18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
htp 2024-08-09, 10:45
okmont111 napisał/a:

Chcialem nawiazac jakas dyskusje, w ktorej bys choc sprobowal przekonac mnie ze takie dziwki sa jednak warte uwagi, ty jendak wolisz odbijac pileczke w wyzywaniu siebie nawzajem. Koncze ta dyskusje, bo nie ma sensu zasmiecac komentarzy. Nara.



Czy ja cię wyzywam? Obraziłem czymś? Tym, że nie reaguję chamstwem na twoje epitety? Próbujesz mnie obrazić, ale tylko sobie wystawiasz świadectwo. Twarzą w twarz nie byłbyś taki odważny, bohaterze Internetu.
Zgłoś
Avatar
okmont111 2024-08-10, 7:34
htp napisał/a:

Czy ja cię wyzywam? Obraziłem czymś? Tym, że nie reaguję chamstwem na twoje epitety? Próbujesz mnie obrazić, ale tylko sobie wystawiasz świadectwo. Twarzą w twarz nie byłbyś taki odważny, bohaterze Internetu.



Nie, nie obrazasz, a potem mi grozisz hah. Pisalem ci w kazdej wiadomosci zebys sie odniosl do filmiku, ale ty dalej wolisz odnosic sie do tego ze cie wyzywam. Dziadek, wez daj spokoj juz, bo jak pisalem - ta dyskusja nie ma sensu, skoro nie jestes w stanie wylapac glownej mysli ktora co chwila forsuje i od czego ta dyskusja tak naprawde sie zaczela.
Konto na sadolu od 2016 roku, codziennie mi odpisujesz i to w godzinach porannych - taka o fajna poranna rutyna. Widac ze juz masz leb zryty.
Zgłoś
Avatar
gambit997 2024-08-11, 21:19
Alexandra Botez, mistrzyni szachowa z Kanady.
Zgłoś
Avatar
Nizaryta1 2024-08-25, 23:36
Chyba na kurwę a nie na żonę.
Zgłoś