18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Umiejętność radzenia sobie z bólem:

Trochę krwi jest i w ogóle jak to przy cięciu i szyciu, ale skoro na YT figuruje normalnie to nie nadaje się na harda



Po tagach niema, uploader nie stwierdził, że wideo już było wrzucane..
Zgłoś
Avatar
Olasty 2013-05-03, 16:49
najlepsze jak trafisz na ostrym na znieczulenie dwójkę. Wbija ci igłę w środek rany otwartej w kilku miejscach, o tyle dobrze, że po kilku minutach zaczyna działać (znieczulenie) i ból ustaje, jednak potem przestaje działać i ból zaczyna boleć
Zgłoś
Avatar
H................a 2013-05-03, 17:00
"Szto by wypełnić zadanie..." - wszystko jasne
Zgłoś
Avatar
freaky 2013-05-03, 17:01 1
Wróciły wspomnienia. Mam nieco androgeniczny ryj, chociaż obecnie nie jest źle biorąc pod uwagę fakt, że jeszcze w gimbazjum przypominałem raczej ładną dziewczynę. W każdym razie moja cera i ogólnie skóra wyglądała wówczas, jak ta modelek po retuszu. Do pełni "ideału" dzielił mnie pewien mankament: ledwo widoczny pieprzyk na wysokości pępka- niby nic, ale jeden wk*rwia bardziej niż 10. Uznałem, że trzeba się go pozbyć. Z pomocą igły do szycia, zapalniczki oraz wody utlenionej wziąłem się do roboty. Po krótkiej batalii z wypaloną cerówką jakoś udało się "wyskubać" intruza. Każdy przejawia jakieś pierdolnięcia, a moja fiksacja na punkcie estetyki pokrywa się z obecnym kierunkiem studiów
Zgłoś
Avatar
N................o 2013-05-03, 17:06
Lisuuu napisał/a:

SgtPepper1942, matko jaki Ty meski, podpiszesz mi sie na dupie?



A może być po prostu na kartce?
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-05-03, 17:30 2
SgtPepper1942 napisał/a:

Dałbym radę, gdymym nie miał ryboru.

Ale mam świadomość, że jestem jednym z ostatnich prawdziwych facetów na tym spedalonym świecie. Wyobraźcie sobie gościa w rurkach i apaszce na wojnie, w pojedynku itp.

'Ależ ten okop brudny, a i jaki bez stylu! Oh! Na dodatek moje trampki są całe w błocie! I jak tu być na wojnie alternatywnym!?'



chłopcze latasz z karabinem na kulki zwanym asg ?
bo ostanio moda na robienie z siebie twardziela i powiększanie sobie jaj zabawką na kulki
Zgłoś
Avatar
Bridgwater88 2013-05-03, 17:47
potnij sie i zaszyj sie...swietnie kurwa swietnie !
Zgłoś
Avatar
N................o 2013-05-03, 17:53 1
opusative napisał/a:



chłopcze latasz z karabinem na kulki zwanym asg ?
bo ostanio moda na robienie z siebie twardziela i powiększanie sobie jaj zabawką na kulki



Nie, z niczym nie latam. Jestem ochroniarzem. Wiem, że broń to broń, a zabawka to zabawka. Broń wyciągasz w jedynm celu - żeby kogoś zabić. Tylko. Ja nikogo nie zabiłem i mam nadzieje, że nie będę musiał tego robić. Latać można z miotłą.

Nie robie też z siebie twardziela pod publikę, po prostu napisałem, że teraz większość facetów to wymoczki. Nie zgadzasz się?
Zgłoś
Avatar
V................t 2013-05-03, 18:27 6
SgtPepper1942 napisał/a:



Nie robie też z siebie twardziela pod publikę, po prostu napisałem, że teraz większość facetów to wymoczki. Nie zgadzasz się?



SgtPepper1942 napisał/a:

Ale mam świadomość, że jestem jednym z ostatnich prawdziwych facetów na tym spedalonym świecie



Ja się, kurwa, nie zgadzam i przestań się tłumaczyć, ale już.
Zgłoś
Avatar
dudziak-klimek 2013-05-03, 18:34 2
Nic specjalnego, nie miałem ubezpieczenia, rozciętą nogę od piły tarczowej bez problemowo sam się zszyłem nogę 8 cm, nos już też szyłem.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-05-03, 18:46 4
@SgtPepper1942 Owszem po ubraniach można poznać pedzia ale prawdziwego samca to już nie. Prawdziwego faceta z jajami poznaje się po decyzjach, wyborach i priorytetach a ubiór i tego typu pierdoły to tylko otoczka. Także noszenie spodni moro i zrobienie z siebie umięśnionego brojlera służy tylko po to żeby podłechtać swoje ego. Po tobie właśnie to widać. Mówisz: ja jestem taki super mężczyzna a reszta to wymoczki, pedały. Koniecznie musisz mieć jakąś cechę która by cię czyniła lepszym od innych a to bardziej szczeniackie niż męskie.
Zgłoś
Avatar
kacper_IK160P 2013-05-03, 18:47 3
Jak już to "Specnaz". Czy my, kurwa, żyjemy w jebanej Anglii, że nie znamy głoski C ani zasad transliteracji z rosyjskiego na nasz własny język, że musimy używać ichniejszej?!
Piwo za materiał, ale za zjebany tytuł oraz "niema" powinieneś dostać bombę w ryj.
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-05-03, 18:48 2
ema104,
kolejny Rampo
dla wszystkich twardzieli z tego tematu
Zgłoś
Avatar
N................o 2013-05-03, 18:59
Plecionkarz napisał/a:

@SgtPepper1942 Owszem po ubraniach można poznać pedzia ale prawdziwego samca to już nie. Prawdziwego faceta z jajami poznaje się po decyzjach, wyborach i priorytetach a ubiór i tego typu pierdoły to tylko otoczka. Także noszenie spodni moro i zrobienie z siebie umięśnionego brojlera służy tylko po to żeby podłechtać swoje ego. Po tobie właśnie to widać. Mówisz: ja jestem taki super mężczyzna a reszta to wymoczki, pedały. Koniecznie musisz mieć jakąś cechę która by cię czyniła lepszym od innych a to bardziej szczeniackie niż męskie.



Masz całkowitą rację, faceta rozpoznaje się po decyzjach, kulturze, stanowczości.

Ale nadal bronię swojej tezy. Metroseksualność jest teraz modna.

Wkurwiłem się po prostu dziś, chciałem pojechać po cienkich bolkach z apaszkami.
Zgłoś
Avatar
Merkavoth 2013-05-03, 19:03
Nawet nie włączam, widziałem kilka lat temu i trochę mnie zemdliło. Koleś jest ze Specnazu i nie robi żadnego znieczulenia. Ale to są jednak pojeby, jego kolega chwilę wcześniej na filmiku robi 5 x wychwyt z głowy, za każdym lądowaniem na dynce rozjebywuje dachówkę łbem...
Zgłoś
Avatar
Magnic 2013-05-03, 20:09
Niby rozdłubuje sobie łapę aż do krwi aby wyciągnąć wkurwiającą drzazgę ale nie wiem czy bym chciał sam się zszywać. Niby przy tego typu ranach ból następuje po czasie ale jednak szycie samego siebie bez wiedzy jak to trochę ryzykowne. W "sytuacji bez wyjścia" powiadacie? Najpierw znajdźcie mi podczas takiej sytuacji igłę i nitkę aby się zszyć bo większość takich sytuacji zdarza się poza domem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie