18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Ślub w białej kiecce obowiązkowy
J................. • 2012-07-19, 19:38
Dawno temu w internecie istniała perełka hejtingu - portal hejter.eu. Portal słynął z zamieszczonych tam artykułów, które powiedzmy sobie szczerze, były pisane bez ogródek.
Oto PrtSc jednego z artykułów:



Portal już nie istnieje, więc próba wejścia na stronę jest daremna.
Zgłoś
Avatar
R................s 2012-07-19, 19:49 11
lobię pisanie bez ogródek, ale da się też bez wulgaryzmów.
Zgłoś
Avatar
Coliber 2012-07-19, 19:51 6
Aż smutne jak dużo jest w tym prawdy
Zgłoś
Avatar
ozoq 2012-07-19, 21:04 2
Ostatni akapit za mocny. Jestem na nie.
Zgłoś
Avatar
Dzichader 2012-07-20, 1:51 5
Dlatego na ślub poszedłem w jeansach i dobrej koszuli.
Zgłoś
Avatar
mateuszmatel 2012-07-20, 2:17 4
Nie zastanawia was po chuj ktoś robił PrtSc z tego portalu? I wszyscy znaleźli je nagle po zamknięciu strony...
Zgłoś
Avatar
Lucian 2012-07-20, 3:20 2
Pozdrowienia dla ateistów, którzy wypominają innym błędy w ich wierze choć "chuj ich to boli"
Zgłoś
Avatar
Kruncher 2012-07-20, 3:21
@Up - Je chyba wstawia jedna i ta sama osoba. Czy na prawdę był taki portal, czy on sam to pisze - szczerze mnie to jebie, bo artykuły sa zajebiste i prawdziwe.
Zgłoś
Avatar
Freak1982 2012-07-20, 3:24
Ostro... Ale dobrze!
Zgłoś
Avatar
olekk 2012-07-20, 3:40 2
Moja durna kuzynka, podająca się za ateistkę, też wskoczyła w białą suknię i stanęła przed ołtarzem w jednym z krakowskich kościołów. Jak zapytałem dlaczego, odpowiedziała, że śluby cywilne są takie "bezduszne i mało romantyczne". Co za tępa cipa bez wyobraźni...

Duże piwo za tekst, choć bluzgów zbyt wiele.
Zgłoś
Avatar
glinglqnglowy glunglak 2012-07-20, 4:11 16
Gówno nie prawda. Gość nie odróżnia pojęć "tradycja w rodzinie" i "wyznawanie". Jestem od 19go roku życia apostatą, ale niczego nie zamieniłbym za święta z mamą i tatą.
Zgłoś
Avatar
lohan 2012-07-20, 4:42 3
Tak bylo jeszcze pare lat temu, teraz to normalnych ludzi ch*** obchodzi czy ty wierzysz w cos czy nie. Sam gosc pisze, ze jego to nie interesuje, to pytam po co ten bezsensowny tekst jeszcze z taka iloscia niepotrzebnych "epitetow"...Wole juz takiego katolika, ktora jakimis tam zasadami sie kieruje od takiego chwasta plujacego jadem jak ten gosciu...
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-07-20, 4:46
Gimb wywody dla nienawidzących świata pryszczatych gimbów

P.S Aaa zapomniałbym Józio buzi buzi
Zgłoś
Avatar
CrosswinD 2012-07-20, 6:58 2
Hate w zasadzie skierowany do mnie ;> Zagorzały antyklerykalista bierze ślub. Ale miałem prosty wybór: albo kościelny albo na ślub przyjdą tylko rodzice bo tak i już.
Nie przegada. W dupie mają mój szacunek do własnych poglądów ;P
Zgłoś
Avatar
Kristoff 2012-07-20, 7:04
Pierdolenie, już wole te zakłamane moherowe Wiesie, przynajmniej trzymają świecką stronę naszego pięknego kraju w ryzach i dzięki nim nie grozi nam nagły przypływ ahmedów, amirów i innych muhamedów.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie