18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
fu_k_that_sh_t 2022-12-19, 20:02
Jpsn napisał/a:

Po co taki człowiek żyje, jak ten chwast..



Odjebaj się od Flodzi
Zgłoś
Avatar
Pyszuki 2022-12-19, 20:24
Nie obejrzalem nawet do polowy., nie moge, niespodziewalem sie.. ale piwko dla Flodzi.
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2022-12-19, 21:55
Dzieci były niegrzeczne i dostały rózgę od Świętego
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2022-12-20, 3:19
Jak kaszojada nie chcesz to go nie rób. Jak niechcący zrobiłaś to oddaj do adopcji. W innym przypadku taki rodzic jest do odjebania z miejsca
Zgłoś
Avatar
nagniotki_bolesne_i_syfilis 2022-12-20, 5:26
trochę nudne i mało brutalne - tak to podsumuję
Zgłoś
Avatar
Exclip 2022-12-20, 10:19
Ciekawe jakibył kontekst, mogły zaSłużyć na to
Zgłoś
Avatar
cezar910426 2022-12-20, 12:58 1
ratford napisał/a:

co wy tacy delikatni, ten materiał wcale nie odbiega jakością od innych, piwko leci



Może dlatego że sam nie masz dzieci. Jak bedziesz miał i się będzie do ciebie uśmiechało to przypomnij sobie ten filmik

Nihilista88 napisał/a:

Cięcie ludzi maczetami przez "da silvów" z meksyku, czy innej kolumbii "dobrze im tak" . "Czarnuchy" strzelające do siebie z broni automatycznej w ugandzie "podejrzana rasa i czarne zabawy, bardzo fajne". Wszelkie tragedie, spierdolone życia, i tortury dla zabawy, czy cokolwiek innego, tutaj materiał do pożywki. Ale wstaw jedno wideo z dzieckiem, to od razu we wszystkich tych sadolach budzą się wrażliwe serdusza, oj oj. Nie zesrajcie się. Godne sadola wideo, a nie baby z kutasami. Leci piwo.



Ale ziomeczku myślę że nawet tacy sadole jak my mamy swoje granice. W przeciwnym razie niczym byśmy się nie róznili od czarnych czy da silvów. My jesteśmy cywilizowani.
Zgłoś
Avatar
Nihilista88 2022-12-20, 21:55 2
cezar910426 napisał/a:

Ale ziomeczku myślę że nawet tacy sadole jak my mamy swoje granice. W przeciwnym razie niczym byśmy się nie róznili od czarnych czy da silvów. My jesteśmy cywilizowani.



To nie kwestia "cywilizowania", czy "granic", tylko zwykłej hipokryzji. Dorosły nie rusza, ale dzieci już ruszają? Dlaczego? Dorośli nie mają uczuć i nie cierpią? Jaka jest liczba dni życia bohatera sadolowego posta, po której ustala się granice współczucia/śmiania się z niego? No i powiedzmy sobie szczerze. To że sadole to nie czarni, ani żółci, czy inni, to tylko kwestia geograficzna. Takie rzeczy się dzieją wszędzie na świecie. No i u nas więzienia jednak na pokaz nie stoją, i ktoś w nich siedzi. Skala oczywiście jest inna, nie ma nawet o czym rozmawiać. Ale dualizm reakcji tylko ze względu na wiek ofiary, to już hipokryzja.
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2022-12-21, 8:05
T3RMINATOR napisał/a:

Czy wszystkie klepki na miejscu!? Wiesz ile tu rodziców siedzi, no i zepsułaś im niedzielę ty chory człowieku.



Faktycznie, całą niedzielę rodzice walili konia w szafie do tego filmiku.
Zgłoś
Avatar
Kiszonyogórekwadrianie 2022-12-22, 11:13
Jebane qrwy i jeszcze nagrywaja te tortury. Zajebałbym , ale tak powoli, żeby dobrze poczuli ból
Zgłoś
Avatar
Zet. 2022-12-25, 0:19
Mogę oglądać płonących ciapaków, porachunki zwierząt w Afryce, ale jak widzę krzywdę dzieci to jebałbym prądem bez litości - za darmo, jako wolontariusz.
Zgłoś
Avatar
Grishjarta 2022-12-25, 18:13 2
Jakie cipy w komentarzach. Usuń to bo dla mnie za mocne XD jak za mocne to nie oglądaj zamiast płakać, kto Cię kurwa zmusza.
Zgłoś
Avatar
DeepHell 2023-06-16, 20:26 1
Świetna kompilacja, wielkie dzięki. Szkoda że nie mogę postawić więcej piw.
Zgłoś
Avatar
Imralav 2023-06-22, 16:15
Mega perspektywa się zmienia, w gimnazjum pare lat temu bym śmiechnął, teraz bym jebał prądem tych wszystkich katujących dzieci gdy sam jestem ojcem.
Zgłoś