18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
Samobój w kuchni.
maćkojg • 2014-03-04, 19:38
Wczoraj do mojego domu niezapowiedzianie przyjechał stary znajomy rodziców,parę razy bywał u nas w odwiedziny gdyż lubi góry.Od pewnego czasu trochę nie za dobrze u niego z głowa,miał kiedyś wypadek samochodowy i trochę mu się tam poprzestawiało.Mimo wszystko udało mu się założyć rodzinę, ma syna itd.Z zewnątrz wygląda fajnie,niby miły koleś,a znęcał się nad nimi psychicznie. Żona wyrzuciła go w końcu z domu,więc ten nie widząc problemu wsiadł w pociąg i z nad morza przyjechał sobie w góry.Moja mama otwierając drzwi nie wiedziała nawet co powiedzieć i bez słowa wpuściła go do domu.Gdy kilka razy prosiła go żeby wyszedł bo nie można spadać komuś na głowę i mówić"musicie się mną zaopiekować bo nie mam domu" wstał poszedł do kuchni i postanowił podciąć sobie żyły.Ja w tym czasie wyszedłem z pod prysznica i zaciekawiony hałasem zszedłem na dół do kuchni.Moja mama spanikowała i nie wiedziała co zrobić,kazałem jej zadzwonić na pogotowie i policje a sam złapałem pierwsze co miałem pod ręką(smycz mojego psa)i zacisnąłem mu ja na nadgarstku jednocześnie unosząc ja do góry.Koleś przeżył.Przyjechało pogotowie,panowie naprawdę nie spiesząc się(chyba nie mają za dużo szacunku do samobójców,co mnie nie dziwi)opatrzyli mu ranę,a ciachnął naprawdę zdrowo,widziałem ścięgna na wierzchu.
Najbardziej jednak zdziwiło mnie moje podejście.To wszystko nie wywarło na mnie za dużego wrażenie,wręcz zaskoczony jestem swoja znieczulica.Nie wiem czy spowodowane to jest tym,że w grach i telewizji takie rzeczy są normalką czy po prostu jestem jakimś psycholem:)
Tak wygląda kuchnia po całej akcji.
To mój pierwszy temat,więc nie bijcie.
Zgłoś
Avatar
garota 2014-03-04, 19:41 78
Brawo chłopie. Chwali ci się opanownie. Ja bym pewnie nagrzał nóż nad kuchenką i pojechał z nim w stylu Rambo.
Zgłoś
Avatar
Crossblade 2014-03-04, 19:45 144
Bravo Myślę, że takie portale jak sadistic.pl wytwarzają w NORMALNYCH ludziach takie właśnie odruchy. Spokój, opanowanie...przeciez to tylko trochę krwi
Zgłoś
Avatar
Schizo 2014-03-04, 19:46 108
Co za idiota. Przejechał cały kraj, aby podciąć sobie żyły :|

Jest takim nieudacznikiem, że nawet zabić się nie umie.
Zgłoś
Avatar
Jebus_Chytrus 2014-03-04, 19:46 230
Trzeba było mu tą opaskę uciskową na szyje założyć .
Zgłoś
Avatar
MoviE 2014-03-04, 19:47 18
Będziesz miał oryginalny kolor fugi
Zgłoś
Avatar
maćkojg 2014-03-04, 19:48 7
Najlepsze jest to,że jak mu tą smycz założyłem na rękę,to karabinek był akurat koło baterii kranu,i elegancko mogłem go zaczepić tak więc pacjent samodzielnie wisiał na smyczy.
Zgłoś
Avatar
wowka01 2014-03-04, 19:48 64
Ale dywan jak u ruskich
Zgłoś
Avatar
matikk 2014-03-04, 19:52 12
a na obiad po zajściu czarninka była ?
Zgłoś
Avatar
maćkojg 2014-03-04, 19:53 26
Myślałem o kaszance,ale krew już zastygła...
Zgłoś
Avatar
tonieja 2014-03-04, 19:59 4
gościu chciał pogadać o problemach a tu klops, jego żona|(była|) się ucieszyła. Współczuję Ci, bo to lipa widzieC "wójka" w takim stanie. Masz piwko za zimną krew bydlaku
Zgłoś
Avatar
dmnunited 2014-03-04, 20:00 19
jak chciał popełnić samobójstwo, to kurwa podcięcie żył <sic!!!!!!> to chyba najgorszy sposób - niskie ciśnienie krwi w naczyniach żylnych, na dodatek gość nie straci przytomności zbyt szybko, więc będzie dłużej odczuwał ból. lepiej przeciąć tętnicę szyjną lub udową (nie polecam nikomu próbować), ale to zdecydowanie bardziej efektywny sposób.

na koniec, tylko pierdoleni tchórze popełniają samobójstwo.
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2014-03-04, 20:07 69
Zamiast upierdolić się na zewnątrz, to tylko burdel w kuchni narobił niepotrzebnie.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2014-03-04, 20:07
Żulerskie flaszki po piwie na dole po lewej.
Zgłoś
Avatar
maćkojg 2014-03-04, 20:10 5
Jak według Ciebie Staropramen to żulerski flaszki to boje się zapytać co pijesz...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie