18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
NastyRascal 2015-02-12, 19:29 42
niech idzie bronic swojej brudnej ojczyzny a nie swiruje na rurach.
Zgłoś
Avatar
Bugini 2015-02-12, 19:58 10
Niech idzie komentować na sadistic jak to robią rozsądni ludzie z perspektywami

Polacy też nie gęsi
Zgłoś
Avatar
Matush5 2015-02-12, 20:55 2
Ludziska, kurwa ogarnijcie się, do tego co ten Pan tu prezentuje nie są wcale potrzebne STRASZNIE SILNE RĘCE tylko mięśnie pleców i brzucha kurwa, co da Ci ogromny biceps przy takich ćwiczeniach ? Co nie zmienia faktu, że piwo leci bo ogarnięty typ.
Zgłoś
Avatar
blizniak 2015-02-12, 22:32
kto się podejmie? połowa sadistica
i to jedną ręką
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2015-02-12, 23:21
1:08 zlot pedałów.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2015-02-13, 13:32
Niezły skurwesyn. Ale może by lepiej pojechał Krymu bronić.
Zgłoś
Avatar
f................3 2015-02-14, 0:55
Raczej większość z nich to gęsi, patrząc na ich nogi. Jeszcze nie widziałem, żeby jakiś "kozak" ćwiczący street workout miał chociaż w małym stopniu wyćwiczone nogi. Komentarze obrońców bocianów wsadźcie sobie w dupę.
Zgłoś
Avatar
D................7 2015-02-15, 0:01 4
Właśnie. Dobrze rozbudowane uda (takie conajmniej 65cm) ważą cholernieee dużo. Stąd większość streetworkoutowców to bociany i suchoklatesi.. Zazdrościć można im dobrze wypracowanej siły mięśni szkieletowych i wyżyłowania granic wytrzymałości tychże, ale podciąganięcie się 12 razy przy tak niskiej masie, to jak chwalenie się kaloryferem będąc chudym. Nie mówię, że wszystkich uprawiających streetworkout to dotyczy, już nawet ten ukrainiec cosik tych mięśni ma, ale w dużej mierze u osób chwalących się umiejętnościami na drążkach i poręczach, tak to wygląda.
Zgłoś
Avatar
graczgraczkowski 2015-02-15, 0:41
"Silny ukrainiec"? chyba silny obywatel zależnego terytorium radzieckiego...
Zgłoś
Avatar
DawioSkorpion 2015-02-15, 7:04
silny ukrainiec ? serio ? szkoda oglądać parę razy się podciągnął i nic nadzwyczajnego pfff zresztą każdy do takiej formy w pół roku doszedłby odpowiednia dieta i minimum 2 h ćwiczeń dziennie (ta niby mięśnie potrzebują odpoczynku ale to kwestia wyćwiczenia na początku z 2-3 tygodnie nie można codziennie ćwiczyć żeby mięśni nie zajechać ale później już nie robi to różnicy a wręcz pomaga na wytrzymałość wiem bo ćwiczyłem)...
Zgłoś
Avatar
UBcjaPOLSKA 2015-02-15, 8:14
Mógłby się poprawić, ogarnia temat, bo jedną ręką, no sorry, nie wychodzi mu. Jeszcze masa roboty przed jebanym potomkiem naszych katów.

I nie kurwa, ja tak nie umiem jak on, ale przynajmniej nie wrzucam filmików w internet i nie pokazuję jak czegoś nie umie jaki jeste zajebisty.
Zgłoś
Avatar
Aberracja 2015-02-15, 10:29
NastyRascal napisał/a:

niech idzie bronic swojej brudnej ojczyzny a nie swiruje na rurach.



Już pewnie dawno siedzi w Polsce i garnie hajs jako "uchodźca".
Zgłoś
Avatar
bachi1997 2015-02-15, 11:10
Niech bardziej przypakuje w barach. Większy cel
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2015-02-15, 11:19
NastyRascal napisał/a:

niech idzie bronic swojej brudnej ojczyzny a nie swiruje na rurach.



Robi to tak samo aktywnie co ty... tylko on wyszedł z domu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie