18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Umiejętność radzenia sobie z bólem:

Trochę krwi jest i w ogóle jak to przy cięciu i szyciu, ale skoro na YT figuruje normalnie to nie nadaje się na harda



Po tagach niema, uploader nie stwierdził, że wideo już było wrzucane..
Zgłoś
Avatar
p................7 2013-05-03, 20:17
Żadne halo, jakieś 10 lat temu rozharatałem piłą rękę tuż za nadgarstkiem. Wróciłem do domu, matka powiedziała że mnie zszyje (jest lekarką) żebym nie tracił całego wieczoru na ostrym dyżurze. Zaczęła, a w międzyczasie kumple zaczęli dzwonić że szykuje się małe co nieco i żebym wpadł. Tak się z tym guzdrała że ją pogoniłem i od połowy zszyłem się sam. Bez żadnego znieczulenia bo nie mieliśmy nic w domu, natomiast były porządne nici chirurgiczne z ostrą, półokrągłą igłą. Normalnie jestem raczej wrażliwy na ból, więc gdyby wymagało to jaj jak berety to bym tego nie zrobił. W porównaniu z bólem podczas urazu oraz bólem podczas odkażania szycie nie jest zbyt bolesne. Jedyny nieprzyjemny element to jak musisz mocno ciągnąć za skórę przy ranie bo ciężko się przebić nawet przy użyciu dobrej igły (coś jak szycie czegoś skórzanego). Moim zdaniem większość ludzi byłaby w stanie to zrobić gdyby musieli, jedyny problem to się przemóc.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-05-03, 20:36
Jaja [i najebane w głowie] to musiał mieć żeby się rozciąć. Szycie to ból porównywalny do zastrzyku w tyłek więc bez przesady.
Zgłoś
Avatar
morrgan 2013-05-03, 20:46 3
mięczak... niech poradzi sobie z tym
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-05-03, 23:01
SgtPepper1942 napisał/a:



Masz całkowitą rację, faceta rozpoznaje się po decyzjach, kulturze, stanowczości.

Ale nadal bronię swojej tezy. Metroseksualność jest teraz modna.

Wkurwiłem się po prostu dziś, chciałem pojechać po cienkich bolkach z apaszkami.



Ja w ten sam sposób myślę o metroseksualności i innych stopniach spedalenia. Że trzeba to wypleniać. Jak ktoś jest młody to bardzo szybko przejmuje czyjeś zachowania. Jeszcze z 10 lat temu objawiało się to pod postacią palenia ruskich fajek po kryjomu przy kolegach żeby pokazać wszystkim jakim to się nie jest przechujem. Dzisiaj młodzi chłopcy naoglądają się głupot w tv i internecie i zamieniają się w cioty pod tym samym impulsem. To taki wiek, że się nie ma własnego rozumu tylko szuka wzoru i często chybia z tym. Pożyją parę lat i jak zmądrzeją to będą się wstydzić i palić wszystkie zdjęcia żeby nikt nie pamiętał jakimi ciotami byli.
Zgłoś
Avatar
c................n 2013-05-04, 2:10
SgtPepper1942 napisał/a:

Dałbym radę, gdymym nie miał ryboru. '



weź tępy nóż i zacznij ciąć w jednym miejscu, zedrzesz naskórek a później samo dalej pęknie, ból jest taki w chuj że gwarantuje Ci że byś nie zszył tego
Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
N................o 2013-05-04, 11:51
czachson napisał/a:



weź tępy nóż i zacznij ciąć w jednym miejscu, zedrzesz naskórek a później samo dalej pęknie, ból jest taki w chuj że gwarantuje Ci że byś nie zszył tego
Pozdrawiam



Dałbym radę ZASZYĆ, gdybym nie miał wyboru.
Zgłoś
Avatar
Prof._Kot_Budd 2013-05-04, 13:44 1
Mój ojciec w wojsku nauczył się głównie ... palić, bo ktonie palił, ten nie miał przerwy na fajke i ... sprzątał.
Zgłoś
Avatar
kacper_IK160P 2013-05-05, 0:04
Prof._Kot_Budd napisał/a:

Mój ojciec w wojsku nauczył się głównie ... palić, bo ktonie palił, ten nie miał przerwy na fajke i ... sprzątał.


Mój ojciec tak samo - nauczył się tylko palić. No, może poza prowadzeniem Stara z napędem 6x6 przez najdziksze zadupia (to chyba mamy w genach od któregoś pokolenia, bo i ja sobie dobrze radzę z pojazdami kołowymi, od hulajnogi poczynając, kończąc na 12-tonowym potworze z pobliskiego PKS-u, ale to tylko mała dygresja).
Zgłoś