18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
raf-ret 2013-03-11, 22:46
ok tylko z tego co wiem to poziom porządku i sterylności w porównaniu do np. Anglii to polska bije ich na głowę i to bardzo
Zgłoś
Avatar
Mysz_Kamiki 2013-03-11, 22:50
chore przepisy i tyle
Zgłoś
Avatar
Rasznu 2013-03-11, 22:55 1
kmieciuz napisał/a:



Taaa, i śmiertelność w ciągu roku wzrosła o taki procent. Tusk chodzi z pawulonem i zabija patriotów.



Zajrzyj do raportu zamiast pyskować, może dojdziesz do jakichś ciekawych wniosków? Na przykład że próba dla Polski była żałośnie mała w porównaniu z liczbą pacjentów. Co za tym idzie badanie statystyczne jest obarczone makabrycznym błędem - a jeśli były zbierane na przykład na oddziałach ratunkowych to już wogóle zgroza. Nie mniej to nieszczęsne 17,9% w tym raporcie figuruje - fakt że wartość jest z dupy tego nie zmienia. Info grafika powołuje się na te dane i one tam są. Podważaj raport zamiast wyzywać innych o zgrozo podając do tego jeszcze błędne dane - bo tak zawsze lepiej i może ktoś się nie połąpie.

Nie pisałem nic o Tusku, sam podjąłeś ten temat. Pomysł z pawulonem też ciekawy.
Zgłoś
Avatar
piti69 2013-03-11, 23:45
Całą tą naszą służbę zdrowia należałoby zburzyć, zaorać i budować od nowa. Chyba już nic innego nie pomoże
Zgłoś
Avatar
ściwanek 2013-03-11, 23:59
@up Green ninja

Stary, normalnie robię screena i utwierzdzam się w przekonaniu, że doknasz tego czynu. Jak nie zrobisz, to podam cię gdzie trzeba wiesz, znajde IP po komentarzu itd.... Taka sytuacja
Zgłoś
Avatar
kamilnorbert 2013-03-12, 2:49
Za to i tak mamy dobrze kierowców radarami ratują i jeszcze zyski będą z tego.
Zgłoś
Avatar
K................n 2013-03-12, 12:47
Kurwa uwielbiam jak o moim szpitalu tak się pisze, sam pare razy leżałem i doznałem przeświadczenia, że tam kurwa jest jeden wielki spisek, poje pobyty w Skierniewickim szpitalu dzieliły się na dwie grupy, albo cholernie dobrze mnie traktowali bo jestem młody (niech staruchy zdychają) albo kompletie źle mnie traktowano, zależnie od oddziału, na wew I to było zawsze zajebiście, chociaż raz po przepiciu znajoma lekarka na złość wjebała mnie na sale nadzoru gdzie w nocy wykitował dziadzio jeden, ale było ok, natomiast na gastrologii, czy na wew 2 to był jeden wielki horror, tam sie ie jest w stanie człowiek doprosić o nic, jedno wielkie zdychanie, cały ten szpital powinni kurwa zlikwidowac, do Łodzi iech nas zabierają

edit: a i jeszcze dodam, że kurwa cała ta służba zdrowia ma pojebane pomysły, trafia sie do szpitala, to ci kurwa ochoczo robią USG RTG tomografie, ale żeby jakiś nadający się do zjedzenia posiłek dostać to nichuja i za to nienawidze polskich szpitali.... co mi sie nie zdarzyło leżeć, to się okazywało, że strategiczną rzeczą jest dowożenie mi żarcia przez żonę, na odwyku też jak byłem to kurwa od cholery kasy wydałem tylko na "dożeranie"
Zgłoś
Avatar
szerszen79 2013-03-12, 12:54
nie chcę mówić że polska służba zdrowia jest w porządku ale po kiego grzyba porównywać odsetek do Islandii?? toż tam sa pewnie przeprowadzane ze 4 takie operacje w roku:P w samej warszawie jest pewnie więcej szpitali niż na Islandii ale żaden gimbus tego zapewne nie ogarnia:P
Zgłoś
Avatar
gumisw 2013-03-12, 13:00
Czy jest jakiś inny powód, poza dobrą wódką, aby zostać w tym kraju?
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2013-03-12, 14:38
polska pelna para przygotowywuje sie do "NWO" pewnie hameryka obiecala im znowu vize .....
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-03-12, 14:48
Powiedz to pismakom
Zgłoś
Avatar
A................5 2013-03-12, 14:56
Matko a ja mieszkam tylko 30km od skierniewic...
Zgłoś
Avatar
bouldering 2013-03-12, 15:04
Tak, tak. Na zachodzie w ogóle ludzie nie umierają. Ni chuchu. Nie to co w Polsce.
Zgłoś
Avatar
Lukastas 2023-04-11, 0:20
10 lat i pewnie wyszlo na lepsze
Zgłoś