18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Ślub w białej kiecce obowiązkowy
J................. • 2012-07-19, 19:38
Dawno temu w internecie istniała perełka hejtingu - portal hejter.eu. Portal słynął z zamieszczonych tam artykułów, które powiedzmy sobie szczerze, były pisane bez ogródek.
Oto PrtSc jednego z artykułów:



Portal już nie istnieje, więc próba wejścia na stronę jest daremna.
Zgłoś
Avatar
czarkowskY 2012-07-20, 7:18 3
dno dno i kilometry mułu, na początku było to zabawne teraz ocieka buractwem

widać że pisał to jakiś pryszczaty, zagniewany małolat który nie rozumie pojęcia "wyznanie" i nie próbował nawet wkroczyć na ścieżkę życia dorosłego, tam nie wszystko jest czarne albo białe, życie w rodzinie to nie tylko Twoje wybory
Zgłoś
Avatar
zuberos 2012-07-20, 7:44
Wolę żeby udawali że wierzą niż byli takimi pojebami jak autor tych wypocin.Jakby każdy miał podobny tok myślenia jak On w ostatnim zdaniu to bał bym się wychodzić z domu bo za chodzenia po drodze dla rowerzystów mógłbym otrzymać kosę pod żebra.
W swoją drogą znam ludzi którzy od małego nie mieli chrzestu, komunii ,bierzmowania(rodzice ateiści bądź świadkowie) i niestety mieli przejebane bo widać było że uważano ich za odmieńców.Raczej nie są to miłe wspomnienia jak również nie które sytuację mogą przez to człowieka zmienić.
Zgłoś
Avatar
PawełGM 2012-07-20, 7:52
czarkowskY napisał/a:

dno dno i kilometry mułu, na początku było to zabawne teraz ocieka buractwem

widać że pisał to jakiś pryszczaty, zagniewany małolat który nie rozumie pojęcia "wyznanie" i nie próbował nawet wkroczyć na ścieżkę życia dorosłego, tam nie wszystko jest czarne albo białe, życie w rodzinie to nie tylko Twoje wybory



Doprawdy? Zakładając, że chcesz założyć z kimś rodzinę, szukasz partnera, który ma odpowiedni charakter oraz podobne przekonania, nie tylko religijne, Oczywiście, że czasami nie będziecie się zgadzać, ale w najważniejszych sprawach powinniście mieć takie samo zdanie. Robi się to, by po ślubie nie okazało się, że n.p. partner jest hipokrytą i posyła dzieci na chrzest będąc niewierzącym, albo robi wszystko pod dyktando rodziców bądź znajomych.
Ale co ja tam wiem... Jestem tylko pryszczatym małolatem co odpala turboptysia do lasek z harda.
Zgłoś
Avatar
p................l 2012-07-20, 8:08 1
autorem tego tekstu jest zapewne dopieroco podrośnięty gimbus.
Juz tłumaczę i objaśniam dlaczego w tym kraju kszci się dzieci i posyła na komunię:
Żeby ich w szkole nie wytykali palcami i nie krzyczeli za nimi "RZYDY".
Ot i cała historia.
Zgłoś
Avatar
Mkazik1 2012-07-20, 8:50
Ciekawe czy autor ma już 16 lat.
Zgłoś
Avatar
Sariaen 2012-07-20, 10:02
Ameryki nie odkrył...Ludzie flugają na to od dłuższego czasu Ale niech chłopczyk się wyżyje...
Zgłoś
Avatar
M................f 2012-07-20, 10:16 2
Co to znaczy obchodzić święta ? To, że żre jak głupi placki, mięsa i inne potrawy, czy piję z każdym napotkanym znajomym czyni mnie oddanym katolikiem ? Może wyjazd do ciotek, czy babki to czyni ?
Dużo osób bierze ślub, czy chrzci dziecko z powodu drugiej połówki i również przez to, że mamy zaściankowe towarzystwo w około i dzieciak byłby wytykany palcami. Dorośnie mały chujek to sam sobie wiarę wybierze, a robienie czegoś, żeby się inni odjebali nie czyni z nikogo chrześcijanina, czy innego buddysty.
A taki tekst może napisać 16 letni ateista, który właśnie przyszedł z bierzmowania i już Boga nie lublu.
Zgłoś
Avatar
MichasQ 2012-07-20, 10:44
Niech każdy sobie wierzy w co lub w co mu wygodniej. A święta można obchodzić z taką myślą, żeby się spotkać, złożyć życzenia, pogadać i milo spędzić czas w rodzinnym gronie.
Zgłoś
Avatar
C................r 2012-07-20, 10:45
Rems napisał/a:

lobię pisanie bez ogródek, ale da się też bez wulgaryzmów.

a ja lubie kiedy ktos nie robi bledow ortograficznych
Zgłoś
Avatar
Schabik 2012-07-20, 12:10
nie dość ze bez ogródek to i bez mózgu
Zgłoś
Avatar
mimilol 2012-07-20, 13:30
Wie ktoś, czy artykuły z hejter.eu są gdzieś zamieszczone? Poczytałbym tego trochę, bo czasem są spoko. Wiadomo niektóre są takie jak te
Zgłoś
Avatar
rall12 2012-07-20, 16:04
Do tej pory każdy artykuł z hater.pl przyjmowałem z szerokim uśmiechem i aprobatą dla treści. Natomiast ten jest zryty. Po chuj się czepiać tego ślubu kościelnego? Nie wierzę ale pójdę, ożenię się, niech cieszy się babcia, moja, dziewczyny, nasi rodzice. Co ja im udowodnię tym, że nie pójdę do kościoła? Jaki kurwa szacunek do siebie? Z szacunku do siebie nie pojadę zmywać garów do anglii. Nawet jeżeli nie wierzę i wszystko mi jedno co pierdoli ksiądz to mam pożałować godzinę życia na sprawienie radości bliskim? Zresztą, potem jest najebka, tańce, full ludzi, wszyscy na galowo. Zajebista impreza.
Albo te święta. A pies zajebał tą całą otoczkę. Nie fajnie spotkać się raz do roku z rodziną, rozwalić z wujem z drugiego końca polski flachę pod stołem, tak żeby baby nie widziały?
I czemu moje dziecko ma nie iść do komunii? Ono ma w dupie, że przyjmie ciało chrystusa. Ale co mu powiedzieć jak inne dzieci w szkole cieszą się z zajebistych prezentów a ono nie. Wydaje mi się, że dziecku trzeba pokazać, że jest coś takiego jak religia, wiara. Kiedy, dorośnie, ustabilizuje się emocjonalnie i światopoglądowo to samo wybierze w co wierzyć. Ja zostałem w ten sposób wychowany i mam wielki respekt dla moich starych za to.
Zgłoś
Avatar
J................. 2012-07-20, 16:34
Cieszy mnie widok postów, w których dwulicowcy wyrażają swój ból dupy, że ktoś im wygarnął.

PS Nie mięcie siebie niewierzącymi, czy też wierzącymi. Bardziej będzie pasować: naśladujący.
Zgłoś
Avatar
gmb 2012-07-20, 17:42
Józef Ka. napisał/a:

(...) PS Nie mięcie siebie niewierzącymi, czy też wierzącymi. Bardziej będzie pasować: naśladujący.


A po polsku też potrafisz napisać? Wypierdalaj ze swoimi poradami.
Zgłoś
Avatar
Marian Pudzianowski 2012-07-20, 20:10
Oho, widzę, że co niektórych "katolików" powyżej dotknął ten artykuł.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie