18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Jeżeli kolego drogi przeglądasz sadola i zobaczysz swój wyczyn śmiały. Pomyśl wtedy o tym że przez Ciebie wszystkie zakupy w bagażniku mi się porozpierdalały. Mocno mnie wnerwiłeś, ale już się nie gniewam. Jednak jeśli dalej będziesz tak niebezpiecznie pomykał to w tym nowym 2015 roku życzę żebyś na jakimś drzewie się rozjebał. Amen
Zgłoś
Avatar
ganji 2015-01-07, 17:36 24
Co za chuj!
Zgłoś
Avatar
lokalnywatażka 2015-01-07, 17:39 2
To jak już na tym "bardzo późnym pomarańczowym" za nim wbiłeś, to trzeba było dojechać pana i "zwrócić mu uwagę", na miarę własnego wkurwienia i użyć wszelkich środków aby sobie na nim ulżyć.
Taka moja opinia.
Inaczej takie skurwysyny jeżdżą sobie dalej bezkarnie,nie zdając sobie nawet sprawy, ile wypadków powodują.
Zgłoś
Avatar
macleod 2015-01-07, 17:41 101
Najlepsza recepta:

1. Kupić jakiegoś nie najnowszego Jeepa.
2. Założyć z przodu rury.
3. Mieć przygotowany stały tekst: No aleś se pan narobił...
Zgłoś
Avatar
cizia666 2015-01-07, 17:42 1
@up Na drodze było ślisko i nie próbowałem nawet w takich warunkach koleszkę gonić. Pod koniec filmiku widać ile już odjechał jak ja jeszcze byłem na skrzyżowaniu.
Zgłoś
Avatar
Accent 2015-01-07, 17:45 3
Jeździsz na czerwonym i się jeszcze żalisz że ci się słoiki od ojców powywracały.
Mam nadzieje że jakiś szeryf z tyłu też miał kamerkę i cie nagrał.
Zgłoś
Avatar
Chędogi_Rzułf 2015-01-07, 17:54 49
Dobra rada. Jak macie jakąś rysę na lakierze, pęknięty zderzak czy jakiekolwiek uszkodzenie na aucie, to nie hamujcie w takich sytuacjach, dajcie się puknąć. Ja z OC takich dwóch debili zrobiłem sobie: raz zderzak (który był pęknięty już jak go kupowałem), lampę, grill, maskę (na której marcowały się koty i była porysowana) oraz chłodnicę klimatyzacji (która dostała kamieniem i się rozszczelniła). Zrobiłem jeszcze sobie nabicie klimy, odgrzybienie i wymianę filtra kabinowego szkody w aucie tego pizdowatego drajwera były większe co ciekawe kiedy zdarzył się wypadek byłem w drodze do serwisu, żeby naprawić wszystkie te rzeczy, które potem miałem robione z odszkodowania

Za drugim razem tępa baba przytarła mi na moim parkingu cały prawy bok. Niestety nie miałem na nią żadnych namiarów, ale dwa dni później idiota wymusił mi pierwszeństwo. Dodałem trochę gazu i delikatnie zahaczyłem o niego i miałem z jego OC malowany calutki bok

Sposób jest świetny. Korzyść dla Ciebie oczywista, a jak takiemu debilowi polecą zniżki i będzie musiał jeszcze swój samochód naprawić to nauczy się kurwa jeździć.

Czekam na usprawiedliwianie nie umiejących jeździć idiotów i wyzywanie mnie od czego tam sobie chcecie najbardziej zajadłe komentarze będą oczywiście i tak pisane przez niedzielnych kierowców z trzema literami na początku (tylko z takimi miałem kolizje odkąd jeżdżę), którzy sami nie potrafią jeździć.
Zgłoś
Avatar
Accent 2015-01-07, 17:58 14
małpaV8 weź sie jeszcze połóż pod jakiegoś tira, podobno też sporo płacą z ubezpieczenia.
Zgłoś
Avatar
lokalnywatażka 2015-01-07, 17:59 5
@up accent, widzę rodowity warszawiak,od pięciu pokoleń.
Od słoików to najwięcej wyzywają takie koleżki, których rodziców na siłę 30 lat temu z Piździszewa Małego na Mokotów przesiedlono, bo tania siła robocza była potrzebna w miastach...
Ej, a "Polskę Walczącą" to już nakleiłeś se na bagażnik, czy wydziargałeś na klacie?
Zgłoś
Avatar
adam1992 2015-01-07, 18:03 5
Accent, a gdzie tam czerwone daltonisto?
Zgłoś
Avatar
Accent 2015-01-07, 18:08
adam1992 poczytaj sobie dzieciaku przepisy zanim zaczniesz się udzielać.
Zgłoś
Avatar
takija 2015-01-07, 18:35
małpaV8 napisał/a:

Dobra rada. Jak macie jakąś rysę na lakierze, pęknięty zderzak czy jakiekolwiek uszkodzenie na aucie, to nie hamujcie w takich sytuacjach, dajcie się puknąć. Ja z OC takich dwóch debili zrobiłem sobie: raz zderzak (który był pęknięty już jak go kupowałem), lampę, grill, maskę (na której marcowały się koty i była porysowana) oraz chłodnicę klimatyzacji (która dostała kamieniem i się rozszczelniła). Zrobiłem jeszcze sobie nabicie klimy, odgrzybienie i wymianę filtra kabinowego szkody w aucie tego pizdowatego drajwera były większe co ciekawe kiedy zdarzył się wypadek byłem w drodze do serwisu, żeby naprawić wszystkie te rzeczy, które potem miałem robione z odszkodowania

Za drugim razem tępa baba przytarła mi na moim parkingu cały prawy bok. Niestety nie miałem na nią żadnych namiarów, ale dwa dni później idiota wymusił mi pierwszeństwo. Dodałem trochę gazu i delikatnie zahaczyłem o niego i miałem z jego OC malowany calutki bok

Sposób jest świetny. Korzyść dla Ciebie oczywista, a jak takiemu debilowi polecą zniżki i będzie musiał jeszcze swój samochód naprawić to nauczy się kurwa jeździć.

Czekam na usprawiedliwianie nie umiejących jeździć idiotów i wyzywanie mnie od czego tam sobie chcecie najbardziej zajadłe komentarze będą oczywiście i tak pisane przez niedzielnych kierowców z trzema literami na początku (tylko z takimi miałem kolizje odkąd jeżdżę), którzy sami nie potrafią jeździć.



I trafisz kiedyś na kogoś z lipnym ubezpieczeniem i chuja zarobisz a jeszcze z własnej kieszeni na naprawę będziesz dorzucał.
Zgłoś
Avatar
zonk 2015-01-07, 19:11
@małpa idź se lepiej alfą pojeździj a nie pierdol.
Zgłoś
Avatar
Chędogi_Rzułf 2015-01-07, 19:22 3
Dupa pęka z zazdrości? czym Ty jeździsz? Passat czy aczwurka? Nic dziwnego, że zazdrościsz. VAGiny mają zero prowadzenia w porównaniu do Alf. Ale skąd ma to wiedzieć ktoś, kto całe życie jeździ jednym modelem, tylko zmienia generacje...
A tak bardziej poważnie, to od dzisiaj jestem właścicielem Volvo XC70 II 2.4T, więc argument z Alfą trochę nie trafiony za to ja nadal chętnie się dowiem czym jeździsz

takija napisał/a:

I trafisz kiedyś na kogoś z lipnym ubezpieczeniem i chuja zarobisz a jeszcze z własnej kieszeni na naprawę będziesz dorzucał.


Wtedy albo się "dogadujesz" ze sprawcą albo wzywasz policję. Żeby tylko nie dostać po piździe za spowodowanie kolizji/wypadku + za brak OC sprawca sam pobiegnie do najbliższego bankomatu i wypłaci kasę
Zgłoś
Avatar
Ricardo93 2015-01-07, 19:54
jebaka leśny
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie