18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:42
Wypadek, do którego doszło we wtorek 13 sierpnia około godziny 10:00 przy Woronicza 29 w Warszawie. Kierowca samochodu osobowego potrącił kobietę na pasach, a następnie wjechał w przystanek autobusowy, na którym znajdowali się piesi.
Dwie osoby zmarły, osiem zostało rannych
Wideo średniej jakości ale może coś się potem pojawi lepszego



Zmieniono 2 razy Zgłoś
Avatar
ussesus 2024-08-14, 6:49
.
Zgłoś
Avatar
Archibald_Cunningham 2024-08-14, 6:54 5
Mnie uczono że przed pasami trzeba zwolnić nawet jak nikogo nie ma wokół nich. No ale to było dawno i sie moze zmieniło i teraz trzeba zapierdalac ile maszyna dała?
Zgłoś
Avatar
NapalonaFrytka 2024-08-14, 7:25 2
Dlaczego ta głupia kurwa się nie rozglądnęła przed wejściem?
Zgłoś
Avatar
Poopatulony 2024-08-14, 7:43 10
EinsZweiPolizei napisał/a:

Kobieta wtargnęła na drogę, czym spowodowała uderzenie samochodu w przystanek, na którym znajdowali siepodobni do niej



Pojazd z którego było nagranie skręcał w lewo jednocześnie stając się martwym punktem dla nadjeżdżającego kierowcy i pieszej.
Dzięki temu portalowi mamy możliwość uczyć się na cudzych błędach.
Można mieć pretensje do zarządcy dróg czemu jest możliwość skrętu w lewo bez sygnalizacji dla pieszych.
Z drugiej strony kierowca zapierdalał z 70.


Zgłoś
Avatar
jbćTalmud 2024-08-14, 7:45 7
jakoś wczoraj oglądałem żydowskie wiadomości na tvp lub tvn (nie pamiętam, bo żadko oglądam zydowsko-banderowska propagandę) ale wyłapałem jedno, bardzo mocno podkreślali że sprawcą wypadku JEST POLAK Z POLSKIM OBYWATELSTWEM , tak, że aż reporterek się spuszczał jak to mówił. Teraz weźcie sobie zawsze poprawkę, bo banderole dokonują mnóstwa wypadków w PL i nie podaje się wtedy narodowości
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-14, 7:57 1
jbćTalmud napisał/a:

jakoś wczoraj oglądałem żydowskie wiadomości na tvp lub tvn (nie pamiętam, bo żadko oglądam zydowsko-banderowska propagandę) ale wyłapałem jedno, bardzo mocno podkreślali że sprawcą wypadku JEST POLAK Z POLSKIM OBYWATELSTWEM , tak, że aż reporterek się spuszczał jak to mówił. Teraz weźcie sobie zawsze poprawkę, bo banderole dokonują mnóstwa wypadków w PL i nie podaje się wtedy narodowości


Tak ukraiński bracie. Nauczcie się tylko poprawnie pisać po polsku, to będziecie bardziej wiarygodni.
Zgłoś
Avatar
jbćTalmud 2024-08-14, 8:01 4
baronturbina napisał/a:

Tak ukraiński bracie. Nauczcie się tylko poprawnie pisać po polsku, to będziecie bardziej wiarygodni.



wam obrzezałki te same teksty się nigdy nie nudzą. zawsze jak nie macie konkretnej odpowiedzi to sie przypierd***cie do pisowni. Weź się lepiej zajmij poszukiwaniem napletka i poproś rabina zeby ci zrobił takiego samego lodzika jak po obrzezaniu
Zgłoś
Avatar
juhc_nimda 2024-08-14, 8:03 2
Punkt pierwszy wy kurwa debile bez szkoły!!!!!

Wersja od: 1 lipca 2024 r. do: 31 grudnia 2029 r.
Art. 14. [Zakazy dotyczące pieszych]
Zabrania się:

1) wchodzenia na jezdnię lub drogę dla rowerów:
a) bezpośrednio przed jadący pojazd, w tym również na przejściu dla pieszych,
b) spoza pojazdu lub innej przeszkody ograniczającej widoczność drogi;
2) przechodzenia przez jezdnię lub drogę dla rowerów w miejscu o ograniczonej widoczności drogi;
3) zwalniania kroku lub zatrzymywania się bez uzasadnionej potrzeby podczas przechodzenia przez jezdnię, drogę dla rowerów lub torowisko;
4) przebiegania przez jezdnię lub drogę dla rowerów;
5) chodzenia po torowisku;
6) wchodzenia na torowisko, gdy zapory lub półzapory są opuszczone lub opuszczanie ich rozpoczęto;
7) przechodzenia przez jezdnię lub drogę dla rowerów w miejscu, w którym urządzenie zabezpieczające lub przeszkoda oddzielają drogę dla pieszych lub drogę dla pieszych i rowerów od jezdni lub drogi dla rowerów, bez względu na to, po której stronie jezdni one się znajdują;
8) korzystania z telefonu lub innego urządzenia elektronicznego podczas wchodzenia lub przechodzenia przez jezdnię, drogę dla rowerów lub torowisko, w tym również podczas wchodzenia lub przechodzenia przez przejście dla pieszych - w sposób, który prowadzi do ograniczenia możliwości obserwacji sytuacji na jezdni, drodze dla rowerów, torowisku lub przejściu dla pieszych.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2024-08-14, 8:41 1
jbćTalmud napisał/a:

jakoś wczoraj oglądałem żydowskie wiadomości na tvp lub tvn (nie pamiętam, bo żadko oglądam zydowsko-banderowska propagandę) ale wyłapałem jedno, bardzo mocno podkreślali że sprawcą wypadku JEST POLAK Z POLSKIM OBYWATELSTWEM , tak, że aż reporterek się spuszczał jak to mówił. Teraz weźcie sobie zawsze poprawkę, bo banderole dokonują mnóstwa wypadków w PL i nie podaje się wtedy narodowości



Zapewnie przez roztargnienie zapomniałeś dodać, że to również wina Trzaskowskiego. W republice tak przecież mówili a oni nie kłamią.
Zgłoś
Avatar
Glauberyt 2024-08-14, 8:57
Jeżeli jesteśmy równi wobec prawa to kierowca jak Najsztub niewinny, ewidentne wtargnięcie na jezdnię.
Zgłoś
Avatar
Archibald_Cunningham 2024-08-14, 8:58 1
jbćTalmud napisał/a:

jakoś wczoraj oglądałem żydowskie wiadomości na tvp lub tvn (nie pamiętam, bo żadko oglądam zydowsko-banderowska propagandę) ale wyłapałem jedno, bardzo mocno podkreślali że sprawcą wypadku JEST POLAK Z POLSKIM OBYWATELSTWEM , tak, że aż reporterek się spuszczał jak to mówił. Teraz weźcie sobie zawsze poprawkę, bo banderole dokonują mnóstwa wypadków w PL i nie podaje się wtedy narodowości



To tak jak na zachodzie. Nie podaje się narodowości imigrantów w tym Polaków.
Zgłoś
Avatar
Rops 2024-08-14, 9:11
spv napisał/a:

Kobieta przechodziła przez przejście dla pieszych, to widoczne na ujęciach z drona. Nie wtragnęła nia nie, ale wyszła zza autobusu (z którego pochodzi ten niewyraźny filmik) czekającego najpewniej na możliwość skrętu do zajedni.
@52.1888495,20.9968021,130m/data=!3m1!1e3?entry=ttu



wyszła zza autobusu, czyli wtargnięła. Idiotka zresztą dostała dokładnie to na co zasłużyła 🤷🏻‍♂️
Zgłoś
Avatar
mocarzkamil 2024-08-14, 9:20 7
patrząc po komentarzach w ogólne nie dziwie sie ze zdycha tylu kierowców i tylu kierowców morduje w polsce ludz ina drogach. Wbijcie sobie to do sowich zarabiających minimalna krajowa łepetyn, ze mając przed sobą przejście dla pieszych należy zwolnić i nawet zatrzymać sie jeśli nie ma się pewności. A nie zapierdaac 80 km/h w zabudowanym i zareagować na zmianę warunków nie w ok sekundę tylko w dobre kilka. Tfu na samochodziarzy
Zgłoś
Avatar
Kutazz 2024-08-14, 9:26
Hajto mu pomoże z linią obrony
Zgłoś
Avatar
Kidl3r 2024-08-14, 9:32 7
Zgodnie z nowymi przepisami pieszy ma pierwszeństwo przed samochodem. I w tym przypadku tak również było.
Starsza panie miała pierwszeństwo więc absolutnie nie musiała się upewniać czy nadjeżdża cokolwiek, samochód, tir, tuktuk, kombajn, czy tam międzynarodowa stacja kosmiczna akurat zniżyła lot. Miała racje do końca swojego życia. Życzę tego wszystkim pieszym by mieli rację do końca życia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie