18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Siriuz 2024-04-29, 13:06 15
No i spadła komuś na łeb
Zgłoś
Avatar
batiz 2024-04-29, 13:17 24
Siriuz napisał/a:

No i spadła komuś na łeb



Baby tak mają i potrafią
Zgłoś
Avatar
kowboj 2024-04-29, 13:24 4
Spadła komuś na łeb niczym gwiazdka z nieba
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-04-29, 14:27 1
Siriuz napisał/a:

No i spadła komuś na łeb


Towarzyszu Dupoc, to jakiś szyfr partyjny czy po prostu komoseksualny szyfr?
Zgłoś
Avatar
b................u 2024-04-29, 15:13 9
baronturbina napisał/a:

Towarzyszu Dupoc, to jakiś szyfr partyjny czy po prostu komoseksualny szyfr?



Sądząc po wstępie twojej wypowiedzi przypuszczam, że bardziej od polskiego znasz języki "wschodnie", ale serio, to zdanie nie jest aż tak trudne. Włącz translator, poradzisz sobie.
Zgłoś
Avatar
elim 2024-04-29, 17:19 2
Siriuz napisał/a:

No i spadła komuś na łeb



Słychać przed jej skokiem krzyki więc można zgadywać że na dole się zorientowali co ona odwala i mogło być tak że ktoś chciał ją złapać, a to był bardzo poważny błąd.
Zgłoś
Avatar
kris1978 2024-04-29, 18:15 2
babazwozu napisał/a:

Sądząc po wstępie twojej wypowiedzi przypuszczam, że bardziej od polskiego znasz języki "wschodnie", ale serio, to zdanie nie jest aż tak trudne. Włącz translator, poradzisz sobie.



Nie znasz tematu, to się nie udzielaj. Siriuz to ruski komuch, stąd towarzysz Dupoc. Choć chyba powinno być Dupov
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-04-29, 18:47 1
babazwozu napisał/a:

Sądząc po wstępie twojej wypowiedzi przypuszczam, że bardziej od polskiego znasz języki "wschodnie", ale serio, to zdanie nie jest aż tak trudne. Włącz translator, poradzisz sobie.



Jesteś bardziej homo czy sapien? Chuj mnie obchodzi co przypuszczasz komuchu.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-04-29, 20:48 2
kris1978 napisał/a:

Nie znasz tematu, to się nie udzielaj. Siriuz to ruski komuch, stąd towarzysz Dupoc. Choć chyba powinno być Dupov



O jest w końcu jakiś psychofan turbobarona Myślałem, że on sobie będzie tak pierdolił te swoje formułki w milczeniu. Ehh ta tęczowa zaraza. Szerokiej drogi, pedałujcie z umiarem
Zgłoś
Avatar
e................s 2024-04-29, 22:59
No i jeszcze jebana kurwa spadła komuś przypadkowemu na łeb. Co za tępa szmać
Zgłoś
Avatar
kris1978 2024-04-29, 23:08
Siriuz napisał/a:

O jest w końcu jakiś psychofan turbobarona Myślałem, że on sobie będzie tak pierdolił te swoje formułki w milczeniu. Ehh ta tęczowa zaraza. Szerokiej drogi, pedałujcie z umiarem



Idź lizać dupę Putinowi, ruska onuco.
I wypraszam sobie pedalstwo w moim imieniu.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-04-30, 0:50 1
kris1978 napisał/a:

Idź lizać dupę Putinowi, ruska onuco.
I wypraszam sobie pedalstwo w moim imieniu.



Słuchaj Ukraińcu. Turbobaron gej nie lubi jak się mu zwraca uwagę na jego komunistyczne ciągoty, więc każdego kto to robi nazywa komunistą. Przez Twoje afiliacje Turbobarona zastanawiam się jak odbierać wyparcie gejostwa, ale skoro nie zrobiłeś ze mnie geja to może prawdę piszesz
Zgłoś
Avatar
kris1978 2024-04-30, 7:20
Siriuz napisał/a:

Słuchaj Ukraińcu. Turbobaron gej nie lubi jak się mu zwraca uwagę na jego komunistyczne ciągoty, więc każdego kto to robi nazywa komunistą. Przez Twoje afiliacje Turbobarona zastanawiam się jak odbierać wyparcie gejostwa, ale skoro nie zrobiłeś ze mnie geja to może prawdę piszesz



Wypraszam sobie również, nazywanie mnie Ukraińcem, ruska onuco. Brzydzę się ta zarazą, tak samo jak tobą i mam odrazę do pedalstwa.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-04-30, 12:16 1
kris1978 napisał/a:

Wypraszam sobie również, nazywanie mnie Ukraińcem, ruska onuco. Brzydzę się ta zarazą, tak samo jak tobą i mam odrazę do pedalstwa.



No i chuj, nawet swojej narodowości się wypierasz? Przecież wiadomo, że każdy chuj który wyzywa Polaków od onuc to sfrustrowany Ukrainiec. To nie jest nasza wojna, sami ją rozpętaliście to teraz brandzlujcie się.
Zgłoś