18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Skid17 2013-01-18, 15:39 6
wiesiors4, już niedługo w wyborczej wśród prostokątów na dole strony
Zgłoś
Avatar
kkubam 2013-01-18, 15:43 55
Odważny jesteś, zaraz przyjdą popełnią ci samobójstwo...
Zgłoś
Avatar
D................t 2013-01-18, 15:46 12
Myśle że to międzynarodowy spisek żydo-komunistyczny i ma to jakiś związek z rozprzedażą za symbolicznego jednego szekela, majątku Polskiego, przez Kaczyńskiego (Kalkstein) i przejęciem władzy przez niemców, co to jeszcze nie przeprosili za zastrzelenie Raginisa pod Wizną (to też był spisek)
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2013-01-18, 15:52 1
I tak się ruda morda wykręci jakąś błyskotliwą wypowiedzią typu: Bo Warszawa w Weekend nie pracuje, a nie jak wcześniej że medycyna sądowa nie robi w weekendy. Teraz będzie że tylko w Warszawie nie. Albo że kolejka była duża itp hehe jakieś gówno zawsze wymyślą.
Zgłoś
Avatar
mariusz3pl 2013-01-18, 16:42 6
Czasem się zastanawiam czy Polska jest niepodległa.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-01-18, 16:56 12
@up
Od 01.05.2005 nie i już nigdy nie będzie. Chyba że znajdzie ktoś z jajami, kto wyciągnie nasz kraj z tego politycznego i ekonomicznego szamba, które zafundowały nam chuje od tej daty na początku.
Zgłoś
Avatar
J................8 2013-01-18, 17:05
No cóż każdy myślący sam wyciągnie wnioski. Ja nie będę upubliczniał własnych, bo jeszcze mi życie miłe.
Zgłoś
Avatar
sidian 2013-01-18, 17:11 4
wiesiors4 napisał/a:

No właśnie, jak z tym w końcu jest? Dlaczego w przypadku samobójstw ważnych osób w państwie grano na zwłokę[...]



Ależ nie grano na zwłokę. Grano na zwłokach.

Badum tss.
Zgłoś
Avatar
D................t 2013-01-18, 17:11 9
@BongMan
Kochany Bongusiu, jeśli chodzi Ci o date wstąpienia Polski do Związku Socjalistycznych Republik Europejskich, to jebłeś się tylko o rok. 01/05/2004
Zgłoś
Avatar
Szczepan92 2013-01-18, 17:18 1
Ja jeszcze zadałbym jedno niewygodne pytanie: Jak to się dzieje, że wszyscy popełniają samobójstwa w piątek/sobotę?...
Zgłoś
Avatar
N................5 2013-01-18, 17:24 4
@Szczepan92 kto w tym kraju zapierdalając w robocie ma mieć czas przez tydzień, żeby się powiesić? Zostaje tylko weekend...
Zgłoś
Avatar
Didekc 2013-01-18, 17:25 2
Tyle spisków w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze...
Zgłoś
Avatar
Okash 2013-01-18, 17:31
Jarema88 napisał/a:

No cóż każdy myślący sam wyciągnie wnioski. Ja nie będę upubliczniał własnych, bo jeszcze mi życie miłe.


Myślę, że mają Cię w dupie... Dla nich szary obywatel może znać sobie prawdę (choć oczywiście najlepiej aby był głupi) i tak im nie naskoczy. Oni nie respektują Nas obywateli, latamy im koło chuja, i tak będą robić swoje dalej. Żyją w bańce mydlanej, ale kiedyś się przeliczą, w końcu to polacy...

btw.
obywateledecyduja.pl/
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-01-18, 17:39 18
ojej znowu niewygodne pytanie? jest ich przecież mnóstwo, a każdy kto je zadaje to wariat, moher i nazista. Słyszałem jeszcze kilka innych:

A jak było z zakazem otwierania trumien z ofiarami zamachu smoleńskiego?

Dlaczego badania próbek na obecność trotylu mają potrwać minimum pół roku?

Kiedy odzyskamy wrak?

Dlaczego wyniki polskich wyborów parlamentarnych są obliczane na rosyjskich serwerach?

Dlaczego wg rządowych ekspertów nasze złoża gazu łupkowego ciągle się kurczą?

Dlaczego nie wybudowaliśmy gazoportu?

Dlaczego byli SB-cy i reszta komunistycznych kurw żyje dzisiaj sobie spokojnie otrzymując wysokie emerytury z naszych podatków?

Dlaczego do procesów "politycznych" wybiera się sędziów z rodzin sb-ckich.

I wiele wiele innych
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie