18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
🔥 A riva, riva! - teraz popularne

Do tragicznego zdarzenia doszło na drodze krajowej numer 50 w miejscowości Dębówka (pow. piaseczyński). Samochód ciężarowy zderzył się czołowo z samochodem osobowym. Oba pojazdy stanęły w ogniu. Kierujący pojazdem ciężarowym w porę zdążył się ewakuować. Niestety, kierowca podróżujący osobówką spłonął w pojeździe. Trwa akcja gaśnicza. Ogniem zajęła się także pobliska posesja, spłonęły tuje oraz trawa. Na miejscu pracuje 7 zastępów straży pożarnej, ZRM, załoga śmigłowca LPR (Ratownik12) oraz policja. W drodze jest prokurator. Droga będzie zablokowana przez kilka godzin.

AKTUALIZACJA. Z ustaleń na miejscu zdarzenia wynika, że pojazdy zderzyły się na pasie w kierunku Grójca. W tym kierunku jechał pojazd ciężarowy, więc najwyraźniej to kierowca osobówki znalazł się nie na tym pasie co powinien. Ciężarówka po zderzeniu zjechała dopiero na pas przeciwny gdzie się zatrzymała. Jednak są to dopiero wstępne ustalenia.
Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
~Angel 2024-07-24, 13:09 60
Wiem, że ciężko się nagrywa waląc konia jednocześnie ale to już jest zaawansowany parkinson.
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2024-07-24, 13:21 14
Angel napisał/a:

Wiem, że ciężko się nagrywa waląc konia jednocześnie ale to już jest zaawansowany parkinson.



Zgłoś
Avatar
spławik 2024-07-24, 13:24 3
nagrywający ma chyba nową chorobę zwaną syndrom niespokojnych rąk albo od walenia konia ha ha ha
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-07-24, 13:48 4
Delirka alkoholowa.
Zgłoś
Avatar
bialy_alfons 2024-07-24, 14:01 10
nie wiem nie znam się ale wydaje mi się że opis jest bez sensu bo kierowca osobówki raczej już nie żył jak płonął
Zgłoś
Avatar
janmod 2024-07-24, 14:03 20
Macie przepuszczony przez antishake, nie ze za duzo pomoglo. Parkinson jest powazna choroba

Zgłoś
Avatar
Arashi91 2024-07-24, 14:08 15
Jednego pojeba wyprzedzającego na czołówkę mniej.
Zgłoś
Avatar
turor 2024-07-24, 14:11 5
Szkoda tui.
Zgłoś
Avatar
brentpl 2024-07-24, 14:19 9
turor napisał/a:

Szkoda tui.



TUI ma się dobrze, twierdzi nawet, że jest numerem 1 w Polsce.
Zgłoś
Avatar
mkv1991 2024-07-24, 15:30 12
Samobój, chłopak zostawił list pożegnalny w domu. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Kurisu 2024-07-24, 15:30 5
Pewnie maksymalny zoom stąd tak trzęsie.
Zgłoś
Avatar
janmod 2024-07-24, 15:38 7
Kurisu napisał/a:

Pewnie maksymalny zoom stąd tak trzęsie.



I adrenalina. Wiekszosc ludzi nie docenia jaki to cholerstwo ma efekt.
Zgłoś
Avatar
jednoręki-ujeżdżacz 2024-07-24, 15:41 20
I już te opinie ekspertów. „Na pewno nie był sam. Była ich czwórka”. Kurwa, siedemnastka od razu. Same dzieci a połowa z downem. Drama zjeb.
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2024-07-24, 15:41 7
Myślę, że posty na fejsbuczku i filmiki na tiktoku były tego warte...
Kawałek do pracy mam, dojeżdżam ok. 40 km. Nie ma dnia, żeby ktoś trasą szybkiego ruchu nie jechał 70 kmph, a gdy go wyprzedzam widzę telefonik w ręce. Albo jazda slalomem, wyprzedzam, też to samo. To jest kurwa jakaś plaga dzisiejszych czasów, uchwyt kosztuje 30 złotych, każdy samochód po 2005 roku ma wbudowany bluetooth, a to bydło i tak albo gada z łapą przy uchu, albo fejsbuczek. Już o jeździe środkowym pasem, gdy prawy jest wolny nie wspomnę, to też doprowadza do kurwicy.
O ile jestem przeciwny tego typu działaniom, to wprowadzenie okresowych badań dla kierowców i okresowych testów bym poparł. Wiem, że to by nie miało na celu poprawy bezpieczeństwa, tylko dojenie kasy z ludzi, ale jakby nagle 1/4 pseudokierowców znikała z dróg raz na jakiś czas, to byłoby bezpieczniej, szybciej, a może i by się debil jeden z drugim nauczył zasad ruchu drogowego. A może by już nie zdał nigdy ponownie prawka - jeszcze lepsza opcja.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie