18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
encoder178 2024-06-04, 13:29 9
Zagłębiłem się trochę w sprawę, jest ona świeża. Facet który miał pistolet to podobno policjant i to był Texas. Gość wkroczył na jego posesję, zaatakował właściciela więc miał prawo wyładować w niego nawet 2 magazynki, bo co jeżeli agresor mógł mieć broń? To nie jest tak, że strzelicie do gościa 2 razy i on jest sparaliżowany i nie może sekundę później do was też strzelić, dlatego prawo będzie bronić gościa, który się bronił na swojej ziemii
Zgłoś
Avatar
poliqon 2024-06-04, 13:39 4
janmod napisał/a:

Caly magazynek w ramach samoobrony przed piesciami - sedzia bedzie mial trudna sprawe



Dokładnie, powinien zdjąc gacie i dać się wyruchać w dupę jak Captain Sweden. Jak ktoś podnosi na ciebie łapę to masz prawo go zabić i tyle.

[ Dodano 2024-06-04, 13:41 ]
spike2222 napisał/a:

To już nawet nie była samoobrona, bo na widok pistoletu tamten spotulniał i sie wycofał, więc to już zostanie potraktowane jako atak. Słusznie



no to spotulniał za późno... skąd ktoś ma wiedzieć czy on nie udaje i czy zaraz nie wyciągnie gnata ? takie typowe polaczkowe pierdolenie, USA to jednak normalny kraj, widać jak policja tam działa, po prostu odjebuje każdego bez pytania, tak powinno być
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-04, 14:24
Szary_Jeleń napisał/a:

Wystarczy przeczytać to co napisałeś żeby obalić twoją 'zasadę'.



Nie mam włosów i mam potwierdzenie, iż jestem poniżej średniej IQ.

Oczywiście potrafię sobie zrekompensować braki sprytem, siłąi pieniędzmi. Tak więc uważam, iż moja teza jest w stanie utrzymać się pod naporem Twego argumentu.
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2024-06-04, 14:56 1
niemamskarpet. napisał/a:

jakby u nas broń była wszechdostepna jak tam to takie przypadki by były codziennie a pod barami w nocy to co godzine



Bredzisz. Gdyby broń była dostępna, to miałbyś się jak bronić, a tak siedzisz w piwnicy i się mądrzysz przez swojego "deesela".
Zgłoś
Avatar
piotrek745 2024-06-04, 15:08 1
Tłumaczenie:
- Ty głupia, chuda krowo, ważę już 128 kg.
- o Ty, niedoczekanie Twoje, ja mam już 130 kg w bagażniku, dzisiaj przytyłam 3 kilo po zjedzeniu nachosów.
- Taaa, a ja dzisiaj 4 kg po grochówce i wątróbce z nietoperza.
- O Ty flądro, ja Ci pokażę tyć szybciej niż ja, Czesiek przyłóż łysemu gachowi.
_ paf, paf, paf.
Zgłoś
Avatar
elim 2024-06-04, 15:28 1
Następny grill za 25 lat do dożywocia, no chyba że mają karę śmierci to już nigdy.
Zgłoś
Avatar
Kurisu 2024-06-04, 15:31 1
Myślałem, że to tylko memy, że w usa jak się poklócisz z sasiadem to możesz zarobić cały magazynek
Zgłoś
Avatar
Piesinger 2024-06-04, 15:59 2
Tak widzę zaczepkę pod żabką i powrzechny dostęp do broni w Polsce
Zgłoś
Avatar
jancu1 2024-06-04, 16:08 3
janmod napisał/a:

Caly magazynek w ramach samoobrony przed piesciami - sedzia bedzie mial trudna sprawe



A nasi na granicy gazem...
Zgłoś
Avatar
inzGamon 2024-06-04, 16:13 1
niemamskarpet. napisał/a:

jakby u nas broń była wszechdostepna jak tam to takie przypadki by były codziennie a pod barami w nocy to co godzine



Przecież jest.
Polska jest Texasem Europy.
Kiedy, to wreszcie zlewaczone jełopy zrozumiecie? 🤣🤣🤣
A w sumie może lepiej że nie rozumiecie. Jak Nitras.

Pozdro dla kumatych.
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-06-04, 16:20 1
I chuj spokój na wieki
Zgłoś
Avatar
PlatynowyViking2003 2024-06-04, 17:14
głupi i głupszy wersja na faktach xD
Zgłoś
Avatar
jbc_PO_lewakowTVNNiemcow 2024-06-04, 17:49
Mzimu napisał/a:

Bardzo dobrze! Łysy miał niedawno operację głowy i bronił swojego życia. I taką należy przyjąć wersję, a nie że go trochę poniosło



to nie przejdzie bo jest lysy sedzia od razu zobaczy ze frustrat hehe..
Zgłoś
Avatar
merkucio 2024-06-04, 19:10 4
niemamskarpet. napisał/a:

jakby u nas broń była wszechdostepna jak tam to takie przypadki by były codziennie a pod barami w nocy to co godzine



Jakoś mamy ogólnodostępną broń czarnoprochową oraz białą (noże, maczety) a nawet cięciwową (łuki) i jakoś nie słychać by w bramach urządzali sobie pojedynki jak na dzikim zachodzie, ludzie nie dźgają się nożami na lewo i prawo i nie strzelają do siebie z łuku. Więc twoja teza jest błędna, nic by nie było z tego co piszesz, nawet jakby prawo nakazywało noszenie przy sobie broni.
Zgłoś
Avatar
Latissimus 2024-06-04, 19:11 3
Jeśli to Teksas to nic mu nie zrobią, masz prawo odjebac intruza na swojej posesji.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie