18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Śniadanie
Szczam_na_Zakrystii • 2013-06-03, 16:07
Szybki pojazd skurwiela



Ps. Do działu "polityka" się to nie nadaje, nie ma zbędnego pierdolenia a chodzi o ten jakże dobry żart
Zgłoś
Avatar
Sidowski 2013-06-03, 19:57
Się tak trzęsie jakby się trochę bał władzy. Ale mądrze jebnął
Zgłoś
Avatar
siemix 2013-06-03, 20:13 2
zejfi napisał/a:

Co do Korwina-Mikke(-go?). Skoro jest taki mądry i wspaniały, to dlaczego od I kadencji Sejmu III RP nie wszedł do Parlamentu? Tylko mi nie piszcie o złych mediach, bo to żaden argument.



ło kurwa, to chyba proste, że jak kolesia nie ma w TV, albo jak jest to w roli faszysty, cytowany wybiórczo żeby go zbłaźnić, to takie mośki jak np Ty nie zagłosują, tym bardziej, że wtedy nie było internetu gdzie można przeczytać CAŁY tekst i posłuchać CAŁEJ wypowiedzi. Brak argumentów oraz tępota widoczna z Twojej strony jebie po oczach tak mocno, że kurwa na chwile oślepłem. Właśnie tacy ludzie co głosują na tego co im rzuci kiełbasę psują ten kraj. Dla ciebie zwykłe rzeczy które powinny być na porządku dziennym to jakieś głupie mrzonki...

Zgłoś
Avatar
emptypants 2013-06-03, 20:38
"Obniżyliśmy w 2006 podatki"
Facet zapomniał chyba, że wtedy rządziło PiS, a nie PO
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2013-06-03, 21:41
Chciałbym wiedzieć co ta laska po prawej myślała.

Bo wyglądała jakby myślała o
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-06-03, 21:45 1
Szkoda pisac o polityce i ekonomii na tym portalu, gdyz zapatrzone na socjalistyczne idealy stada ignorantow, niechca zrozumiec sily racjonalnych argumentow. A posty szybko leca w otchlan zapomnienia. Wg mnie najtrafniejsza krytyka calego obecnego systemu znajduje sie w ksiazce ,,manifest libertarianski" Rothbarda, odpowiada na argumenty nie tylko lewej strony ale takze i prawej. Mozna sie z nia nie zgadzac ale wyjasnienia autora po glebszym przemysleniu wydaja sie najbardziej racjonalne.
Zgłoś
Avatar
froqer 2013-06-03, 21:59
@up, nie wydaje mi się, żeby socjalizm był popularny na tym portalu. A co do stada ignorantów, nie uogólniaj, ale z drugiej strony to czego się spodziewałeś? Akademickiej dysputy?
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-06-03, 22:15 2
Tego ze nie ma sensu podawac wyjasnien do tego co reprezentuje Korwin czy inni mu podobni, gdyz ludzie tego i tak nie zrozumieja.
Co do socjalistycznych pogladow, posiada je ponad 60% sadistica, nie mowie tu o radykalnym socjalizmie, ktory tu reprezentuje kilku uzytkownikow, ale jego lagodniejsza forme. Gdyz wystarczy przejrzec pierwszy lepszy post nt. polityki i juz widac jak ludzie z zapalem kontynuuja te idee, nawet nie wiedzac jak podly system soba reprezentuja. Dla tych ludzi istnienie podatkow jest stabilizacja dla panstwa, ktorego system w razie upadku bedzie oznaczal kres tego kraju...
Zgłoś
Avatar
krakowiak69 2013-06-03, 22:16 2
Po co głosować na Korwina, jak można oddać głos na takie rezolutne panie z "lewej" strony jak ta:

Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-06-03, 22:19
krakowiak69 napisał/a:

Po co głosować na Korwina, jak można oddać głos na takie rezolutne panie z "lewej" strony jak ta:



Korwin to jest prze chuj
Tutaj pięknie tą feministkę zajebał
Zgłoś
Avatar
froqer 2013-06-03, 22:28
@Lordzik92, rozumiem, że masz poglądy anarchistyczne? Widziałbyś likwidację państwa? To jest jedna z najradykalniejszych doktryn socjalistycznych Poza tym anarchia jest utopią. Szybko przekształciłaby się w terror. Wiara w ludzi to błąd, dokładnie udokumentowany porażkami filozofów socjalizmu, w tym komunizmu, anarchizmu i innych gówien.

Moje poglądy nie mają tu nic do rzeczy, stwierdzam tylko fakt.
Zgłoś
Avatar
wilczekone 2013-06-03, 23:11
dobra dupa
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-06-03, 23:50
froqer napisał/a:

@Lordzik92, rozumiem, że masz poglądy anarchistyczne? Widziałbyś likwidację państwa? To jest jedna z najradykalniejszych doktryn socjalistycznych Poza tym anarchia jest utopią. Szybko przekształciłaby się w terror. Wiara w ludzi to błąd, dokładnie udokumentowany porażkami filozofów socjalizmu, w tym komunizmu, anarchizmu i innych gówien.

Moje poglądy nie mają tu nic do rzeczy, stwierdzam tylko fakt.



Zle mnie zrozumiales, chodzilo mi o to ze ludzie (blednie) uwazaja ze panstwo bez gigantycznych podatkow by nie przetrwalo.
Nie jestem anarchista, ale dla mnie rola panstwa powinna ograniczyc sie do jego ochrony, bez ingerencji w gospodarke.
Zgłoś
Avatar
ticorr 2013-06-04, 1:05 1
Lordzik92 napisał/a:


Zle mnie zrozumiales, chodzilo mi o to ze ludzie (blednie) uwazaja ze panstwo bez gigantycznych podatkow by nie przetrwalo.
Nie jestem anarchista, ale dla mnie rola panstwa powinna ograniczyc sie do jego ochrony, bez ingerencji w gospodarke.


Największy problem jednak jest w tym, że niektórzy widzą ingerencję w gospodarkę jako właśnie rodzaj ochrony. Państwo ma ich ochraniać przed biedą i nudą - ma budować fabryki, stocznie, kopalnie, koleje, szkoły, stadiony, kina, teatry, stacje kosmiczne, windy na Jowisz, płacić wszystkim dzieciom zapomogi do 18 roku życia (najnowszy pomysł PiSu - o zgrozo - niby "prawicy") - podczas gdy nie potrafi wybudować nawet prostego kawałka drogi po płaskim terenie, by nie obyło się bez afer, fuszerek i innych patologii. Jakby było mało, ludzie myślą, że urzędnik ma wiedzę Boga - wie co komu gdzie jest potrzebne i w jakich ilościach. Ba! Sam urzędnik gdy już trochę popracuje myśli, że takową wiedzę gdzieś nagle posiadł. Efekt? O wszystkim mówi Prawo Parkinsona - wszystko rozrasta się, ustaje, tonie w ogromnych długach, potyka się o własne nogi, aż w końcu wali się pod własnym ciężarem.

Modelowy i najbardziej jaskrawy przykład to Korea Płn., w której 4 lata temu odkryto... pizzę! Na otwarcie pierwszej pizzerni przybył sam wielki wódz - taka to bowiem sensacja i rozmach. Pizzy oczywiście szary obywatel sobie i tak nie kupi, bo niby i za co, jak już wszystko mu wcześniej zabrało państwo. Pizza jest dla kilku decydentów - reszta ma szczaw. I do tego samego zmierza lewactwo i u nas w Europie - wpierw wszystkich zmieszać z błotem, by później móc odkrywać nagle koło. Z koła skorzysta kilku cwaniaków, gdy reszta dalej będzie chodzić pieszo.
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-06-04, 1:10
ticorr napisał/a:


Największy problem jednak jest w tym, że niektórzy widzą ingerencję w gospodarkę jako właśnie rodzaj ochrony. Państwo ma ich ochraniać przed biedą i nudą - ma budować fabryki, stocznie, kopalnie, koleje, szkoły, stadiony, kina, teatry, stacje kosmiczne, windy na Jowisz, płacić wszystkim dzieciom zapomogi do 18 roku życia (najnowszy pomysł PiSu - o zgrozo - niby "prawicy") - podczas gdy nie potrafi wybudować nawet prostego kawałka drogi po płaskim terenie, by nie obyło się bez afer, fuszerek i innych patologii. Jakby było mało, ludzie myślą, że urzędnik ma wiedzę Boga - wie co komu gdzie jest potrzebne i w jakich ilościach. Ba! Sam urzędnik gdy już trochę popracuje myśli, że takową wiedzę gdzieś nagle posiadł. Efekt? O wszystkim mówi Prawo Parkinsona - wszystko rozrasta się, ustaje, tonie w ogromnych długach, potyka się o własne nogi, aż w końcu wali się pod własnym ciężarem.

Modelowy i najbardziej jaskrawy przykład to Korea Płn., w której 4 lata temu odkryto... pizzę! Na otwarcie pierwszej pizzerni przybył sam wielki wódz - taka to bowiem sensacja i rozmach. Pizzy oczywiście szary obywatel sobie i tak nie kupi, bo niby i za co, jak już wszystko mu wcześniej zabrało państwo. Pizza jest dla kilku decydentów - reszta ma szczaw. I do tego samego zmierza lewactwo i u nas w Europie - wpierw wszystkich zmieszać z błotem, by później móc odkrywać nagle koło. Z koła skorzysta kilku cwaniaków, gdy reszta dalej będzie chodzić pieszo.



Cały post zajebisty tylko z tą pizza było trochę inaczej
Sam wielki wódz wysłał swojego giermka do Włoch aby nauczył się robić pizze. Po czym wrócił i wielki wódz otworzył pierwszą pizzerie w Korei w której już tak jak napisałeś może zjeść tylko kilka osób w państwie.
Zgłoś
Avatar
ticorr 2013-06-04, 1:33
SZAJBAAA napisał/a:


Cały post zajebisty tylko z tą pizza było trochę inaczej
Sam wielki wódz wysłał swojego giermka do Włoch aby nauczył się robić pizze. Po czym wrócił i wielki wódz otworzył pierwszą pizzerie w Korei w której już tak jak napisałeś może zjeść tylko kilka osób w państwie.


Czyli jak w starym dowcipie o sowietach - "Kto wynalazł pierwszą maszynkę do golenia? Radziecki uczony Żiletow... na śmietniku amerykańskiej ambasady..."
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie