18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Śniady książę poszukiwany
pytolsky • 2024-05-14, 13:04
Kiedy idziesz do klubu, a okazuje się że trafiłeś do Klubu Wielbicieli Kaszanki.



Mokebe nawet nic nie musiał robić. A p0lki jak to p0lki...
Zgłoś
Avatar
~REsadER 2024-05-14, 13:13 11
jest materiał jak już znalazła

sadistic.pl/pobita-przez-czarnucha-vt549777.htm
Zgłoś
Avatar
kretowicz14 2024-05-14, 13:14 3
Pewnie są na blackliście już zanotowane - a my wiemy kto jest za imigrantami...
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-05-14, 13:17 172
chciałem coś napisać ale w sumie gif. odda to lepiej niz 1000 słów.

Zgłoś
Avatar
borek120984 2024-05-14, 13:19
Oglądałem bez dźwięku. Co powiedziała?
Zgłoś
Avatar
onucek 2024-05-14, 13:23 28
borek120984 napisał/a:

Oglądałem bez dźwięku. Co powiedziała?



Że zamiast bigosu od babci zjada murzyńskie klocki.
Zgłoś
Avatar
bercisko 2024-05-14, 13:47 25
Takie też są potrzebne.
Dzięki temu Mokebe ma puste jaja, wylizany do czysta rów i może potrenować boks na tępym blond kurwiszczowym ryju.
A jak już najniższy w hierarchii zaćpany, niemyty i zboczony czarnuch się nią znudzi to wróci do swojego wiejskiego wypizdowia i będzie szukać "wrażliwego i opiekuńczego" beciaka-sponsora
Zgłoś
Avatar
darnext123 2024-05-14, 14:07 19
Jebany Pasut jak ja nie potrafię tego starego śmiecia słuchać
Zgłoś
Avatar
kpold3004 2024-05-14, 14:36
Przecież to od dawna wiadomo, nawet w Brazylii xD
Zgłoś
Avatar
Tangocash 2024-05-14, 14:52 7
Już niedługo będą kurwy miały pod dostatkiem
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2024-05-14, 14:58 29
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-05-14, 15:26 2
Wiadomo co będziecie pierdolić, ale wam mówię: to jest DOKŁADNIE taki sam stopień zjebania umysłowego jak ci z was którzy twierdzą że tylko biali. Rasizm to rasizm. Każdy rasista to idiota, nie ważne w którą stronę.

Żeby nie było że gadam ideologicznie, zróbcie symulację: losujemy oceny dla danej populacji (cechę wg. której wybieramy, np. w związku liczy się nie tylko inteligencja, ale dla uproszczenia weźmijmy jedną liczbę) według rozkładu normalnego; weźmy populacje A i B mające różną średnią.

I wybieramy według jednego schematu:
- tylko z grupy A (prawacki rasizm)
- merytorycznie, wyłącznie po ocenie
- według parytetów (lewacki rasizm)
I po wybraniu najlepszych kandydatów zobaczcie jakie oceny wam wychodzą.

I nie, nigdy w życiu nie robiłam czarnej ani pały ani cipy — ani też żadnej nie-polskiej.
Zgłoś
Avatar
onucek 2024-05-14, 15:41 20
majeńka napisał/a:

Wiadomo co będziecie pierdolić, ale wam mówię: to jest DOKŁADNIE taki sam stopień zjebania umysłowego jak ci z was którzy twierdzą że tylko biali. Rasizm to rasizm. Każdy rasista to idiota, nie ważne w którą stronę.
Żeby nie było że gadam ideologicznie, zróbcie symulację: losujemy oceny dla danej populacji (cechę wg. której wybieramy, np. w związku liczy się nie tylko inteligencja, ale dla uproszczenia weźmijmy jedną liczbę) według rozkładu normalnego; weźmy populacje A i B mające różną średnią.
I wybieramy według jednego schematu:
- tylko z grupy A (prawacki rasizm)
- merytorycznie, wyłącznie po ocenie
- według parytetów (lewacki rasizm)
I po wybraniu najlepszych kandydatów zobaczcie jakie oceny wam wychodzą.
I nie, nigdy w życiu nie robiłam czarnej ani pały ani cipy — ani też żadnej nie-polskiej.



Tak by mogło być jakby europa była biała, ale staje się coraz mniej biała, stąd radziłbym wspierać naszych rasistów. Jak europa kiedyś stanie się znów 100% biała, to wtedy możemy się zgodzić. A tak w ogóle to rasizm jest normalny. A tak na jeszcze wyższym meta-poziomie, rasizm to tylko konstrukt społeczny i tak na prawdę nie istnieje.
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-05-14, 16:26 4
Przecież to są kurwiszcza a nie dziewczyny polki
Zgłoś
Avatar
Castamir 2024-05-14, 17:04 2
majeńka napisał/a:

Żeby nie było że gadam ideologicznie, zróbcie symulację: losujemy oceny dla danej populacji (cechę wg. której wybieramy, np. w związku liczy się nie tylko inteligencja, ale dla uproszczenia weźmijmy jedną liczbę) według rozkładu normalnego; weźmy populacje A i B mające różną średnią.

I wybieramy według jednego schematu:
- tylko z grupy A (prawacki rasizm)
- merytorycznie, wyłącznie po ocenie
- według parytetów (lewacki rasizm)
I po wybraniu najlepszych kandydatów zobaczcie jakie oceny wam wychodzą.

Pciółka, powinnaś dodać trochę wyjaśnień, bo wątpię aby wielu ludzi tutaj rozumiało statystykę.

Przede wszystkim, większość ludzi ma tendencję zakładania że rozkład ma ograniczoną przeciwdomenę. Np. kiedy rolujesz postać D&D, elfy dostają INT 3d6+2 a orki 3d6-2. W każdej wystarczająco dużej populacji wszyscy najlepsi czarodzieje to będą elfy z INT 19-20, podczas gdy żaden ork ponad 16 nie podskoczy. Dobrymi wojownikami zaś będą orki z STR 19-20 gdy "wąskodupce" nawet przy idealnych statach będą miały 16 max.

W takim przypadku wydawać by się mogło że rasizm ma sens, bo jeśli twój elf wyrolował więcej siły iż ork kolegi, ów ork zaraz pójdzie się zabić aby rolować nową postać.

Jeszcze gorzej: przeciętna osoba nie jest w stanie zrozumieć rozkładów inny niż liniowy. Rozkład niemal wszystkich cech w populacjach ludzi jest normalny, a on jest mocno nieintuicyjny.

Sam nie jestem orłem z metod numerycznych, kiedy robiłem tą symulację użyłem probit(random()). Są lepsze metody generowania zbioru liczb o rozkładzie normalnym tyle że ta jest dla przeciętnego programisty najłatwiejsza do zrozumienia.

Inny powód dla którego obecni mogą Cię źle zrozumieć to to że w naszym społeczeństwie populacja B czyli murzyni w Polsce jest bardzo mała. Statystycznie więc jest nikła szansa aby najlepszy kandydat był czarny, stąd więc "na chłopski rozum" każdy wybór czarnego oznacza lewicowy rasizm. To myślenie błędne, ale weź przeciętnemu obywatelowi to wyłumacz...
Zgłoś