18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Śmiertleny wypadek na 19
myha • 2013-06-02, 19:35
Świeżutki materiał z dzisiaj nagrany przez mojego ojca niestety mnie nie było przy tym, z kierowcy niezła sieczka podobno została(ojciec nie rozpoznał czy to kobiet czy mężczyzna)ale że mnie tam nie było to tylko tyle się nagrało.

Zgłoś
Avatar
photoactions 2013-06-02, 21:32 3
jak czytam, co wypisujecie, to aż mi przykro. Przecież ktoś się dowiedział o śmierci matki, zony, babci, siostry, ciotki i płacze, a wy cwaniaki piszecie durne teksty w internecie. Założę się, że gdyby na miejscu tej kobiety była wasza matka, siostra, żona, albo jakaś inna ważna osoba, ryczelibyście jak świnie do poduszki. No ale co tam, mnie to nie dotyczy, to jebnę debilny komentarz pod filmikiem z ludzką tragedią. Człowiek człowiekowi wilkiem. Żal.

Aaa dla autora tematu - ciesz się, że ojciec żyje, bo kilka sekund później i to właśnie w niego uderzyłoby auto. Ciekawe, czy wtedy wrzuciłbyś filmik? I teksty tatusia 'kurwa mam nagrane, ja pierdole, kurwa mam nagrane i tak dalej" - pewnie duma Cię rozpiera. Moje gratulacje.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-06-02, 21:34 1
myha napisał/a:

Świeżutki materiał z dzisiaj nagrany przez mojego ojca niestety mnie nie było przy tym, z kierowcy niezła sieczka podobno została(ojciec nie rozpoznał czy to kobiet czy mężczyzna)ale że mnie tam nie było to tylko tyle się nagrało.



A Twój stary taki mało kumaty, zamiast biec i filmować, ewentualnie robić zdjęcia, to zaczął dzwonić po karetkę!
Zgłoś
Avatar
oshik 2013-06-02, 21:44 1
Ogladając wypadki z rosji mam na nie kompletnie wyjebane: jebną ta jebną po chuj drążyc temat a te z Polski jakoś tak bardziej poruszają.
Zgłoś
Avatar
e................n 2013-06-02, 21:45
Skoro tak się już stało to dobrze że w tira zajebała a nie w osobowy. Na moje oko to zasłabnięcie.
Zgłoś
Avatar
pushq 2013-06-02, 21:46 1
Twój tata to prawdziwy sadol.
Pierwsze co zrobił jak wysiadł to: "Mam nagrane! Mam nagrane!"
Zgłoś
Avatar
coreq 2013-06-02, 21:49
HAHAHAH DOBRY SADOL, OD RAZU "MAM NAGRANE"
Zgłoś
Avatar
MudPie 2013-06-02, 21:55
Dick napisał/a:

Kurwa wypadek jak wypadek. Ale jak dziwnie się ogląda - nie ruskie jebnięcie. Przyzwyczajony człowiek do nagrania typu: Akcja z kamerki samochodowej, nagrane jebnięcie z przodu i... i kierowca jedzie dalej, mijając całe zdarzenie (no czasem się zatrzyma za miejscem wypadku). Cieszy widok - że do ruskich na drogach nam jeszcze daleko i ludzie zapierdalają z pomocą! Piwko.


O czym ty pierdolisz, właśnie ruskie sobie pomagają, a polacy w ogóle. Ile było sytuacji w stylu nie podejdę bo się zrzygam itp.. Do Rosji to nawet do pięt nie dorastamy pod względem udzielania pomocy.
Zgłoś
Avatar
coopra 2013-06-02, 21:58
Jednak w Polsce też zdarzają się "ciekawe" wypadki, kto by pomyślał. ;]
Zgłoś
Avatar
Kubusiek333 2013-06-02, 22:06
Uderzenie było na tyle mocne, że mózg tej kobiety trzeba było zapakować do reklamówki, więc całe szczęście, że nie było więcej ofiar.

Nie dziwię się, że nie było prób pomocy, bo wątpię, że da się uratować kogoś, czyj mózg leży obok.

PS. info z pewnego źródła
Zgłoś
Avatar
Booyan 2013-06-02, 22:09
kokinosz napisał/a:

Nie dowiemy się, co się stało. Mogła regulować radio, mogła gadać przez telefon i nie opanować auta, mogła wysyłać sms-a. Albo po prostu zasłabnąć. "Dobrze", że nikogo więcej nie zabiła...



...a może jechała najebana ?
Zgłoś
Avatar
Liromir 2013-06-02, 22:11 4
photoactions napisał/a:

jak czytam, co wypisujecie, to aż mi przykro. Przecież ktoś się dowiedział o śmierci matki, zony, babci, siostry, ciotki i płacze, a wy cwaniaki piszecie durne teksty w internecie. Założę się, że gdyby na miejscu tej kobiety była wasza matka, siostra, żona, albo jakaś inna ważna osoba, ryczelibyście jak świnie do poduszki. No ale co tam, mnie to nie dotyczy, to jebnę debilny komentarz pod filmikiem z ludzką tragedią. Człowiek człowiekowi wilkiem. Żal.

Aaa dla autora tematu - ciesz się, że ojciec żyje, bo kilka sekund później i to właśnie w niego uderzyłoby auto. Ciekawe, czy wtedy wrzuciłbyś filmik? I teksty tatusia 'kurwa mam nagrane, ja pierdole, kurwa mam nagrane i tak dalej" - pewnie duma Cię rozpiera. Moje gratulacje.





kur*a to jest sadistic nie kwejk czy jakieś demotywatory, po to się tu wchodzi żeby m.in takie rzeczy oglądać. Pod każdym ruskim filmikiem piszesz te spierdoliny?
Zgłoś
Avatar
myha 2013-06-02, 22:17 1
johny92: tak się zastanawiam czy jesteś ślepy czy głupi po prostu, bardziej obstawiam że to drugi dużo się mówi że dzisiejsza młodzież nie umie czytać ze zrozumieniem, a to wychodzi że i obejrzeć filmu nawet ze zrozumieniem nie umiesz.
Jak byś nie zauważył mój ojciec był pierwszą osobą która wezwała karetkę.
Słowa o nagraniu powiedział bo z początku myślał że to była próba wyprzedzania(w realu nie ma powtórek a to były sekundy) i dodatkowo szok.

photoactions: jak wyżej, do szkoły i naucz się chociaż oglądać filmiki ze zrozumieniem bo czytać już się raczej nie nauczysz
Zgłoś
Avatar
photoactions 2013-06-02, 22:32
Powiedzieli, co wiedzieli wielcy sadyści, ale pewnie tylko przed komputerem.
Zgłoś
Avatar
ocwpzw 2013-06-02, 22:57 2
A niedawno w moich stronach miał miejsce ciekawy wypadek- najebany wyprzedzał golfem autobus i przykurwił w tira, który z kolei upierdolił bok autobusu. Dwa trupy, kilku rannych. Co ciekawe kierowca golfa przeżył





Zgłoś
Avatar
kajtol 2013-06-02, 23:03
wszyscy lecą pomóc, a nikt nie wie jak się poprawnie zachować. kurteczki zakładają, wyciągają od razu telefony, dając 10 takich samych sygnałów do służb, z daleka obserwują, żeby tylko na nich nie było... typowe.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie