18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:44
🔥 Indie w minutkę - teraz popularne
Avatar
zdun 2021-12-09, 13:13 8
ważne że się kochali i odeszli razem.
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2021-12-09, 13:44 9
Takie tam mają surowe prawo a na znieczulice nie mogą dojebać paragrafu?
Zgłoś
Avatar
Payan 2021-12-09, 13:53 32
Babcie najlepsze na tych ławkach.
Zgłoś
Avatar
s................l 2021-12-09, 14:41 13
Lobo24 napisał/a:

Takie tam mają surowe prawo a na znieczulice nie mogą dojebać paragrafu?



No dalej, wyskocz do gościa z nożem, to sam zarobisz kosę i tyle będzie z tego twojego konio-rycerstwa, a głupia bladź jeszcze może zacznie go bronić przed tobą. Po ulicach nie chodzą Rambo.
Zgłoś
Avatar
aparacik 2021-12-09, 15:30 3
Chińska edycja Romeo i Julia.
Zgłoś
Avatar
Quassar 2021-12-09, 17:06 3
Azjatycka wersja Romea i Juli
Jest spektakl jest i widownia.
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2021-12-09, 17:23 12
satariel napisał/a:

No dalej, wyskocz do gościa z nożem, to sam zarobisz kosę i tyle będzie z tego twojego konio-rycerstwa, a głupia bladź jeszcze może zacznie go bronić przed tobą. Po ulicach nie chodzą Rambo.



Msz rację, że to idiotycznie niebezpieczne.
Masz rację, że po ulicy nie chodzą Rambo.

Chodzi o to, że jeśli nie my będziemy pilnować porządku w swojej okolicy to nikt nie będzie. Obojętność na zło to kurewstwo na równi z wyrządzaniem zła w najgorszej postaci.
Chodzi o te jebaną bierność.
Zgłoś
Avatar
Takafura 2021-12-09, 18:10 13
satariel napisał/a:

No dalej, wyskocz do gościa z nożem, to sam zarobisz kosę i tyle będzie z tego twojego konio-rycerstwa, a głupia bladź jeszcze może zacznie go bronić przed tobą. Po ulicach nie chodzą Rambo.


Masz rację, fachowcy od walk na noże zawsze podkreślają żeby nie kozaczyć i nie startować z pięściami do gościa z kosą.
Ale napisz szczerze - oglądając morderstwo tej kobiety nie miałeś przez chwilę takiej myśli "jak fajnie by podejść z tyłu i wyjebać psycholowi w łeb rurą" ?
Bo ja tak.
Zgłoś
Avatar
mlecz1323 2021-12-09, 18:28
prawdziwy samurai
Zgłoś
Avatar
DianCecht 2021-12-09, 18:39 3
mlecz1323 napisał/a:

prawdziwy samurai



Popełnił rytualne bukkake
Zgłoś
Avatar
s................l 2021-12-09, 18:59 5
Takafura napisał/a:

Masz rację, fachowcy od walk na noże zawsze podkreślają żeby nie kozaczyć i nie startować z pięściami do gościa z kosą.
Ale napisz szczerze - oglądając morderstwo tej kobiety nie miałeś przez chwilę takiej myśli "jak fajnie by podejść z tyłu i wyjebać psycholowi w łeb rurą" ?
Bo ja tak.



Nie, bo nie obchodzą mnie kitajce i ich kurwidołek i ich zjebana kultura bycia numerkiem w chińskiej, komunistycznej machinie. Sami sobie zgotowali taki los, więc się niech w tym swoim gównie taplają, nic mi do tego i nie będę pierdolił, że coś powinni zrobić, a czego nie, dopóki mnie to nie dotyczy.
Zgłoś
Avatar
korowiow777 2021-12-09, 19:56 2
Lobo24 napisał/a:

Takie tam mają surowe prawo a na znieczulice nie mogą dojebać paragrafu?



Nie wiem jak teraz ale wiele lat temu czytałem, że ta znieczulica wynika właśnie z pojebanych przepisów prawa. Nieumiejętna pomoc np przy wypadku skutkuje obowiazkiem płacenia dożywotniej renty poszkodowanemu, także pomoc samobójcom jest niebezpieczna bo moze też żądać odszkodowania itp. Stąd teraz kampanie w mediach uczaceszacunku do starszych itp
Zgłoś
Avatar
beanfasola 2021-12-09, 19:57 1
oni sa juz jak w tym serialu <black mirror>jest na cda kilka odcinkow.
Zgłoś
Avatar
ruddie 2021-12-09, 20:36 4
Kulturka, nikt nikomu nie przeszkadza, każdy w spokoju obserwuje, nikt nie drze się omajgod - żółta przyszłość, nasza też.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie