18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
sard 2013-08-27, 20:24 28
I co on biedny uczyni, jak pojawi się posiadacz suchej krakowskiej... albo salcefiksa?
Zgłoś
Avatar
A................n 2013-08-27, 20:42 27
Sokołow cała tą akcja zrobił sobie tylko jeszcze większe kuku tak więc Szefowi mogę podziękować i pogratulować troski o zdrowie konsumentów.
Zgłoś
Avatar
Ibiki 2013-08-27, 20:51 9
Od czarnej będzie "świecić w nocy"
Zgłoś
Avatar
Lang 2013-08-27, 21:01 8
Swoją drogą blogerzy to banda attention whores, masę akcji generują oni sami, przeważnie dla $, czasami dla innych profitów. Myślicie, że jak znany bloger pojedzie po jakiejs firmie, to co się dzieje? No, czasami jest tak jak w przypadku Sokołowa, ale zdarza się niekiedy, że ktoś zostaje "ambasadorem marki" i nagle odkrywa ukryte walory uprzednio sponiewieranego przez siebie produktu...
Zgłoś
Avatar
karinawaw 2013-08-27, 21:13 13
Noo i takie vlogi z celi to ja moge oglądać! Siemanko, dziś pokażę Wam jak przyrządzić kaszankę w bułce z polewą czosnkową w sosie własnym. Swoją drogą to w kuchni jest miejsce dla kobiet, a nie dla facetów. I uprzedzam komentarze: Tak mam laptopa w kuchni
Zgłoś
Avatar
Zgon14 2013-08-27, 21:15 2
Ten z kwiatkiem to pewno romantyk.
Zgłoś
Avatar
kaer 2013-08-27, 21:16
Ciekawe po jakim czasie w końcu przestanie rzygać
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2013-08-27, 21:20 4
Kawałek wywiadu z nim:
Cytat:

Słyszę, że jesteś autentycznie przestraszony.

Postaw się na moim miejscu. Jestem tylko pojedynczym człowiekiem, który musi to wszystko dźwignąć na swoich barkach. Nagrałem filmik, czyli zrobiłem to, co robię. A skończyło się tak pozwem na 150 tys. złotych i aferą na cały internet. Wszyscy o tym mówią i piszą, wokół całej sprawy jest sporo szumu, ale w całej sytuacji, to ja jestem na najgorszym miejscu i czuję się w tym po prostu zagubiony. Ostatecznie to ja dostałem pozew. Trochę jak taka szara myszka, która przypadkiem sporo namieszała.

Szara myszka, która ma ponad 170 tysięcy subskrybentów. Niezła ściema.

Źródło: natemat.pl/72443,piotr-oginski-ktorego-sokolow-pozwal-na-150-tys-zl-za... (nie wiem na ile rzetelny jest ten portal)
Zgłoś
Avatar
sard 2013-08-27, 21:20 15
karinawaw napisał/a:

Noo i takie vlogi z celi to ja moge oglądać! Siemanko, dziś pokażę Wam jak przyrządzić kaszankę w bułce z polewą czosnkową w sosie własnym. Swoją drogą to w kuchni jest miejsce dla kobiet, a nie dla facetów. I uprzedzam komentarze: Tak mam laptopa w kuchni


Pierdolisz wracaj do piwnicy - najlepsi kucharze to mężczyźni, bo robią to dla osiągnięcia dobrego efektu smakowego, a nie by tylko odpierdolić co tam mają zrobić
Zgłoś
Avatar
szefuncio 2013-08-27, 21:40
Tatara by mu z dupy zrobili...
Zgłoś
Avatar
K................y 2013-08-27, 21:44 22
Jeszcze jeden (nie)wiele wnoszący komentarz hejtera ze srejka dla znających film:
Zgłoś
Avatar
prondzyk 2013-08-27, 21:50
sard napisał/a:


Pierdolisz wracaj do piwnicy - najlepsi kucharze to mężczyźni, bo robią to dla osiągnięcia dobrego efektu smakowego, a nie by tylko odpierdolić co tam mają zrobić



No właśnie, czy ktokolwiek widział szefa kuchni - kobietę?
Zgłoś
Avatar
hellmartin 2013-08-27, 21:54 10

Czasem dobre pomysły źle kończą...
Zgłoś
Avatar
avalanch 2013-08-27, 22:18 3
Ten niewiele wnoszący komentarz z kwejka to typowy ból dupy żeby technolog wypowiadał się na srejku to już szczyt jego możliwości ?? I broni sokołowa ??

Pszypadek ?

Niesondze
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie