowane to jest tym,że w grach i telewizji takie rzeczy są normalką czy po prostu jestem jakimś psycholem:)
Tak wygląda kuchnia po całej akcji.
To mój pierwszy temat,więc nie bijcie.
Zgłoś
Avatar
SilverBlade 2014-03-04, 20:14 1
wygląda mi to na zmarnowany w chuj dzbanek wymiksowanych truskawek.
Zgłoś
Avatar
SAFerguson 2014-03-04, 20:18 8
stary, pod zlewem nie masz kosza na śmieci, gdzie Ty je wyrzucasz?
Zgłoś
Avatar
Skyperian 2014-03-04, 20:19 1
tekst z dupy, ale słoika z dżemem to szkoda
Zgłoś
Avatar
FreakyDesire 2014-03-04, 20:20 43


Pokaż znajomemu, niech zapamięta
Zgłoś
Avatar
a................0 2014-03-04, 20:20 2
Żywy dowód, że sadistic też wstawia swoistą pizdeczkę. Nie tylko wojo ;] Brawo, chłopie! Tacy jak Ty podczas wojny będą działać, kiedy inni staną słupka, niczym zające w światłach reflektorów.
Zgłoś
Avatar
hasterer 2014-03-04, 20:21 1
fajna kuchnia, ale zrób coś z tym dywanikiem:D
Zgłoś
Avatar
urteusz 2014-03-04, 20:21 8
Dywan w kuchni...
Zgłoś
Avatar
adrian686 2014-03-04, 20:21
Prawdziwy Sadol z Ciebie . Pamiętajcie dzieci! SADOL UCZY !
Zgłoś
Avatar
stanek1235 2014-03-04, 20:22 1
no to teraz scigaj gnoja i niech nowy dywan kupuje :o
Zgłoś
Avatar
DanBK 2014-03-04, 20:22 5
Za dużo na Hardzie siedzisz. Kiedyś przez przypadek otworzyłem Harda, wzdrygneło mną jak zobaczyłem pierwsze zdjęcie jakiejś uchlastanej dłoni. Potem z ciekawości zajrzałem... a dziś robie tylko "meh" kiedy oglądam jak ciapatemu łeb ucinają.
Zgłoś
Avatar
xBaker 2014-03-04, 20:23
Krew, dzwonie po Dextera.
Zgłoś
Avatar
Mercury001 2014-03-04, 20:24
nie martw się, jesteś po prostu zdrowym użytkownikiem Sadistica
Zgłoś
Avatar
Vesemirr 2014-03-04, 20:24 9
Znieczulica wywołana wchodzeniem na harda.
Sadistic uratował życie twojemu przyjacielowi. Kolejny powód żeby usuwać babsztyle z kutasami, a zastępować je prawdziwymi materiałami.
Zgłoś
Avatar
Aqualinespirit 2014-03-04, 20:26 3
Grunt, że fotkę jebnąłeś.
Piwo!
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2014-03-04, 20:31
szacun, ja bym się zerzygał i zemdlał
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie