18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
amfaszybko 2013-04-14, 0:05
dobry typ hehe
Zgłoś
Avatar
Kakushkin 2013-04-14, 0:28
Głos ma podobny.. To ten co pokazywał jak się zmienia biegi bez sprzęgła?
Zgłoś
Avatar
Old.Mc.Boner 2013-04-14, 0:30
@up
Nie to nie ten sam. Tamten jest normalny
Zgłoś
Avatar
Kakushkin 2013-04-14, 0:34
lordi2 napisał/a:

@up
Nie to nie ten sam. Tamten jest normalny



No to w sumie całe szczęście, też mi te zegary nie pasowały. Tak generalnie może ktoś przybliżyć schemat z tą inspekcją o co chodzi?
Zgłoś
Avatar
wojtas2169 2013-04-14, 0:36
Usuń kurwa tą buźkę z tytułu.
Zgłoś
Avatar
brudny02 2013-04-14, 0:43
niech sie na szachy koleś zapisze, skoro mu taka praca nie odpowiada
Zgłoś
Avatar
OstrySadol 2013-04-14, 0:46
Może mi ktoś powiedzieć o chuj w tym chodzi?

"kurwo pizdo szmato kurwo pizdo zastrzel się kurwa kurwa pizdo kurwa kurwa skurwysynów kurwa kurwa"
Zgłoś
Avatar
CiRo 2013-04-14, 0:47 1
Po pierwsze ziomek jest z Kanady a po za tym dodaj opis bo wszystkie jego filmiki są takie i są bardziej na celu humorystycznym
Zgłoś
Avatar
bogdanznosa 2013-04-14, 0:49
A już myślałem, że to poliszmiadam, a to ten jego Kurwa kumpel.
Zgłoś
Avatar
DiesIrae 2013-04-14, 0:51
Nie chcę mi się oglądać całości tych wypocin ale po jego kurwicy wnioskuje że tachograf mu się spierdolił
Zgłoś
Avatar
xarkons 2013-04-14, 0:58
A dziwicie sie facetowi drugi z dzien z rzedu zawalony a musi sie spieszyc co do dowozu towaru. BTW Zachowuje sie jak moj ojciec ktory siedzi na fotelu pasazera i obserwuje jak moja matka prowadzi. Mial odpowiedziec na spokojnie ale sie wkurwil bo kasa ucieka i stoj i nic nie rob tak caly dzien. Pecha ma gosciu.
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2013-04-14, 1:02
lordi2 napisał/a:

@up
Nie to nie ten sam. Tamten jest normalny



A to przypadkiem nie jest ten co uczył Nolibaba na samym początku , nolibab chyba zwał go alan czy jakoś tak , co czasami pod firmę podjeżdżał niebieskim subaru .

Szczerze rzecz biorąc gościu zachowuje się jak jakiś jebnięty , z jego filmików nic się człowiek nie dowie , bo co słowo to kurwa i chuj .Warto zaś oglądnąć kanał użytkownika Nolibab3 tam gościu muszę przyznać robi filmiki z klasą , czasami dobre są jeszcze filmiki Hioba.
Zgłoś
Avatar
opo5 2013-04-14, 1:09 3
Po kiego wała wrzucać tu tego pajaca, następny poishadam. Vlogerzy od siedmiu boleści.
Jedyne co ten kolo ma do pokazania to to jaki z niego barani łeb.
Jakim trzeba być biedakiem umysłowym żeby robić wrzutę video o tym że się lampka miga na tablicy rozdzielczej.
Z tego co się orientuję to typ myśli ze to jest pewien rodzaj zajebistego poczucia humoru jak się takim wodospadem bluzgów trajkocze, a prawda jest taka że kląć to kurwa trzeba umieć.
I pewnie też myśli że ma mega świetną stylówę, a wygląda jak pan kuntakinte.
Mój wujek jeździ dostawczakiem, ale chłopu w życiu do głowy nie przyszło nigdy żeby z tego vloga kręcić, a teraz widzę co i rusz włazi jeden z drugim do kabiny i vlogaski robią. Walić takich niedoruchańców
Zgłoś
Avatar
eirelim 2013-04-14, 1:24
jaki zjeb
Zgłoś
Avatar
vluq 2013-04-14, 1:29 1
amfetamina rlz!!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie