18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
T3RMINATOR 2021-01-05, 10:34 2
Ja pierdolę wrzuciłem o 30 s puźniej

Gdzie nie spojrzeć Halman aż strach zajrzeć pod łóżko.
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-01-05, 10:34 22
T3RMINATOR napisał/a:

Ja pierdolę wrzuciłem o 30 s puźniej


Zgłoś
Avatar
nwonigers 2021-01-05, 12:02 1
po tym ze suka wymierzala kare podejrzewam ze jebane karynsko same sprowokowalo awanture.
Zgłoś
Avatar
~sensualna 2021-01-05, 12:40 36
nwonigers napisał/a:

po tym ze suka wymierzala kare podejrzewam ze jebane karynsko same sprowokowalo awanture.



masz racje, bo to przecież zawsze sprzedawczyni w sklepie wszczyna awantury a nie kulturalni klienci
Zgłoś
Avatar
Z................w 2021-01-05, 13:09 5
T3RMINATOR napisał/a:

Ja pierdolę wrzuciłem o 30 s puźniej
Gdzie nie spojrzeć Halman aż strach zajrzeć pod łóżko.



Jak będziesz walił konia spójrz za siebie
Zgłoś
Avatar
Snajkers 2021-01-05, 13:14 1
Nawet pies się rwie żeby mu wpierdolić xD
Zgłoś
Avatar
Tryper 2021-01-05, 14:52
Ta Karyna nadaje się do zapakowania jej chuja do mordy, po uprzednim okazaniu przez nią badań wenerycznych.
Zgłoś
Avatar
Karlito90s 2021-01-05, 15:53 2
sensualna napisał/a:

masz racje, bo to przecież zawsze sprzedawczyni w sklepie wszczyna awantury a nie kulturalni klienci



mam dziwne wrażenie, że znali się wcześniej. Nie wiem jak w tym przypadku, ale pare razy się coś podobnego widziało i nie pamiętam czy kiedykolwiek wkurw chłopa nie był spowodowany niewyparzonym językiem albo puszczalstwem się baby. Rycerzyki to dno.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2021-01-05, 17:00
Zbysław napisał/a:

Jak będziesz walił konia spójrz za siebie



Raczej spójrz, czy walisz swojego.
Zgłoś
Avatar
banerr 2021-01-05, 17:54
Alosza dostał z kalosza.
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2021-01-05, 18:56 3
Teraz pytanie co jest bardziej żałosne - sapać się do "słabej" kobiety (wszak kobiety to dzisiaj najwięksi agresorzy), czy kopać typa jak jest trzymany przez 7 kolegów?

Już bym wolał obejrzeć jak wszystkim ta typiara musi dawać dupy w zamian.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2021-01-05, 20:50
nwonigers napisał/a:

po tym ze suka wymierzala kare podejrzewam ze jebane karynsko same sprowokowalo awanture.



Nie ma wielkiego znaczenia kto zaczął i o co. Gość chciał kopnąć nieświadomą osobę w twarz, jest śmieciem do dołu z wapnem, nikim więcej. Powinni byli mu te kolana poprzetrącać jak nie chciał klękać, niech się cieszy, że żyje.
Zgłoś
Avatar
Karlito90s 2021-01-05, 22:01 1
Mors_Nigra napisał/a:

Nie ma wielkiego znaczenia kto zaczął i o co. Gość chciał kopnąć nieświadomą osobę w twarz, jest śmieciem do dołu z wapnem, nikim więcej. Powinni byli mu te kolana poprzetrącać jak nie chciał klękać, niech się cieszy, że żyje.



Nieświadomą? Myślisz, że ona nie wiedziała, że chce jej wyjebać? może jakby rycerzyk jej nie zasłaniał to by nie dostała pyrgnięcia w łeb. Gościu zjebał, że nie poczekał aż będzie sama i poza pracą. Wtedy powinien z nią pogadać.
Ofc jak to piździelec co sam zaczął to niech ginie
Zgłoś
Avatar
tommitmx 2021-01-06, 9:40
~T3RMINATOR napisał/a:

puźniej



PÓŹNEJ tumanie
Zgłoś