18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
BongMan 2011-03-29, 21:30 1
poteflon napisał/a:


do zbierania spermy chyba...



Głodnemu chleb na myśli.
Zgłoś
Avatar
Prozac 2011-03-29, 21:44 15
glodny glodnemu zawsze wypomni!!!!
Zgłoś
Avatar
Vanslav 2011-03-29, 21:54 2
Zaiste skowyrne в пизду.
Szkoda, że nie może działać, bo płyta jest zbyt gruba i wsuwa się zbyt wolno. Japońce robią nas w chuja, zamiast elektrownie naprawiać.
Zgłoś
Avatar
poteflon 2011-03-29, 22:37
Vanslav napisał/a:

Zaiste skowyrne в пизду.
Szkoda, że nie może działać, bo płyta jest zbyt gruba i wsuwa się zbyt wolno. Japońce robią nas w chuja, zamiast elektrownie naprawiać.


Nie robią w chuja. Nie znalazłem jak to działa ale to dlatego że maja patent i nie chcą żółtki żeby go ktoś podpierdolił, w piekarniach go używają.
racja, jest za gruba ale (taka moja gówno warta teoria) może używają nanorurek jako materiału i nawet nie widać krawędzi tej "płyty"
Zgłoś
Avatar
A................h 2011-03-29, 23:36
Kupie takie cudo swojej zonie, gdybym mial sie niechcacy spuscic na blat kuchenny zamiast do buzi.
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2011-03-29, 23:47 4
@poteflon Nie ma czegoś takiego jak tajny patent. Jeśli coś jest opatentowane to każdy ma wgląd w dany patent z opisem technicznym właśnie po to by wiedział, że ma nie wykorzystywać tego. Z tego powodu niektórych rzeczy się nie patentuje, bo chińczyki maja w dupie patenty.

Polskie patenty etc.
pubserv.uprp.pl/PublicationServer/index.php?strona=wd
amerykańskie
patft.uspto.gov/

Tak tak sadistic bawi i uczy.
Zgłoś
Avatar
A................h 2011-03-30, 0:10
Drogi marcinie, gowno masz miedzy uszami.
Jakzes takis madrys to idz i mi powiedz jaki jest opatentowany przepis coca coli.
Zgłoś
Avatar
Bluss 2011-03-30, 0:13 1
zawsze jak ci się plama z keczapu nie spodoba na ziemi, mozesz sobie ja obrócić ... o_O
Zgłoś
Avatar
rLy 2011-03-30, 0:19
Bzdura. 1:33 jest coś na blacie jak plama tłuszczu. Wystarczy się zobaczyć jak ona nachodzi na to urządzenie.
Zgłoś
Avatar
Dumah 2011-03-30, 0:23
Mnie opis niz sam filmik bardziej rozjebal
Zgłoś
Avatar
kvasny 2011-03-30, 0:37 3
taaa pewnie! majonez i ketchup z idealnie gładkiego blatu pierwszym lepszym "super wynalazkiem" można zebrać... jak takie te japońce mądre to niech spróbują za pomocą tego cuda posprzątać burdel po tsunami
Zgłoś
Avatar
skival 2011-03-30, 0:40
kupie se to bo mam ojebany dywan w spermie !
Zgłoś
Avatar
wexors 2011-03-30, 0:42 1
marcinsud napisał/a:

@poteflon Nie ma czegoś takiego jak tajny patent.
Tak tak sadistic bawi i uczy.



to niech chociaż uczy dobrze.

Urząd patentowy może uznać patent za tajny jeśli jest to:

wynalazek stanowiący tajemnicę Pastwa dotyczący głównie obronności lub bezpieczeństwa kraju, w szczególności obejmujący rodzaje broni, sprzętu wojskowego, sposobu walki, a także środki techniczne stosowane do wykonywania czynności operacyjno-rozpoznawczych.

musisz się jeszcze sporo pouczyć
Zgłoś
Avatar
squorpion 2011-03-30, 1:00 7
bezsensowne jak walenie konia po ruchaniu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie