18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
SharpSe 2014-12-25, 21:58 11
Cała seria The Elder Scrolls jest zajebista. Wg mnie jeden z najlepszych RPG ów jaki powstał. Oprócz tego Gothic do trójki i Dragon Age też wymiata.
Zgłoś
Avatar
Zgon14 2014-12-25, 22:10 2
@up
Kurwa chyba zagram skoro tak mówisz o.O
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-12-25, 22:25 84
W Gothic 3 najlepsze są akcje typu, że wpadasz do miasta i rozpierdalasz sam wszystkich orków i najemników z przysłowiowym palcem w dupie, wychodzisz i zabijają cię trzy wilki...
System walki robił chyba Maciek z Klanu.

W sumie to nawet jeden wilk może cię zajebać, nawet pod koniec gry jak kasujesz czarne trolle na kilka uderzeń, bo wilki atakują tak, że nawet nie możesz oddać ciosu.
Celowo, czy Maciek z Klanu?
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2014-12-25, 22:46 17
BongMan napisał/a:

W Gothic 3 najlepsze są akcje typu, że wpadasz do miasta i rozpierdalasz sam wszystkich orków i najemników z przysłowiowym palcem w dupie, wychodzisz i zabijają cię trzy wilki...
System walki robił chyba Maciek z Klanu.

W sumie to nawet jeden wilk może cię zajebać, nawet pod koniec gry jak kasujesz czarne trolle na kilka uderzeń, bo wilki atakują tak, że nawet nie możesz oddać ciosu.
Celowo, czy Maciek z Klanu?



No zgadza się. Czwórka to już pod hamburgerów konkretnie zrobiona, przewijając temat Gothic skończył sie na Nocy Kruka i wielu modach które powstały pod niego.

Zgon14 napisał/a:

@up
Kurwa chyba zagram skoro tak mówisz o.O



Polecam gorąco jeśli jesteś zainteresowany, ja jeszcze grałem ma kartach w opowiadania , TTeż dobra zajawka.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-12-25, 22:48 6
No i jeszcze pierwsze Risen od twórców Gothica była świetne. Dalsze części niestety spierdolili muszkietami i podobnymi bzdurami.
Zgłoś
Avatar
białywęgorz 2014-12-25, 22:50
O kurwa jebnąłem Ale i tak cała seria jest przewyjebista, i szczerze polecam
Zgłoś
Avatar
m................t 2014-12-25, 22:54 21
A wiedźminek chujki?
Zgłoś
Avatar
zip0 2014-12-25, 22:57 1
Miałem hejcić, ale śmiechłem
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-12-25, 22:59 3
Dziki Gon pozamiata w 2015
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2014-12-25, 23:19 1
mataertest napisał/a:

A wiedźminek chujki?



Ne grałem więc nie mam odniesienia ale Sapkowskiego zacząlem czytać i kurewsko mnie wciąga. Na razie "Ostatnie życzenie" więc zobaczy się.
Zgłoś
Avatar
AbaddonPL 2014-12-25, 23:22 1
masz piwo, za heavy'ego z Team Fortress
Zgłoś
Avatar
eSeMGie 2014-12-25, 23:32
A ja przeczytałem "placki"
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2014-12-25, 23:47 27
skyrim to świat tak otwarty że aż zamknięty. Niby można dołączyć do wielu frakcji, być wojownikiem, magiem, skrytobójcą, złodziejem, łucznikiem itd. ale decyzja o podjęciu jakiejś drogi nic nie znaczy bo jak się skończy ciąg kilku zadań i jakaś gildia ogłosi cię wybawcą i szefem to nagle robi się nudno i trzeba szukać nowego zajęcia. Nieliniowość fabuły ogranicza się tylko do tego w jakiej kolejności wykona się ciągi zadań. Do tego we wszystkich frakcjach jest się wybrańcem i jedynym człowiekiem który może cośtam zrobić. A do tego mapka z punkcikiem do którego trzeba się udać żeby ukończyć kolejny etap zadania. Zero myślenia.

Gothic 1,2,nk. To co innego. Fabuła od początku nie udaje, że jest nieliniowa: ucieknij z więzienia, pokonaj smoki itd. Ma za to coś innego. Ludzie w świecie gry nie są sztywnymi statystami mającymi mówić w kółko: oh wybrańcze, w tobie nasza jedyna nadzieja lub zaraz cię zabiję. Na początku jest się żółtodziobem który zginie jak pójdzie sam do lasu albo dostanie srogi wpierdol i zostanie okradziony jak źle poprowadzi dialog. Minie sporo czasu zanim można będzie zapuścić się na niebezpieczne tereny, komuś grozić, rozstawiać po kątach palladynów. Zwykli wieśniacy nie będą gadać pierdół w stylu: ocal nas bohaterze tylko zaczepią i opowiedzą o tym jak im chujowo i komu chcą pogruchotać szczękę. Sam bohater podchodzi z rezerwą do swoich misji, prędzej powie, że ma w dupie przeznaczenie i chce przepuścić kasę w burdelu niż wygłosi pompatyczny monolog. Progres postaci daje satysfakcje. Pierw ork załatwiał nas jednym strzałem i musieliśmy spierdalać a na koniec gry całe hordy tępimy deszczem ognia idąc sobie spacerkiem.

Gothic 3 to gra tak skopana, że na najnowszych komputerach wolno się ładuje, historia z dupy która nie ma sensu jeżeli robi się zadania nie w tej kolejności jaką przewidzieli twórcy. A na koniec całą wojnę się wygrywa w pojedynkę.

Gothic 4 to już nie rpg tylko hack&slash. Jak odkryłem że nie trzeba każdego pokonywać żeby przejść to biegłem przed siebie a za mną 50 pająków które znikały jak ładował się nowy poziom. Gra wygląda jak coś co miało mieć zupełnie inny tytuł ale na sam koniec wrzucono kilka postaci z gothica żeby lepiej się sprzedała.

Światełkiem w tunelu był Risen1. Miał system walki z gothica, odświeżoną grafikę, podobny styl prowadzenia fabuły, fajna gra. Ale drugą część skaszanili, walka to naciskanie na ślepo jednego guzika i albo się wygra albo nie. Gra o piratach w której nie pływa się statkiem.

Fajną grą jest Evil Islands stworzoną przez rusków w 2001. Dużo trzeba się niekiedy napocić, namyśleć a wszystko ubrane w klimatyczną grafikę i muzykę jakiej nie ma w żadnej grze.
Zgłoś
Avatar
Matilon 2014-12-25, 23:51 2
mataertest napisał/a:

A wiedźminek chujki?



Wiedźminek to według mnie podstawa dla każdego polskiego gracza, nawet jeśli ktoś nie lubi gatunku to powinien włączyć by zobaczyć jakie zajebistości są w stanie tworzyć Polacy (gdy tylko nie piją, khe khe) albo dla świetnych dialogów
http://https://www.youtube.com/watch?v=uzSmGtxEw_s
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie