18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:03
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
🔥 Lochy na zjeżdżalni - popularne w ostatnich 24h
Avatar
b................u 2024-04-15, 11:50 21
Skleroza sklerozą, ale jak typowi trąbią ludzie z daleka to by się mogł zainteresować co jest nie tak a nie wyjobongo król szos jedzie. Tirowcy.....
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2024-04-15, 12:06 13
tak się zawsze zastanawiałem, czy oni patrzą w boczne lusterka ?
Zgłoś
Avatar
kawior2007 2024-04-15, 12:11 1
A czujnik jak się zepsuje to przecież nie przeszkadza, można jeździć
Zgłoś
Avatar
kamilja 2024-04-15, 12:32
Masz pojęcie o czym piszesz?Na całym świecie tak się zdarza i jeszcze nikt na to nie wymyślił sposobu. Może ty wymyślisz? To przy okazji jeszcze wymyśl - żeby się baterie w elektrykach nie zapalały i w telefonach też. I żeby deszcz we wtorki nie padał.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-04-15, 12:46 32
kamilja napisał/a:

i jeszcze nikt na to nie wymyślił sposobu



Ekhem, wymyślono już dawno.
Kierujący takim pojazdem ma się UPEWNIĆ, że może bezpiecznie jechać.
Do tego nie potrzeba ani czujników, ani akumulatorów – wystarczy przeciętne IQ...
(robią zawodowym kierowcom testy na inteligencję?)
Zgłoś
Avatar
turor 2024-04-15, 12:49 1
Najgorsze jest to, że jest przyzwolenie policji na to, przyzwolenie ITD, celnej, straży miejskiej.

Panie kierowco, wjechał pan pod zakaz. 500 i 10 punktów.
Ojej, ojej.
Gaśnicę pan masz?
Nie.
Dobra, to za gaśnicę, szef panu odda.
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-04-15, 14:23 4
kamilja napisał/a:

Masz pojęcie o czym piszesz?Na całym świecie tak się zdarza i jeszcze nikt na to nie wymyślił sposobu. Może ty wymyślisz? To przy okazji jeszcze wymyśl - żeby się baterie w elektrykach nie zapalały i w telefonach też. I żeby deszcz we wtorki nie padał.



Bo na calym swiecie ameby nie patrza w lusterko gdy wlaczaja sie do ruchu. Ja startujac nawet z podworka, nie wazne czym. Moze to byc nawet pedalski motocykl. PATRZE W LUSTERKO! Taki autystyczny nawyk. Mialem okazje jechac wanna i ni chuj nie odwalilbym manewru jak tutaj. Poza tym od razu czulbym w czasie jazdy, ze cos jest nie takj, gdyby wanna byla podniesiona.

I w lusterko. W Koniku masz lustra ze ja pierdole! Zwierciadla wielkosci slonich jajec. No nawet nie zerkajac w nie powinien widziec ze cos za wysoki gosciu jest jak na swoj zestaw.
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2024-04-15, 15:17 10
ciekawe jakie to uczucie jedziesz sobie spokojnie i nagle wypierdalasz w kosmos
Zgłoś
Avatar
Veliturałkę 2024-04-15, 16:15 3
leonidkacap napisał/a:

ciekawe jakie to uczucie jedziesz sobie spokojnie i nagle wypierdalasz w kosmos



Gość z filmiku już to wie

Zgłoś
Avatar
Pablohasan85 2024-04-15, 16:30 6
leonidkacap napisał/a:

ciekawe jakie to uczucie jedziesz sobie spokojnie i nagle wypierdalasz w kosmos



Tak podksoczył że myślałem że sie zmieni w Optimusa Prime,
Zgłoś
Avatar
elim 2024-04-15, 17:36
W wywrotkach powinien być system alarmu jak jedzie, a nie ma opuszczonej skrzyni ładunkowej, coś jak z pasami kiedy ich nie zapniesz.
Zgłoś
Avatar
koniskooooo 2024-04-15, 18:24 1
elim napisał/a:

W wywrotkach powinien być system alarmu jak jedzie, a nie ma opuszczonej skrzyni ładunkowej, coś jak z pasami kiedy ich nie zapniesz.



Opatentuj to i będziesz bogaty dżinius
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2024-04-15, 18:26
koniskooooo napisał/a:

Opatentuj to i będziesz bogaty dżinius



W nowszych są takie czujniki.
Zgłoś
Avatar
szopen_rs 2024-04-15, 18:26 2
No to się musiał kurwa zdziwić
Zgłoś