18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Białe Ferrari - teraz popularne
Avatar
MoNsTeR.pl 2024-07-21, 10:05
Ma cierpliwość.
Zgłoś
Avatar
jkllll485 2024-07-21, 10:07 1
Odcinek z serii "Życie patologii nie zdatnej do życia"
Zgłoś
Avatar
Jebac_pedalarzy 2024-07-21, 10:09 1
Prawilne życie seby i dżesiki,
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-21, 11:15 2
spike2222 napisał/a:

kup sobie iphone'a (tu nawet pegazus zawodził) albo telefon ds. prywatnych



Może dochodzą dochodzą do głosu osobiste animozje? Sentyment do czasów, gdy biegało się bez telefonu i było szczęśliwym?
Nie zarabiam miliona miesięcznie a nigdy nie zadzwonię do nikogo z pytaniem z dupy o dokumenty. To byłoby złamanie podstawowej zasady w pracy. W pełni rozumiem takie podejście do telefonu, bo sam od dwudziestu lat nie mam telewizora. I nie chcę mieć tylko dlatego, że inni mają.
Zgłoś
Avatar
Bullet991 2024-07-21, 14:42
Kto z babą żyje ten w cyrku się nie śmieje... A po urodzeniu dziecka jest jeszcze gorzej jakby przynajmniej pół mózgu ktoś usuną a te pozostałe pół nie wie jak ma ta istota funkcjonować.
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-07-21, 20:12 2
Xevik20 napisał/a:

Jakiś byle jaki do kontaktu zawsze będzie ok. W tamtym roku zrobiłem sobie tydzień na ogródku działkowym bez kontaktu z innymi, czytaniem wiadomości ze świata itd. Zajebiście psychika odpoczywa i się resetuje. Zostałbym tam dłużej, ale niestety trzeba było wrócić do normalnego życia.



dokladnie jak mowisz, ja sie ciesze ze udalo mi sie zrobic biznes z ktorego zyje a robie to co lubie i nie mam przymuszenia bycia 'w kontakcie z kimkolwiiek', polecam wszystkim zrobic sobie odwyk od wszelakiej elektryki i jak to nazwales - zresetowac sie nie pędzić jak te chomiki na zabawce, pozdrawiam Panie i zycze wiecej wwolnosci i wolnego czasu 🙃
Zgłoś
Avatar
dominator76 2024-07-21, 22:32
chłopie ... SPIERDALAJ!
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2024-07-23, 2:19
Ważne, że spełnia swoją rolę jako pukadełko.
Zgłoś
Avatar
Zuwalsky 2024-07-23, 8:16
O zarobasy jebane
Zgłoś
Avatar
InSanek 2024-07-27, 22:49
EinsZweiPolizei napisał/a:

Od tego iqosa jest tak pierdolnięta



Ej halo? Też pale iqosa i jestem pierdolnięty
Zgłoś