18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Witam! Panowie i Panie
Sytuacja z dzisiaj
Po rozmowie ze znajomą, aż musiałem się zarejestrować i to napisać! (tak mam ból dupy!)
Historia prawdziwa! No to jak już napisałem rozmawiałem z koleżanką, która pracy sie nie boi! Dziewczyna wyjechała do NL aby zarobić sobie jakiś grosz ponieważ w domu się nie przelewa... Większość pewnie wie jak to jest, nadgodziny itp często dostaje się w koperte no i tak było tym razem! Panna zapierdalała od pon-pt + brała dodatkowe prace w weekendy aby kupić sobie mieszkanie. Po 3 latach takiego zapierdalania wróciła do PL, kupiła sobie mieszkanko za nie takie duże pieniądze, oczywiście do remontu (w małej mieścinie oczywiście) i teraz UWAGA!! Skarbówka po ok roku, 1,5 r stwierdziła, że coś jest jednak nie tak.. bo jak to kurwa tak młoda osoba mogła się dorobić na mieszkanie?! Teraz musi się poważnie tłumaczyć skąd miała hajs, co, gdzie, kiedy itd! A co jeszcze lepsze stwierdzili, że ma zapłacić zaległy podatek... (przykład Pan Stefan zarobił 50 tys zł, kupił mieszkanie za 70 tys zł i teraz Skarbówka stwierdziła, że ojebał ich na 20 tys zł ponieważ nie przedstawił tego jako dochód) DAJCIE KURWA MAŚĆ!

i jeszcze wstawie to bo lubie!
Zgłoś
Avatar
4................h 2014-03-18, 10:53 1
Nie rozumiem bólu dupy, ludzie pracują za 1600zł i oddają podatki a laska wyjechała za granicę i myśli że może sobie zarobić na czarno. Ni chuja, niech zapłaci. Każdy równy. Można sobie legalnie dorobić 3 tys na rok bez płacenia podatku, ale kurna tyle aby kupić mieszkanie?
Zgłoś
Avatar
motoguru 2014-03-18, 10:56 3
Jack Daniel's napisał/a:

motoguru, płacisz podatki, bo jesteś idiotą. Ale ok, niech Cię dalej Tusk na podatkach rucha w dupę. Tam wyżej w postach masz maść. Użyj, bo będzie potrzebna.



Nie ziomuś, nie mam z tym problemu, bo wiem ile ludzi leci w chuja i wiem, ze nic z tym nie zrobię. Ale idiotą nie jestem i mnie nie tak nie nazywaj. Płacę wszystkie podatki i korzystam z czego się da (a jest z czego, tylko trzeba mieć dobrą księgową), ale wszystko idzie na biało i do rozliczenia.

Bardziej niż podatki boli mnie wiele popierdolonych przepisów i ustaw napisanych na kolanie i przepchnięte tylko po to, żeby było, że coś się dzieje. Podatki to jedna sprawa, druga to wolność gospodarcza.
Zgłoś
Avatar
o0chami 2014-03-18, 11:06
Dobrze, że Nasz Pan pozwala gotówką płacić w sklepach...
Zgłoś
Avatar
powoluku 2014-03-18, 11:13 1
Najłatwiejsze rozwiązanie jeśli się zarobiło pieniądze w innym kraju to wrócic do PL znaleźć jakąś pracę w miarę płatną aby przyznali kredyt w takiej wielkości żeby Ci starczyło kasy na spłacenie z odsetkami i powoli niby spłacasz ciężko pracując i wtedy us może ci gałe opierdolić.
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2014-03-18, 11:20
Extraordinary_Gentelmen napisał/a:



A skąd rodzice mieli na koncie?

Chłopie, walisz tak trywialnymi rzeczami w kwestii prawa że śmiać się chce. jakby życie było takie proste to był nikt na sądy nie narzekał i urzędy bo by każdy ich w chuja robił i chuja kładł


Ty kurwa tępy jesteś czy jak??? Jak to kurwa skąd mieli??? Z pensji sobie odkładali do skarpety i udowodnij mi kurwa, że tak nie było... I nie wyskakuj mi z takimi tekstami, bo jeżeli właśnie prawo studiujesz, to kurwa pomyliłeś kierunki...

Zresztą to czego uczą na prawie a to co jest w praktyce, to dwie cholernie różne rzeczy...
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2014-03-18, 11:21
Unikanie płacenia podatków to cnota i będę popierał każdego kto tak robi (o ile zaoszczędzoną kasę przepuści w PL). PS ktoś tam pisał że zwiększa się liczba urzędników. Zwiększa się bo debile w rządzie patrzą na świat przez swój dziurawy chłopski rozum a nie logicznie. Najpierw podnoszą podatki/koszty pracy bo za mało kasy do budżetu wpływa w wyniku czego ludzie są biedniejsi i mniej kupują. To prowadzi do ograniczenia działalności i zwiększania bezrobocia. Potem gówniarz takiego chuja z wiejskiej osiąga pełnoletność czy kończy studia, jego stary patrzy i mówi: 'Takie ciężkie warunki są w Polsce, ciężko znaleźć dobrą pracę a nawet jakąkolwiek dobrą. Muszę dziecku pomóc.' No i tworzą kolejny urzędniczy stołek zwiększając drenaż budżetu. No i zabawa się kurwa zaczyna na nowo!
Zgłoś
Avatar
Ozux 2014-03-18, 11:59
Prostytucja jest legalna.
Niech powie że się kurwiła, a skarbówka się odczepi.
Jedyne wyjście zgodne z prawem, do którego NIKT się nie może dopierdzielić.
Zgłoś
Avatar
Extraordinary_Gentleman 2014-03-18, 12:17 2
ASAKKU napisał/a:


Ty kurwa tępy jesteś czy jak??? Jak to kurwa skąd mieli??? Z pensji sobie odkładali do skarpety i udowodnij mi kurwa, że tak nie było... I nie wyskakuj mi z takimi tekstami, bo jeżeli właśnie prawo studiujesz, to kurwa pomyliłeś kierunki...

Zresztą to czego uczą na prawie a to co jest w praktyce, to dwie cholernie różne rzeczy...



Zadaje kontr-pytania zgodnie z kluczem logiki i analogii (prawdopodobnie pierwsze z pytań strony przeciwnej). To że masz swoje popierdolone wywody po których nie da się nawet tego uargumentować to inna sprawa.

Skoro w domu się nie przelewa to w jaki sposób odkłada się np 150.000 i daje córce?
W jaki sposób odłożyli państwo 150.000 złotych skoro mieszkanie kosztuje tyle, żarcie tyle, a zarabiacie państwo tyle. Wychodzi na to że znowu jest nieopodatkowany dochód ze strony rodziców/rodziny.

Jeżeli nie wiesz jak działa US to Ci podpowiem. Nawet jak polecisz z prostytucją to Ci każą podać listę klientów, gdzie stałeś z kim stałeś, ile Ci płacili jednostkowo, gdzie cie ruchali (możesz sobie o tym w branżowej prasie poczytać [UWAGA, podpowiedź: prawniczej/rachunkowej, nie dla kurew]). To już nie jest "nie zapytam, bo nie wypada". A nawet to chuja da bo nie mówimy tu o odpowiedzialności karnej tylko karno skarbowej, czyli o nieopodatkowanym dochodzie.
Teraz US wpierdala się nawet na wesela żeby zobaczyć jakim samochodem do ślubu jechałeś, ilu zaprosiłeś gości czy jaką wódkę kupiłeś na stoły i czy było by Cie na to stać z twojej pensyjki nawet z pomocą rodziców i dziadków. Wcale im to nie przeszkadza że to jest jedyny taki dzień dla Ciebie czy Twojej kobiety.
To działa w obydwie strony jak poczta, Ty próbujesz przewalić w chuja ich a oni Ciebie, niestety oni z racji organu państwowego są w pozycji nadrzędnej i uprzywilejowanej. A Ty? Nie.

Dalej nie wierze że masz cokolwiek wspólnego z prawem, (no chyba że kiedyś studiowałeś i nie skończyłeś) człowiek który nie potrafi w wypowiedzi stosować znaków interpunkcyjnych na takim poziomie mający rzekome 34 lata i rajcuje się byle pierdołą bo "kolega kolegi" nie jest dla mnie wyznacznikiem, chodzi mi raczej o to żebyś innych nie wprowadzał w błąd swoim słodkim pierdzeniem i obiecankami cacankami o tym że coś jest proste jak drut, gdy tak nie jest.
Zgłoś
Avatar
qwachu 2014-03-18, 12:20 1
@MrSpook: Taaak, bo masz wielką firmę, kilka milionów obrotu w roku i podatek, który płacisz to setki tysięcy złotych, a nie kilka tysi... żeby komuś chociaż jednego iPada zafundować... nie mówiąc o wczasach..

@korinogaro: unikanie płacenia podatków to przestępstwo i mam nadzieję, że będziesz siedział razem z tymi chujami w rządzie co je marnują. Podatki to zuo konieczne, problemem jest ich sposób wydawania, bo jakby dawali w zamian tyle co zabierają to nie byłoby problemu, a nawet mniej. Problemem jest marnotrawstwo. Dlatego najoptymalniej jest jak na swoje cele wydajemy sami własne pieniądze, bo zrobimy to optymalnie niż ktoś kto wydaje nieswoje pieniądze na nieswoje cele i taniej, bo nie trzeba do tego pośrednika w postaci urzędasa. Dlatego jestem za jak najniższymi podatkami, które mają pokryć cele wspólne (policja, wojsko, sądy, etc.) ze szczątkową administracją.

Póki co wykładam na ub. zdrowotne, chociaż nie choruję, a jak zachoruję na jakaś grypę albo coś, to Polopirynka, czy inny stuff z apteki bez recepty za kilka złotych załatwi sprawę w niecały tydzień. Ale nie stać mnie na leczenie zębów, które są moim głównym problemem jeśli chodzi o zdrowie, bo NFZ co najwyżej może mi załatwić wyrwanie zęba, anie jego porządną naprawę czy rekonstrukcję... Żeby mieć szybko diagnozę albo badanie (nie stać mnie na czekanie w kolejkach, bo jak nie pracuję to nie zarabiam, nikt do rączki nie włoży na własnej działalności), to płacę 100 za wizytę u lekarza.. raz, może dwa do roku, Ogólnie więcej miesięcznie za zdrowotne zapłacę niż skorzystam przez to przez cały rok. Emerytura, to samo.. po co mi emerytura, jeśli zamierzam pracować do końca życia, bo nie wyobrażam sobie żeby np. po 30 latach prowadzenia firmy, nagle iść na zieloną trawkę i nic nie robić? Ale kasę łożyć trzeba...

Dlatego wolę płacić mniej, ale mieć wojsko, które przynajmniej ruskim przyłoży zanim dosięgną nas ruskie rakiety, niż całe życie za głodową emeryturkę czekać w kolejkach do lekarza.. z resztą z moim trybem życia, jeśli osiągnę wiek emerytalny to będzie cud, ale wolę żyć krótko a szczęśliwie, niż 70-80 lat żreć srać i narzekać.

I jest zasadnicza różnica pomiędzy uchylaniem się od płacenia a optymalizacją podatkową (która jest całkowicie lagalna i sensowna), ale do tego trzeba nie być cebulakiem, ruszyć dupę, pouczyć się trochę a nie pieprzyć farmazony na Sadolku.

Podatki płace w PL, nie oszukuję, bo dla kilku złotych nie warto ryzykować, a złodziei z rządu ciężko przekombinować, w dodatku trzeba mieć dobrego prawnika i księgową, póki co znalazłem dobrą księgową. Chociaż porucham sobie moją księżniczkę.

Gdzie ta maść... bo od cebuli dupa boli.
Zgłoś
Avatar
Qbbus1 2014-03-18, 12:35
ASAKKU napisał/a:

Niech szybko znajdzie ludzi, którzy zeznają, że dali jej jako darowiznę np: 5000-10000 tys. (trzeba sprawdzić jaka jest kwota wolna od podatku), sporządzasz umowę darowizny (z datą wsteczną ofc) i po ptokach, mogą jej skoczyć
Z tego co pamiętam to rodzice chyba mogą więcej dać w darowiźnie.
Jak skarbówka będzie wzywać na przesłuchania i się pytała skąd mieli, żeby jej dać, to się mówi, że odkładali, przy okazji jak wyciągali z bankomatu...
Najlepiej mój kumpel powiedział na takim przesłuchaniu:
- Skąd pan miał tyle pieniędzy?
- Zaoszczędziłem.
- To dlaczego trzymał pan te pieniądze w domu a nie w banku?
- bo ja lubię patrzeć na pieniądze...


Niestety, ale te kurwy z egzekucji nigdy nie ruszają firm, które robią wałki, bo se chuje zdają sprawę, że firmy mają prawników a oni nie chcą się kopać, tylko łatwo kogoś okraść z jego oszczędności... Wiem co mówię...



Obawiam się jednak, że Twój "misterny plan poszedł w piz**" darowiznę niestety trzeba zgłosić do urzędu skarbowego i każdy z nas ma na to jakiś wyznaczony przez przepisy czas... nie pamiętam teraz dokładnie jaki ale obawiam się tego, że jeżeli skarbówka się przykleiła do naszej bohaterki to ona już na to czasu nie ma ...szczwane liski

Jest jeszcze jedna opcja którą bohaterka może zastosować, mogła najnormalniej na świecie pracować du**, że tak brzydko powiem, to jest akurat nie opodatkowane i nie trzeba nic do skarbówki zgłaszać ani się z tego rozliczać.
Zgłoś
Avatar
enzooo0 2014-03-18, 13:00
Twój ból dupy to nasz ból dupy.
Zgłoś
Avatar
Eth 2014-03-18, 13:10
4hitch napisał/a:

Nie rozumiem bólu dupy, ludzie pracują za 1600zł i oddają podatki a laska wyjechała za granicę i myśli że może sobie zarobić na czarno. Ni chuja, niech zapłaci. Każdy równy. Można sobie legalnie dorobić 3 tys na rok bez płacenia podatku, ale kurna tyle aby kupić mieszkanie?



Kazdy rowny, kazdy w gownie
Zgłoś
Avatar
Hellbringer 2014-03-18, 13:28 1
Jak masz tępą koleżankę, to twoja sprawa. I skończ kończyć każde zdanie wykrzyknikiem, jakbyś nie wiadomo co opowiadał. To jest kurwa codzienność, a jak babka nie ogarnia rzeczywistości, to chuj.

Darwinizm społeczny, pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
gupichuj 2014-03-18, 14:08
Mogła powiedzieć że żebrała
Zgłoś
Avatar
Aquado 2014-03-18, 14:09 1
up:
zebranie jest nielegalne w i karalne w Polsce...

ja dam wam darmowa rade prawna na przyszlosc, ktora warto znac. W takim przypadku zeznaje sie, ze pieniazki ma sie z prostytucji. Tak z prostytucji wlasnie, z dawania dupy w Polsce. Dla czego tak?? Prostytucja w Polsce jest nielegalna, ale nie KARALNA!! Wiec mozna was cmoknac w dupe. Pamietam sprawe jednego goscia z Polski, ktory wytlumaczyl sie tak z 15 MILIONOW, za ktore kupil zameczek
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie