18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Umiejętność radzenia sobie z bólem:

Trochę krwi jest i w ogóle jak to przy cięciu i szyciu, ale skoro na YT figuruje normalnie to nie nadaje się na harda



Po tagach niema, uploader nie stwierdził, że wideo już było wrzucane..
Zgłoś
Avatar
Bad_Motherfucker 2013-05-03, 15:08 3
It's a one tough motherfucker

Zgłoś
Avatar
k................z 2013-05-03, 15:29 24
tego powinni uczyc na wfie w gimbazie
Zgłoś
Avatar
N................o 2013-05-03, 15:56 7
Dałbym radę, gdymym nie miał ryboru.

Ale mam świadomość, że jestem jednym z ostatnich prawdziwych facetów na tym spedalonym świecie. Wyobraźcie sobie gościa w rurkach i apaszce na wojnie, w pojedynku itp.

'Ależ ten okop brudny, a i jaki bez stylu! Oh! Na dodatek moje trampki są całe w błocie! I jak tu być na wojnie alternatywnym!?'
Zgłoś
Avatar
LatajacyDywanik 2013-05-03, 16:06 7
@up Bagnet przebijający żebro i płuca jest w kurw chuj alternatywny
Zgłoś
Avatar
nanowaty 2013-05-03, 16:10
dobry wariat ;]
Zgłoś
Avatar
Lisuuu 2013-05-03, 16:10 218
SgtPepper1942, matko jaki Ty meski, podpiszesz mi sie na dupie?
Zgłoś
Avatar
grigori985 2013-05-03, 16:12
kurwa zemdlałem
Zgłoś
Avatar
hoop0 2013-05-03, 16:15
U mnie w gimbazie w szatni bywało gorzej
Zgłoś
Avatar
MadRat 2013-05-03, 16:27 3
Lisuuu, wyczuwam ból dupy - poluzuj rurki, bo chyba Cię za mocno cisną
Zgłoś
Avatar
J................o 2013-05-03, 16:31 3
W Polsce na zasadniczej to się szorowało kible szczoteczkami, myło podłogę gąbką i obierało ziemniaki dla reszty kompanii.
Teraz za zawodowej nie wiem jak jest, może dołozyli jeszcze mycie okien.

Polskie Wojsko, hahaha, kurwa jego mać

Ps. dla idiotów nie kumających ironii, bo zaraz się zrobi flejm niedorozwiniętych patriotów - nie szydzę całkowicie z WP, tylko z metod szkolenia rezerwistów i niższych stopni, gdzie zamiast uczyć żołnierzy walki każe się tylko biegać i zapierdalać z mopem, miast uczyć przydatnych umiejętności, jak to jest w innych, normalnych armiach na świecie. Takie pierdolenie, że wycofanie zasadniczej wykreowało masę ciot. a gówno tam, skoro na zasadniczej i tak przez 9 miesięcy masa rezerwistów spędzała na myciu garów. a tak z drugiej strony nie ma ciotek-kozaczków, co to potem szpanują "byłem w woju, możesz mi naskoczyć". Takich mentalnych zjebów lepiej nie brać wcale do obowiązkowej służby wojskowej.
Zgłoś
Avatar
mesiash 2013-05-03, 16:33 1
@up bo ZSW nie miałą nauczyć Cię strzelać, tylko słuchać rozkazów. Dlatego w dzisiejszych czasach jeszcze są żołnierze, żeby wykonać rozkaz ataku bagnetem na czołg. Bo wojny już od 250 lat wygrywa się złotem, a nie ludźmi.
Zgłoś
Avatar
trebeter 2013-05-03, 16:35 52


Leonid Rogozow
Podczas wyprawy na antarktyke zdiagnozowal u siebie atak wyrostka robaczkowego
Jako jedyny lekarz zmuszony byl dokonac samooperacji
Zgłoś
Avatar
s................i 2013-05-03, 16:36
A przed szyciem znieczulenie miejscowe w 50 miejscach.
Zgłoś
Avatar
J................o 2013-05-03, 16:44
@mesiash, zgadza się, co nie znaczy, że TA metoda nauki wykonywania rozkazów jest logiczna a tym bardziej użyteczna.

No i masz rację, że wojny wygrywa się złotem, chociaż o te 250lat to mozna polemizować. Z jednej strony od wieków wojną rządzi złoto, a z drugiej ostatnia wielka wojna była niespełna raptem ~70 lat temu.

No, ale offtopujemy, wiec może skomentuję sam filmik - szacun dla metot szkolenia Armii Radzieckiej. Sam się kiedys zszywałem za pomocą zwykłej igły i nici, mogę rzec, że kiedy już "nie ma się wyboru" to nawet nie boli, bardziej mnie irytowało to, że zwykła igła ciężko przebija skórę i bolały mnie opuszki, bo nawet ta "tępa" strona igły wbijała mi się dosyć boleśnie w palce, przez co cały zabieg trwał sporo dłużej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie