18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Avatar
Darksaider 2012-11-17, 17:56 51
Tak to jest jak babcie, które nie mają co w domu robić na rozmowy sobie chodzą do lekarzy.
Większość chorób na które "chorują" nie istnieją poza obrębem ich głowy.
Zgłoś
Avatar
kamry 2012-11-17, 18:10
Co za debil wymyślił NFZ?
Zgłoś
Avatar
Shymeq 2012-11-17, 18:14
@Up
Dziadek Tuska
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-11-17, 18:17 6
Darksaider napisał/a:

Tak to jest jak babcie, które nie mają co w domu robić na rozmowy sobie chodzą do lekarzy.
Większość chorób na które "chorują" nie istnieją poza obrębem ich głowy.



Mi się wydaje, że to rząd odpowiada za takie rzeczy a nie babcie bo gdyby wszystko było zorganizowane jak trzeba to nie było by debilizmu w kraju.
Zgłoś
Avatar
kaiel 2012-11-17, 18:28
Hot Wings same sie nie zrobią
Zgłoś
Avatar
JebakLeśny 2012-11-17, 18:32
Klasyczny przykład na to, że Polska polityka socjalna sięga dna...
Zgłoś
Avatar
lepussy 2012-11-17, 19:00
@up EHEHE polityka socjalna, polityka socjalna kolego właśnie upada i nie ma jej co naprawiać, bo to zawsze prowadzi do tego samego.
Zgłoś
Avatar
lisciasty 2012-11-17, 19:13
Prędzej umrzesz niż doczekasz się pomocy. Btw. babcie niestety nabijają statystyki, bo mają czas i łażą do każdego możliwego specjalisty, bo "o tu boli". Z drugiej strony jednak nie wszystkie te przypadki to ich "widzimisie".
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-11-17, 20:11 12
Darksaider napisał/a:

Tak to jest jak babcie, które nie mają co w domu robić na rozmowy sobie chodzą do lekarzy.
Większość chorób na które "chorują" nie istnieją poza obrębem ich głowy.



Chciałbym nieśmiało zauważyć, że 90% chorób leczonych na wydziale neurochirurgii nie istnieje poza obrębem głowy
Zgłoś
Avatar
lukasz343 2012-11-17, 20:30 1
Dajcie mi numer do ministra zdrowia to mu przez telefon wyjebie.
Zgłoś
Avatar
eska9 2012-11-17, 20:32
i to na neuro takie rzeczy... masakra.
Zgłoś
Avatar
mesiash 2012-11-17, 20:33
@lukasz343 masz:
mz.gov.pl/wwwmz/index?mr=m11&ms=1&ml=pl&mi=9&mx=0&ma=179
jak już skończysz to powiedz jak było. A wiesz chociaż jak się nazywa nasz minister?
Zgłoś
Avatar
T34v2 2012-11-17, 20:50 1
W poniedziałek idę do chirurga. Jak się zapisywałem, kobita w recepcji mówiła że mają kilka ostatnich miejsc- do 24 listopada. Mimo że przychodnia ma bardzo dobrego chirurga, do konca roku nie będą przyjmować na NFZ, bo wyczerpali limity.

Jebana 'państwowość' to wykancza. Centralizacja NFZ to błąd, dużo lepiej byłoby gdyby utrzymano kasy chorych. do tego możnaby dodac prywatne ubezpieczenia- np ubezpieczasz sie w prywatnej firmie, kasa chorych placi powiedzmy 30/50/70% a ubezpiueczyciel analogicznie reszte, zależnie od tego jaki pakiet byś wykupił. Wtedy idziesz bez kolejki lub czekasz krótko, a tych co ich 'nie stać'(w wiekszosci znudzonym babciom i nierobom) zapisywano by na sam koniec.

Tylko nikt nie pomysli, to pokazuje tylko jak w dupie mają nas tuski.

A ciemny lud nadaje na lekarzy*, jak to kasy mają i nachapać się chcą. Idz jeden z drugim na studia medyczne, potem na praktyki, potem lecz debila jednego z drugim ktory nie rozumie co się do niego mowi i nie stosuje się do zaleceń i bierz za niego odpowiedzialność.

*oczywiscie są lekarze ktorym tylko hajs w głowie a pacjenta mają w dupie, ale ilu takich może być? Od gówniarza włóczyłem się po lekarzach bo rozne rzeczy się mi działy i na przyzwoitych doktorów trafiałem. To chyba 'tych dobrych' będzie więcej, nie?
Zgłoś
Avatar
TomdeX 2012-11-17, 21:18
Ja na wycięcie migdałów czekałem ponad 3 miesiące, mimo że na skierowaniu było wyraźnie napisane "WAŻNE", bo co tam, bo nie prywatnie? Jeśli poszedłbym prywatnie po tygodniu miałbym to z głowy, a dzisiaj mam problemy z sercem i muszę przyjmować leki, które nie są refundowane przez NFZ... zajebisty kraj.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie