18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
onucek 2023-09-03, 11:50 5
tutaj mówimy na to "strzelba"
Zgłoś
Avatar
damian15snk 2023-09-03, 16:02
We 3 nie dali rady cwele
Zgłoś
Avatar
xXPeinXx 2023-09-03, 17:57
Ładna czerwona plama pojawiła się na koszulce po wypaleniu ze strzelby, nie ma co twardy był...
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2023-09-03, 21:01 1
Pinkman Idź już do szkoły. Na kaoticu są wszystkie twoje wrzuty jedna po drugiej, jak leci.
Zgłoś
Avatar
dupppppp 2023-09-04, 2:34
xXPeinXx napisał/a:

Ładna czerwona plama pojawiła się na koszulce po wypaleniu ze strzelby, nie ma co twardy był...



Tutaj Cię poprawię, "czerwona plama pojawiła się przed wypaleniem ze strzelby" podkreślam PRZED. Przecież widać, że koleś postrzelony wcześniej przyszedł na walkę ze sprzętem (nożami lub czymś innym ostrym) bez sprzętu.
Zgłoś
Avatar
xXPeinXx 2023-09-04, 21:07
dupppppp napisał/a:

Tutaj Cię poprawię, "czerwona plama pojawiła się przed wypaleniem ze strzelby" podkreślam PRZED. Przecież widać, że koleś postrzelony wcześniej przyszedł na walkę ze sprzętem (nożami lub czymś innym ostrym) bez sprzętu.



Nie poprawiaj mnie tylko dokładnie przejrzyj...Nie wiem co ty oglądałeś ja widzę i wnioskuje, że trzech typów napada na tego właśnie postrzelonego... Zgodzę się, że wcześniej już dostał kilka może więcej ran kłutych dlatego myślałem, że po obaleniu upadł na własną krew drugie to, że dostał w to miejsce kose ale wyraźnie widzę, że to po postrzale..
Zgłoś