18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
poligon6 2019-11-29, 20:57 18
Oddawałem kiedys pomidory i jabłka do skupu. Wszystko leżało na pryźmie, w pryźmie legły sie myszy i szczury, przyszły bezdomne koty wpierdaljaace myszy . Na koniec sezonu zgarniali wszystko do młynka i wychodził bardzo doby Ketchup Włocławski. A zrobili wielkie halo jak we Włocławskich azotach sprzedawali sól po chlorowaniu po której ludzie w brudnych gumowcach chodzili.
Zgłoś
Avatar
Essent 2019-11-29, 21:02 31
W pudliszkach ostatnio zrobili aferę,że w keczupie są pomidory
Zgłoś
Avatar
Blantowy 2019-11-29, 21:12 20
poligon6 napisał/a:

Oddawałem kiedys pomidory i jabłka do skupu. Wszystko leżało na pryźmie, w pryźmie legły sie myszy i szczury, przyszły bezdomne koty wpierdaljaace myszy . Na koniec sezonu zgarniali wszystko do młynka i wychodził bardzo doby Ketchup Włocławski. A zrobili wielkie halo jak we Włocławskich azotach sprzedawali sól po chlorowaniu po której ludzie w brudnych gumowcach chodzili.



Kiedyś znajomy pracował w skupie jabłek i pomidorów w Włocławku.Zakładał rękawiczki i banknotami pocierał o fiuta .Ci,którym płacił wielokrotnie oblizywali palca przy liczeniu.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-11-29, 21:15 8
Karbit napisał/a:

Kiedyś znajomy pracował w skupie jabłek i pomidorów w Włocławku.Zakładał rękawiczki i banknotami pocierał o fiuta .Ci,którym płacił wielokrotnie oblizywali palca przy liczeniu.



Czyli znalazł sie amator Ketchupu Włocławskiego, jakbyś trochę wiedział to skupy nigdy nie płaca od ręki. Zazwyczaj trzeba czekać od miesiąca do trzech na kasę. Ale mam nadzieje że smakowalo.

P.S. Płacili kwitem realizowanym w banku nawet w latach 90-tych.
Zgłoś
Avatar
Blantowy 2019-11-29, 21:18 2
poligon6 napisał/a:

Czyli znalazł sie amator Ketchupu Włocławskiego, jakbyś trochę wiedział to skupy nigdy nie płaca od ręki. Zazwyczaj trzeba czekać od miesiąca do trzech na kasę. Ale mam nadzieje że smakowalo.
P.S. Płacili kwitem realizowanym w banku nawet w latach 90-tych.



Robili wyjątki jak jebało od jabłek i pomidorów kotami i myszami.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-11-29, 21:23 3
Karbit napisał/a:

Robili wyjątki jak jebało od jabłek i pomidorów kotami i myszami.



Misi nie pogrążaj się wpierdalałes to gówno aż ci się uszy trzęsły i teraz odreagowywujesz.

Do tego kwit mozna było zrealizować do 3 tygodni ale płatne 80% albo po 3 miesiącach platne 100%, a czasami nawet po 8 miesiącach płatne ponad 100%.
Zgłoś
Avatar
~Beny 2019-11-29, 21:26 7
@wszyscy up, idźcie się kłócić gdzie indziej
Zgłoś
Avatar
Pigwa82 2019-11-29, 21:27
Ale z was sadole gdzie się dwóch bije tam trzeci korzysta to Kurde nie są pomidory
Zgłoś
Avatar
Blantowy 2019-11-29, 21:35 3
poligon6 napisał/a:

Misi nie pogrążaj się wpierdalałes to gówno aż ci się uszy trzęsły i teraz odreagowywujesz.
Do tego kwit mozna było zrealizować do 3 tygodni ale płatne 80% albo po 3 miesiącach platne 100%, a czasami nawet po 8 miesiącach płatne ponad 100%.



Nie tłumacz się już .Mój inny znajomy pracował kiedyś w banku.Dobranoc



Beny napisał/a:

@wszyscy up, idźcie się kłócić gdzie indziej



Raczej nie kłótnia a wyjaśnienie.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-11-29, 21:40 1
Karbit napisał/a:

Nie tłumacz się już .Mój inny znajomy pracował kiedyś w banku.Dobranoc



Nie interesuje mnie gdzie pracowal twój chłopak.
Zgłoś
Avatar
buczkog 2019-11-29, 22:00
No co? przecież i to mięso i to mięso.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2019-11-29, 22:34 2
Beny ma rację...

Żeby was pogodzić, co do najlepszego ketchupu, to najlepszym ketchupem jest ten z błony dziewiczej...

Dziękuję, dobranoc...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-11-29, 23:13
Kurwa polać benzyną i rzucić zapałkę
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2019-11-29, 23:18 11
ja pierdole, po huj ja to wszystko na górze przeczytałem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie