18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Smaczna rybka
~Velture • 2017-04-21, 17:04
Ehhh...
(tłumaczone luźno a źródło na dole)


Pracownik fabryki włożył sobie w dupę półmetrowego węgorza wierząc, że wyleczy go z zatwardzenia.





Pewien gość z chin wsadził sobie w kakaowe oko węgorza aby pozbyć się zaparcia.
Pojechał do szpitala i narzekał na bóle brzucha ale przyczyny nie wyjaśnił.
Chirurdzy byli zaskoczeni znajdując w jego brzuchu węgorza.



Według telewizji Guangdong, Liu (nasz bohater) zawitał do szpitala twierdząc, że ma zatwardzenie. Lekarze potwierdzili tę diagnozę i zalecili pobyt w szpitalu na leczenie.
Liu jednak odmówił i postanowił sięgnąć po pradawną metodę radzenia sobie z tym problemem i wsadził sobie pierdolonego węgorza w dupsko aby oczyściło mi tu odbytnicę.


No niestety ale węgorz wsadzony doodbytniczo zaczął powodować ogromny ból brzucha a nasz Liu trafił do szpitala po raz drugi.
Lekarze zbadali go i stwierdzili dziurę w dwunastnicy.
Byli w szoku kiedy odkryli tego jebanego węgorza w dupsku skośnego.
Rybka miała ok pół metra naszej miary albo jak kto woli 1,64 stopy miary upośledzonej i ważyła ok ćwierć kilograma.
Znaleziono u niego jeszcze srakę i resztki żarcia.

Reasumując wychodzi na to, że pradawne metody wkładania sobie węgorza w tyłek nie są tak skuteczne jak obecne środki przeczyszczające.

Węgorz był martwy w momencie wyjmowania ale nie jest jasne czy był żywy w trakcje wkładania.

Więcej info w linku poniżej.
Źródło: dailymail.co.uk/news/article-4424570/Man-puts-1-64ft-long-eel-anus-tre...
Zgłoś
Avatar
Aw3s0m3 2017-04-21, 17:08 23
Do dupy z takim węgorzem
Zgłoś
Avatar
Essent 2017-04-21, 17:11 4
Z pedalstwa na pewno go nie wyleczy
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2017-04-21, 17:40 2
Velture napisał/a:

Pracownik fabryki włożył sobie w dupę półmetrowego węgorza wierząc, że wyleczy go z zatwardzenia.



Może nie wiedział, że to musi być węgorz elektryczny.
Zgłoś
Avatar
gustav665 2017-04-21, 17:41 2
Węgorz jest jak apap- czasem zadziała czasem nie
Polecam Minoga se wsadzić do dupy - taki Panadol Forte
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-04-21, 18:09 2
@up
Apap i panadol mają ten sam składnik czyli paracetamol... Chujowy dowcip jest chujowy.
Zgłoś
Avatar
chrucik 2017-04-21, 18:14 1
Gdyby ten idiota chodził do szkoły to by wiedział jak działają jelita i że niemożliwe jest wysranie długiej rzeczy... Ruch perystaltyczny czy tam robaczkowy....
Zgłoś
Avatar
k................s 2017-04-21, 18:17 3
Velture napisał/a:

@up
Apap i panadol mają ten sam składnik czyli paracetamol... Chujowy dowcip jest chujowy.



Sperma i jajko mają ten sam składnik: białko

Co wybierasz? Bo ja jednak jajko... kurze, żeby nie było niedomówień
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-04-21, 18:25 1
krzyks napisał/a:



Sperma i jajko mają ten sam składnik: białko

Co wybierasz? Bo ja jednak jajko... kurze, żeby nie było niedomówień


Śmiem szczerze wątpić w twój wybór.
Zgłoś
Avatar
cucho 2017-04-21, 18:27 1
Piwko za własne...
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2017-04-21, 19:04 1
Myślał, że go analnie "popieści", a potem gejek sie tłumaczył, że niby zatwardzenie.
Zgłoś
Avatar
R................i 2017-04-21, 19:57 6
chrucik napisał/a:

Gdyby ten idiota chodził do szkoły to by wiedział jak działają jelita i że niemożliwe jest wysranie długiej rzeczy... Ruch perystaltyczny czy tam robaczkowy....



Ja, dr. Ratoshi, pozwole sobie obalić twoją jakże niedorzeczną teorię ty niedouczony, kwejkowy plebsie.

Przewinąć do 7.00
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2017-04-21, 20:33 1
O kurwa... ja pierdolę, kurwa...
Zgłoś
Avatar
chrucik 2017-04-21, 21:15 1
Ratoshi napisał/a:



Ja, dr. Ratoshi, pozwole sobie obalić twoją jakże niedorzeczną teorię ty niedouczony, kwejkowy plebsie.

Przewinąć do 7.00



ten kwejkowy plebs dołączył do tego grona (sad) przed tobą więc morda. Ta rozjebana kurwa wypycha nażelowane dildo przez totalnie rozjebany odbyt za pomocą "turgoru". Proponuję tobie połknąć balon i zobaczysz czy go wysrasz cwaniaczku.
Tymczasem zapraszam na wykłady z fizjologii zwierząt.
Zgłoś
Avatar
Protadeusz 2017-04-21, 21:18 5
Najbardziej szkoda tego węgorza. Co on był winien, żeby go pakować w dupę i skazywać na męki?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie