18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Wypadek, do którego doszło we wtorek 13 sierpnia około godziny 10:00 przy Woronicza 29 w Warszawie. Kierowca samochodu osobowego potrącił kobietę na pasach, a następnie wjechał w przystanek autobusowy, na którym znajdowali się piesi.
Dwie osoby zmarły, osiem zostało rannych
Wideo średniej jakości ale może coś się potem pojawi lepszego



Zmieniono 2 razy Zgłoś
Avatar
EinsZweiPolizei 2024-08-13, 18:20 55
Kobieta wtargnęła na drogę, czym spowodowała uderzenie samochodu w przystanek, na którym znajdowali siepodobni do niej
Zgłoś
Avatar
Riikko 2024-08-13, 18:20 30
no kurwa geniusz albo samobojca... ale na pewno debil.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-13, 18:27 13
Nawet u szwabów zrozumieli, że przejścia dla pieszych typu zebra, to kompletny debilizm.
Zgłoś
Avatar
Angevil 2024-08-13, 19:02 32
dżonyłojlker napisał/a:

Nawet u szwabów zrozumieli, że przejścia dla pieszych typu zebra, to kompletny debilizm.

matka tak samo mówiła że to debilizm jak twój stary chciał ten raz bez gumy.
Zgłoś
Avatar
Dżepetto 2024-08-13, 19:04 26
Stare babsko weszło na pasy i spowodowało wypadek. Zamykam temat.
Zgłoś
Avatar
Wacław 2024-08-13, 19:11 1
15 minut wcześniej potrącił mnie autobus wracałem z nagrania w tv, wierzę w cuda, była taka piosenka na wigilię, cuda cuda ogłaszają "
Zgłoś
Avatar
cigano777 2024-08-13, 19:27 29
Mogła szybciej jeszcze wbiec może by zdążyła
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-13, 19:35 3
Angevil napisał/a:

matka tak samo mówiła że to debilizm jak twój stary chciał ten raz bez gumy.



A o co się tak zesrałeś, niemądry gimbusie?
Zgłoś
Avatar
on85wawa 2024-08-13, 20:17 6
dżonyłojlker napisał/a:

Nawet u szwabów zrozumieli, że przejścia dla pieszych typu zebra, to kompletny debilizm.



Jakie pasy? Ja tu widzę osobę, która wtargnęła na jezdnię w miejscu niedozwolonym (podwójna ciągła). Wyskoczyła zza czegoś, co wygląda jak naczepa TIRa, nie dając jednocześnie kierowcy szansy na uniknięcie tego, co się zdarzyło.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-13, 20:28 16
on85wawa napisał/a:

Jakie pasy? Ja tu widzę osobę, która wtargnęła na jezdnię w miejscu niedozwolonym (podwójna ciągła). Wyskoczyła zza czegoś, co wygląda jak naczepa TIRa, nie dając jednocześnie kierowcy szansy na uniknięcie tego, co się zdarzyło.



W opisie jest napisane, że kierowca potrącił kobietę na pasach. Na obu nagraniach widać pasy, nie wiem o co ci chodzi.
Zgłoś
Avatar
drattius 2024-08-13, 20:29 1
EinsZweiPolizei napisał/a:

Kobieta wtargnęła na drogę, czym spowodowała uderzenie samochodu w przystanek, na którym znajdowali siepodobni do niej



na pasach był
Zgłoś
Avatar
EinsZweiPolizei 2024-08-13, 20:44 3
drattius napisał/a:

na pasach był



Zginiesz jak ona i obyśmy mieli to w 2160p
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-13, 20:48 7
Angevil napisał/a:

matka tak samo mówiła że to debilizm jak twój stary chciał ten raz bez gumy.


Słuchaj. Take wyrażanie się do @dżonyłojlker jest nie na miejscu. Dżiny jest nieleczącym się alkoholikiem choć trzeźwym fizycznie od 11 lat i 8 miesięcy, żyje w mechanizmie iluzji i zaprzeczeń. Nie zrozumie tego, bo stopień zaawansowania choroby alkoholowej wywołuje u niego wszechobecne złudzenie lewactwa i demonicznej unii próbującej zawłaszczyć jego Polskę „C”…. czyli Podlasie, z którego pochodzi…
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-13, 20:57 4
baronturbina napisał/a:

Słuchaj. Take wyrażanie się do @ jest nie na miejscu. Dżiny jest nieleczącym się alkoholikiem choć trzeźwym fizycznie od 11 lat i 8 miesięcy, żyje w mechanizmie iluzji i zaprzeczeń. Nie zrozumie tego, bo stopień zaawansowania choroby alkoholowej wywołuje u niego wszechobecne złudzenie lewactwa i demonicznej unii próbującej zawłaszczyć jego Polskę „C”…. czyli Podlasie, z którego pochodzi…



Tak, to wszystko prawda, potwierdzam, poza jednym - pochodzę i mieszkam w zachodniej części Polski, najdalej na wschód byłem w Warszawie, o tym też ci pisałem. Nie oszukuj użytkowników, skoro już masz obsesję na moim punkcie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie