18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
V8ROG 2019-10-21, 20:47 9
Powiem tak. Do czasu....
Zgłoś
Avatar
LuzaQ 2019-10-21, 21:14 8
V8ROG napisał/a:

Powiem tak. Do czasu....


i to wczesniej niz pozniej.
Zgłoś
Avatar
Użytkownik420 2019-10-21, 21:16 17
Debil czy idiota? Sam nie wiem co powiedzieć. 25 lat ciężkich robót i obowiązkowo lejce zabrać to z całą pewnością
Zgłoś
Avatar
mesjans 2019-10-21, 21:16
Jazda bez jakiejkolwiek wyobraźni, wystarczy że ktoś przed tobą zmienia pas bo ktoś przed nim dał po heblach i nie mając możliwości ucieczki wjeżdża komuś w dupę.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-10-21, 21:22
Na wyjeździe powinien stać



I informować:

TWOJE ŻYCIE NIE POWINNO BYĆ KONTYNUOWANE.
Zgłoś
Avatar
woytasw 2019-10-21, 21:28 1
Kolejny z serii - jeżdże szybko ale bezpiecznie
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-10-21, 22:40 49
woytasw napisał/a:

Kolejny z serii - jeżdże szybko ale bezpiecznie



Kolejny z serii - pokażę w necie jak zajebiście ogarniam auto i jak przy takiej prędkości sobie dałem radę.
Niestety prawda jest taka, że pokazał typ jakim jest pajacem bez wyobraźni a to, że wyprowadził sprowadza się tylko i wyłącznie do kunsztu inżynierów porsche, którzy wpierdolili tam więcej elektronik niż nasa do swoich wahadłowców. Samochód wykonał tutaj 99% roboty ratując debila bez umiejętności bo przy tak kurewskiej kontrze jaką on dojebał to bez esp i tysiąca innych systemów byśmy go na hardzie oglądali.
Zgłoś
Avatar
Salomon69 2019-10-21, 22:53 1
No debil
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2019-10-21, 23:37
~Velture napisał/a:

byśmy go na hardzie oglądali.



Pewnie juz sie przewinal na hardzie - dymajac rure wydechowa lub jako koncowka filmiku, ktory zaczyna sie seksownymi pannami a konczy ziomkami ladujacymi sie w kakao (filmik z serii "it's a trap" )
Zgłoś
Avatar
Arnuch 2019-10-21, 23:50 2
Dawaj Malina
Zgłoś
Avatar
ZaSwojePiję 2019-10-22, 0:13 1
Popierdoleniec jebany, przeciez w 10 na 10 sytuacji dobry kierowca omijalby tw ładę z prawej. Gdyby to bylo jakies mocne mondeo czy inny nissan, a nie porsche to gosciu by sie rozpierdolil jak cygan na kanapie po odebraniu zasilku.

Te Ładę*
Zgłoś
Avatar
Lingula 2019-10-22, 6:07 1
Ci ktorzy nie maja szybkiego auta sportowego (nawet Miaty, nie mowiac juz o Porsche), maja najbardziej klarowne opinie na temat takiej jazdy. I ja sie zgadzam, publiczne popierdalanie moze potencjalnie zagrozic czyjemus zdrowiu, a jeszcze nagrywanie tego na filmie i wrzucanie w siec to zupelna glupota, na zachodzie Policja zaczela namierzac ludzi po samych filmach w internecie. Ale jako posiadacz Caymana S musze powiedziec, ze zdarzylo mi sie pojechac szybciej na drodze publicznej, i o ile nie jestem z tego dumny to jesli zrobi sie to z glowa - szanse na wypadek sa bardzo male. Sportowe auta sie przyciagaja na autostradzie i wspolne pomykanie daje poczucie kolezenstwa wsrod automaniakow, dodatkowo ludzie najczesciej widza Cie z duzej odleglosci i ustepuja miejsca, nawet bez brawurowej jazdy. Ale oczywiscie zapierdala sie po torze, nie po ulicy.

A to wyzej... w momencie kiedy sytuacja sie zageszcza (gosc chyba nie moze podjac decyzji co zrobic, a nie dochodzi do limitu auta) ja najbardziej martwilem sie o pogiete Porsche a nie ze komus stanie sie krzywda. Dodatkowo auta wymiataja piasek etc. z powierzchni czesto uczeszczanych drog, i jesli asfalt jest suchy i masz najnowsze Micheliny (np PS4) to jak pizgniesz po hamulcach w dobrym Porszaku to auto staje w miejscu.
Zgłoś
Avatar
IOI 2019-10-22, 8:32 11
@Lingula
Zgłoś
Avatar
lopez_ 2019-10-22, 8:37
do zobaczenia na hardzie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie