18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:42
Wypadek, do którego doszło we wtorek 13 sierpnia około godziny 10:00 przy Woronicza 29 w Warszawie. Kierowca samochodu osobowego potrącił kobietę na pasach, a następnie wjechał w przystanek autobusowy, na którym znajdowali się piesi.
Dwie osoby zmarły, osiem zostało rannych
Wideo średniej jakości ale może coś się potem pojawi lepszego



Zmieniono 2 razy Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-13, 21:15 4
dżonyłojlker napisał/a:

Tak, to wszystko prawda, potwierdzam, poza jednym - pochodzę i mieszkam w zachodniej części Polski, najdalej na wschód byłem w Warszawie, o tym też ci pisałem. Nie oszukuj użytkowników, skoro już masz obsesję na moim punkcie.


Dziwne bo masz zachowanie i poglądy typowo wschodnie. Alkoholikowi nie można wierzyć jeśli się nie leczy i nie trzeźwieje. Nie jesteś nawet w minimalnym stopniu wiarygodny.
Zgłoś
Avatar
Trolik1 2024-08-13, 21:16 1
Zaraz, zaraz. A w mediach powtarzają, że ona przechodziła prawidłowo przez pasy?
Zgłoś
Avatar
Rakarz13 2024-08-14, 0:23 20
Kierowca zapierd.... 100 km/h w zabudowanym. Gdyby jechał przepisowo nie byłoby tematu. To zwykły morderca.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-14, 0:38 10
Rakarz13 napisał/a:

Kierowca zapierd.... 100 km/h w zabudowanym. Gdyby jechał przepisowo nie byłoby tematu. To zwykły morderca.



Tak, bo lepiej nakazać jeździć wolno i marnować czas, zamiast ludziom kazać rozglądać się przed wejściem na jezdnie... Ta tempa baba jest zwykłym mordercą, nie dość że zabiła ludzi na przystanku to jeszcze mogła zabić samego kierowcę.
Zgłoś
Avatar
mahlanHlapan 2024-08-14, 0:45 1
no tak to juz jest, ze ludzie zyją, a potem nie 😅
Zgłoś
Avatar
Rakarz13 2024-08-14, 0:51 14
@Siriuz: prawo jazdy pewnie w czipsach znalazłeś? Ten król szos to bez tej baby by się prędzej czy później rozpierdolił przy takim stylu jazdy. Fizyki nie oszukasz. Dla mnie dla takiego idioty powinna być czapa.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-14, 1:10 4
Rakarz13 napisał/a:

@: prawo jazdy pewnie w czipsach znalazłeś? Ten król szos to bez tej baby by się prędzej czy później rozpierdolił przy takim stylu jazdy. Fizyki nie oszukasz. Dla mnie dla takiego idioty powinna być czapa.



Aha, opowiedz o tej fizyce. Co to za niebezpieczny styl jazdy? Jak samochód jadący prosto 80-100km/h rozpierdala się?
Zgłoś
Avatar
pSTANLEY 2024-08-14, 1:21 15
EinsZweiPolizei napisał/a:

Kobieta wtargnęła na drogę, czym spowodowała uderzenie samochodu w przystanek, na którym znajdowali siepodobni do niej



Przecież kiedy on ją potrącił ona już była za połową pasów, więc jak niby według ciebie wtargnęła? Poza tym kierowca raczej nie miał na liczniku przepisowych 50km/h. Z nagrania wynika że potrącil prawidłowo przechodząca przez pasy kobietę, przekraczał dozwoloną prędkość i nie zachował szczególnej ostrożności w okolicy przejscia dla pieszych.
Zgłoś
Avatar
mun66 2024-08-14, 1:22 4
nauczono pieszych wbiegania na pasy, zachęca się ich do tego w mediach.
Zgłoś
Avatar
spv 2024-08-14, 2:10 3
Kobieta przechodziła przez przejście dla pieszych, to widoczne na ujęciach z drona. Nie wtragnęła nia nie, ale wyszła zza autobusu (z którego pochodzi ten niewyraźny filmik) czekającego najpewniej na możliwość skrętu do zajedni.

google.com/maps/@52.1888495,20.9968021,130m/data=!3m1!1e3?entry=ttu
Zgłoś
Avatar
pdonn 2024-08-14, 2:11 3
pSTANLEY napisał/a:

Przecież kiedy on ją potrącił ona już była za połową pasów, więc jak niby według ciebie wtargnęła? Poza tym kierowca raczej nie miał na liczniku przepisowych 50km/h. Z nagrania wynika że potrącil prawidłowo przechodząca przez pasy kobietę, przekraczał dozwoloną prędkość i nie zachował szczególnej ostrożności w okolicy przejscia dla pieszych.



To ile wg Ciebie geniuszu miał "na liczniku"? Jeśli wg Ciebie, to jest prawidłowe przechodzenie przez jezdnię, to dziwię się że jeszcze żyjesz.
Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-08-14, 2:11 5
drattius napisał/a:

na pasach był



ukryta treść
No i co jej teraz z tego że była na pasach?
Za moich czasów w przedszkolu piosenki były żeby się rozglądać dwa razy w lewo i raz w prawo nim się wejdzie na jezdnie i że nie wolno biec. Teraz ludziom na siłę odbiera się prawo myślenia i hoduje się takie półgłówki co przez ulice nie potrafią przejść tylko potrzebują pierwszeństwa.
Mnie np. wkurwia że za każdym razem jak podchodzę do przejścia wstrzymuje cały ruch i wszyscy patrzą na mój następny ruch jak na jakiegoś generała xD
Najlepiej jak idę z psem i pies nagle zaczyna szczać na znak. Wszyscy muszą czekać aż pies skończy szczać żebym sobie już poszedł. Ja nie mam zamiaru ciągnąć go na smyka jak chce sie odlać bo ktoś wymyślił taki durny przepis. Ciekawe czy jakby zaczął stawiać klocka to kierowcy by ruszyli czy również czekali. To by było prawie jak sygnalizacja świetlna z timerem, tylko zamiast zegaru klepsydra a zamiast piasku to gówno
No i zamiast klepsydry to dupa.


Jak już pojechałem sobie po przepisach to wracając do tematu, straszna tragedia. Nie wyobrażam sobie stracić kogoś bliskiego tak nagle w tragiczny sposób. Wszystkie plany legły w gruzach. To przerażające że kilka zbiegów okoliczności w jednym czasie może zdecydować o tym czy wrócimy wieczorem do domu czy nie.
Oby tylko dobre kamery nas uchwyciły.
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-08-14, 3:04
Angevil napisał/a:

matka tak samo mówiła że to debilizm jak twój stary chciał ten raz bez gumy.



Nooo,ale błysnąłeś talentem w tym poście!😁😁😁Literackim!😁😁😁
Zgłoś
Avatar
Virsitaris 2024-08-14, 6:05 6
Siriuz napisał/a:

Tak, bo lepiej nakazać jeździć wolno i marnować czas, zamiast ludziom kazać rozglądać się przed wejściem na jezdnie... Ta tempa baba jest zwykłym mordercą, nie dość że zabiła ludzi na przystanku to jeszcze mogła zabić samego kierowcę.



Czekamy aż kiedyś Twoja stara zmarnuje czas jakiemuś pieniaczowi drogowemu to wtedy wszyscy razem ponapierdalamy ją post mortem.
Zgłoś
Avatar
Ciposzka 2024-08-14, 6:41
Ale że zapierdalał jak Pershing to ok ? W mieście powinien być zakaz samochodów tylko komunikacja miejska
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie